3D Şampiyon Kaykaycı | Oyun Oyna - OyunGoz - En Güzel Oyunu Oyna
3D Şampiyon Kaykaycı

3D Şampiyon Kaykaycı

Kategori : 3D Oyunlar
Oynanma : 1395
Açıklama :
SonsyGames - 2 kere Click To Play'e basarak oyuna başlıyoruz. Amacımız Yön Tuşlarını yada W,A,S,D yi ve Space'i kullanarak Cadde boyu bir yere çarpmadan kaymak ve yoldaki paraları toplamak. Rampalara geldiğimizde zamanında Space ile zıplayabilirsek çok yükseliyoruz ve çeşitli puanlar kazanıyoruz. Bunlar bizim bölüm geçmemizde yararlı puanlar. Finish'e ulaştığımızda tekrar tekrar Click To Continue diyerek yeniden oynayabiliriz. İyi Kaymalar.. Have a Good Time..


Etiketler:

Benzer Oyunlar

3D Oyunlar

Son yıllarda büyük bir yol kateden 3D Oyun sektörü gelişimini 3D Oyunlar yapımcılarına bağlı. Bu yapımcıların en güzel oyunlarını 3d oyunlar olarak <a href="http://www.3deoyunlar.com/oyna/sokak-kaykayi.html" title="Sokak Kaykayı">Sokak Kaykayı</a> üzerinde yoğunlaştırmışlardır. www.3deoyunlar.com size bu oyunların en güzel şekilde yoplanıp açıklamalarıyla birlikte sizlere faydalı olabilmek için sunulan bir 3d oyun platformudur. Editörlerimiz hergün sizler için yeni oyunları ve en güzel 3d oyunları sitemize eklemektedirler. <a href="http://www.3deoyunlar.com/sokak-kaykayi.html" title="Sokak Kaykayı">Sokak Kaykayı</a> sitemizin güzide oyunları arasında yer alır. Bunun yanı sıra 3d oyun oynamak için eşsiz fırsatlar sunan sitemiz sürekli günceldir. Unity ile hazırlanmış oyunlardan Adobe shockwave ile hazırlanmış oyunlara kadar bir çok oyun bulunur sitemizde. 3d oyunlar deneyiminizi arttırmak ve oynamadığınız yeni 3d oyunları oynamak için sitemizi ziyaret edin.
Oyunlarımızın en güzel ve en sevilen oyunlarından biri olan <a href="http://www.3deoyunlar.com/oyna/sokak-kaykayi.html" title="Sokak Kaykayı">Sokak Kaykayı</a> oyunu her yaştan ve her gruptan insana hitap eder. Eğlenmek ve güzel zaman geçirmek için oynanabilecek en güzel 3d oyunlardan birisidir. İnsan oynarken kendini oyuna kaptırır ve içinde hisseder. Hızlı gelişmiş efektleriyle eşşiz 3 boyutlu oyun oynama deneyimi sunan bu oyunlar sizleri eğlendirirken öğretir ve geliştirir. En kısa zamanda sizide sitemizde görmekten ve güzel oyunlarımızı tanımanızdan çok mutluluk duyacağız. İyi Oyunlar dilerim..

Kategori : 3D Oyunlar
Oyna Oynanma : 407 4 0

3D Arazi Ralli

Engebeli arazi yollarında off road yarışına Hazırmısınız ? Jipinizin kontrolü tamamiyle sizin elinizde bu zorlu arazide aracınızı dengede tutarak ulaşabildiğiniz son hıza ulaşıp yarışı birinci olarak bitirmelisiniz. Kontrol için yön tuşlarını kullanmalısınız. İyi oyunlar..
Kategori : 3D Oyunlar
Oyna Oynanma : 484 7 0

3D Sokoban Usta

Depo içinde belirlenen yerlere kolileri yerleştirmeye çalışın. Unutmayın kolileri sadece itebilirsiniz. İyi eğlenceler..
Kategori : 3D Oyunlar
Oyna Oynanma : 313 1 0

3D Polis Arabası Yarışı

Polis yarışı her zaman görebileceğiniz birşey değildir. Görüntü kalitesi olarakta harika bir yarış oyunu. 3D oyunlar kategorisinden de bu oyuna ulaşabilirsiniz. Yarışı zirvede tamamlayıp en hızlı polis olmaya çalışmalısınız. Eğer bu yarışta yeterli bir başarı elde ederseniz suçluları da aynı hızda yakalayabileceğiniz anlamına geliyor.
Kategori : 3D Oyunlar
Oyna Oynanma : 522 9 3

3D Deniz Botu Yarışı

3D bot yarışı dalgalı bir denizde başlıyor. Denizin içinde çeşitli engeller bulunuyor. Bu engeller sizin slalom yapmanız için yerleştirilmiştir. Rakiplerinizle denizin ortasında yarışırken aynı zamanda şık hareketler yaparak izleyicilerin beğenisini kazanmaya çalışın. Sürat teknesi ile birbirinden ilginç hareketler yapabilirsiniz.

Kategori : 3D Oyunlar
Oyna Oynanma : 389 0 2

3D Güzel Futbol 3

Oyunu çok sevildiği için sürekli yeni versiyonları üretiliyor. Kaleye gidip gol yapmak tek hedefiniz. Gruplardan çıkarak kupayı müzenize götürmeniz gerekiyor. Yön tuşları ile yönlendirebilirsiniz.

Kategori : 3D Oyunlar
Oyna Oynanma : 355 4 0

3D Sokak Basketbolu

Oyun yüklendikten sonra Play'e basarak karakter Menü'süne giriyoruz. Baller Name yazan yere İsmimizi, Message On Shit yazan yere Adamımızın göğsünde yazmasını istediğimiz Yazıyı, Jersey Number'e Numarasını yazıyoruz ve Fare Sol Tuşu ile alttaki renklerden istediklerimizi seçerek Next'e basıyoruz ve oyun başlıyor. Yapmamız gereken Fare ile adamımızı yönlendirmek ve Fare Sol Tuşu ile şut çekerek basket atmak. Üstteki Player yazan yazının altındaki skor Bizim Skorumuz, diğer skor ise rakibimizin skoru. P ile oyunu durdurabiliriz. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Oyunlar
Oyna Oynanma : 2419 10 5

3D Topları Sıkıştır

Play'a sonra New Game'e son olarakta Start Game'e basarak oyuna başlıyoruz. Amacımız ortada dönen topları Yön Tuşlarını kullanarak sıkıştırmak. Bunu yaparken arkamızda bıraktığımız noktalara yani izlere hiç bir topun ve kendimizin çarpmaması gerekiyor yoksa can kaybediyoruz. Oyun içinde ekstra gelen bazı nesneler var bunların bazıları işimize yarıyor bazıları ise bize zararlı. Kalp, Yeşil Ok, Sarı Para işimize yarayan diğerleri ise bize zarar veren nesneler. Bölüm bittiğinde diğer bölüme geçmek için Next Level'e basabilirsiniz. Oyunu durdurmak için ise Space'e basabilirsiniz. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Oyunlar
Oyna Oynanma : 2593 36 5

3D Mavi Yarış

Start sonrada Championship diyerek oyuna başlıyoruz. Amacımız yön tuşlarını kullanarak yarışı 1. olarak bitirmek. Gideceğimiz yönü üstümüzdeki kırmızı oktan yardım alarak bulabiliriz. Yarışırken karşımıza çıkan kırmızı yuvarlak bölgelerden mutlaka geçmeliyiz. Hızlanmak için yukarı yön tuşu yavaşlamak için aşşağı yön tuşuna basmamız yeterli. Oyunu duraklatmak için P'ye basabiliriz. Sesi kısmak için sağ alttaki borozana basmamız yeterli olacaktır. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Oyunlar
Oyna Oynanma : 817 2 2

3D Motor Yarışları

Single Player'e basıyoruz. Önümüze gelen menüde Bike'nin yanındaki oklara yıklayarak motorumuzu, Sağ taraftaki beyaz oklara Fare Sol tuşu ile basılı tutarak sağa-sola oynatarakta üstümüzü değiştirebiliriz. Eğer istersek alttaki Randomize'ye tıklayarak otomatik renkleme yapabiliriz. İşlemimizi bitirdikten sonra Race diyerek bir bölüm seçmemiz gerekiyor. Fakat daha oyunun ilk başında olduğumuz için Sadece sol üstteki 2 ülke açık: Amerika ve Mısır. İlerledikçe yeni bölümler açılacak. Oyun başladıktan sonra amacımız 1. olarak bölümü bitirmek. Bunun için yön tuşlarını kullanarak ilerlememiz ve hiçbiryere çarpmadan yarışı bitirmemiz gerekli. Oyunun ayarlarında değişiklik yapmak için alttaki Options'a tıklayabilirsiniz. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Oyunlar
Oyna Oynanma : 745 7 0

3D Sokak Yarışı

Play'e basarak oyuna başlıyoruz. 3 saniye geri sayım bittiği anda oyun başlıyor. Amacımız yön tuşlarıyla ilerlemek ve kaza yapmadan oyunu 1. bitirebilmek. Arabalara çarpmamak ve yoldan çim zemine çıkmamak 1.lik için çok önemli. Bölüm bittikten sonra otomatik diğer bölüme geçer. Eğer tekrar oynamak istersek Sol Üstteki Menu'ye tıklayarak Restart Level diyebiliriz. Oyunun sesini kısmak istersekte yine Menu'den Sound Off yapabiliriz. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Oyunlar
Oyna Oynanma : 571 3 1

3D Platformdan Düşür

Alttaki Play'e basıyoruz ve New Game - Tutorial - More Games yazıları gelene kadar bekliyoruz. Sonra New Game'e basarak Ok yazısının üstüne ismimizi yazıyoruz ve Ok'a tıklıyoruz. Sonra Sağ üstteki Ok'a tıklayarak Kilitli olmayan kızlardan birini seçiyoruz ve yine üstten bir kıza tıklıyoruz. Üstte turuncu yer dolduktan sonra Resme tıklıyarak oyuna başlıyoruz. Amacımız yön tuşlarını ve Space'i kullanarak rakibimizi düşürmek. Düşürdükten sonra Continue'ya tıklayarak yeni karakter seçebilir ve dövüşümüze devam edebiliriz. Her yendiğimiz rakipte yeni karakter açılıyor. Oyunu Kazanmanın en kolay yolu Alt Yön Tuşuna ve Sol Yön Tuşuna seri bir şekilde basmak. Rakibimizin canı bittiğinde Bitirici hareketi kullanmamız lazım bunun içinde altta gelen tuşlara tam çizgideyken basmamız gerekli. Eğer savunma yapmak istersek Space'i kullanabilirsiniz. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Oyunlar
Oyna Oynanma : 1059 8 0

3D Tabletleri Eşleştir

Oyunun başlamasını bekliyoruz. Başladıktan sonra amacımız aynı resimli tabletlere Fare Sol Tuşu ile tıklamak. Önümüze bir sürü tablet ve üstede geriye sayan bir süre konuluyor. Süre bitmeden tabletleri bitirmeliyiz. Bir tablete Sol Tuş ile tıklayarak aynı resimli diğer tableti bulmalı ve tıklamalıyız. Bölümü en hızlı şekilde bitirmeye çalışın. Eğer istersek sağ üstteki Deal New Tileset'e basarak yeni tablet dizilimi oluşturabiliriz. Oyunun sesini kısmak istersek ise yine sağ üstteki Menu'ye tıklayarak Sound On'a tıklayabiliriz. İyi Eğlenceler..
Kategori : 3D Oyunlar
Oyna Oynanma : 2201 19 19

3D Süper Ralli

Oyun yüklendikten sonra sağ alttaki Start Game'e tıklayarak alttaki kilitli olmayan iki bölümden birini seçiyoruz. Sonra sağda Doların içinde olan iki arabadan birine tıklıyoruz ve oyun başlıyor. Amacımız Yön Tuşlarını kullanarak en iyi sürede yarışı bitirmek. Hızlanmak için yukarı yön tuşunun yanında Z'ye basarak Nitro kullanabiliriz. Bunun yanında Shift Arabayı kaydırmamıza X'de arkaya bakmamızı sağlar. Nitro kullanırken mutlaka sol alttaki Bara dikkat edin. Dolup kırmızı yanıp sönmeye başladıktan bir kaç saniye sonra arabamız patlar ve yeniden oynamak zorunda kalırız. Yeniden Oynamak için Retry'e basmanız yeterli. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Oyunlar
Oyna Oynanma : 1387 9 4

3D Süper Hız

Play Now ardından Continue'ye tıklayarak Gelen Menüden Next veye Previous Car'a tıklayarak bir araba seçiyoruz ve Arabanın oyuna girmek için arabanın üstüne tıklıyoruz. Yukarı Yön tuşuna bastığımız anda oyun başlıyor. Amacımız en kısa sürede hiçbir yere çarpmadan bölümü hızlı bir biçimde bitirmek. Eğer kaza yaparda ters dönersek Space'e basarak düzelebiliriz. Finish'e geldiğimizde bölüm bitiyor ve yeni bölüme geçiyoruz. İyi Eğlenceler..
Kategori : 3D Oyunlar
Oyna Oynanma : 1130 8 1

Bu Oyun Oynama Sitesini en iyi Google Chrome. ile görünteleyebilirisiniz.
Linkler: Chip Satışı
©2015 Oyungoz.com - En İyi Oyunlar
Oyungoz.com'da Oynadığınız Oyunlar ve Hakları Bu Oyunları Yapan ve Sitelere Veren Oyun Yapımcılarına Aittir. Oyungoz Bedava Oyunların Bir Arada Toplandığı ve Size Faydalı Olabilmek için Ücretsiz, En Anlaşılır Şekilde Sunulduğu Bir Ücretsiz Oyun Platformudur. Yapımcılar İsterlerse İletişim Bölümünden Bize Ulaşabilirler. İyi Eğlenceler Dileriz..