Arabanı Parket | Oyun Oyna - OyunGoz - En Güzel Oyunu Oyna
Arabanı Parket

Arabanı Parket

Kategori : Araba Oyunları
Oynanma : 401
Açıklama :
SonsyGames - Alışveriş için gittiğiniz marketin otoparkına arabanızı park etmelisiniz. Market arabalarının ortalıkta başıboş bir şekilde cirit attığı bir otoparkta arabanızı hasar görmeden park edebilecek misiniz? Have a Good Time..


Etiketler:

Benzer Oyunlar

Dağ Arabası 3

Dağ Arabası 3 ile bizim hayaletimizi geçmemiz gerekiyor. Geçmeye çalışırkende dengede kalmamızda gerekiyor. Dağ Arabası 3 ü oynarken Yön Tuşu kullanabilirsiniz.
Kategori : Araba Oyunları
Oyna Oynanma : 478 1 0

Mezarcı Arabası

Mezarcı Arabası ile karanlık gecede yolda duran zombileri ezerek ilerlemelisiniz. Zorlu arazi yoluna uygun güçlü araba ile ilerleyebilmek için klavyenizdeki yön tuşlarını kullanmanız gerekmektedir. Yolda karşınıza iksirler çıkmaktadır. İksir tüplerinin üzerinden geçtiğiniz zaman araba ekstra hız kazanmaktadır. Bu anlarda kontrolü iyi sağlamalı ve arayı yolda tutmalısınız. Yol çok fazla yokuşlu olduğu için yüksek hız kazandığında kontrolünü sağlamak çok daha zor olmaktadır. Bu yüzden iksiri aldığınız zaman çok daha dikkatli olmalısınız. yolda karşınıza çıkan zombileri ezerek bölüm sonuna ulaşmanız halinde oyunda yeni bölümlere geçiş yapabilirsiniz. Mezarcı arabası oyununa giriş yapabilmek için yüklenmesinin ardından play butonuna basmanız yeterlidir. İyi eğlenceler dileriz.
Kategori : Araba Oyunları
Oyna Oynanma : 403 1 0

Deli Tır Şoförü

Sinirli tır şoförü aracı hızlıca kullanarak trafikte ilerlemektedir. Siz tırın yolda uzun mesafeler gitmesini sağlamalısınız. Bunu başarabilmek için soförün karınını doyurmalı, aracın yakıtı bitmeden almalı ve tırın bakımını zamanında yapmalısınız. Oyunun alt kısmında şoförün açlık durumunu, aracın yakıt ve bakım durumunu görebilirsiniz. Tırın kontrolünü sağlamak için klavyedeki yön tuşlarını kullanmalısınız. Dört yol ağızlarından geçerken kavşaklardan başka araçların gelmemesine dikkat etmelisiniz. Çarpmanız halinde araç kaza yapıp durmaktadır. Günler sonunda en yüksek puanları toplayarak tırı yükseltmeye çalışmalısınız. Hayatta kalma oranınızı mümkün olduğunda yüksekte tutmalı ve kendi rekorlarınızı geliştirmelisiniz. Deli tır şoförü oyununa yüklenmesinin ardından play butonuna basarak giriş yapabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.
Kategori : Araba Oyunları
Oyna Oynanma : 363 0 1

Bombalı Yol

Düşman bölgesine casus gibi sızarak bilgi edinmeye çalışan asker, düşmanların yol boyunca tuzak kurup bomba döşemesinden dolayı sıkıntılı anlar yaşar. Siz askerin kullandığı jipin kontrolünü sağlayarak engellere takılmadan bölüm sonuna ulaşmasını sağlamalısınız. Aracın kontrolü arazi şartlarının çok olumsuz olmasından dolayı bir hayli zordur. Yön  tuşları ile aracın kontrolünü sağlarken engellerin üzerinden geçerken oldukça dikkatli olmalı ve hızınızı ona göre ayarlamalısınız. Bombaların üzerinden geçerken az hasarla kurtulmak için aracı zıplatmalısınız. Askeri aracı zıplatabilmek için boşluk tuşuna basmanız gerekmektedir. Bombalı yol oyununa giriş yapabilmek için yüklenmesinin ardından start butonuna basmanız gerekmektedir. Yeni araba oyunlarında buluşma küzere iyi eğlenceler dileriz.
Kategori : Araba Oyunları
Oyna Oynanma : 349 0 0

Kepçe

Size özel bir Kepçe seçin ve her düzeyde sonuna kadar yük ve zorluklara rağmen önünüze gelen engebeler ve bariyerlerden kurtulmaya çalışınız. Senin yolunda olan şeyleri kaldırmak ve yok etmek için öndeki kepçeyi kullanınız.
Kategori : Araba Oyunları
Oyna Oynanma : 397 0 1

Polis Robot

Polis Robot oyununda çarpışma testlerinden hatırladığımız robot ile serüvenimize devam edeceğiz. Her şeye çarpmanız gerekmektedir.
Kategori : Araba Oyunları
Oyna Oynanma : 370 1 0

Taşıyıcı Tır

Yükünüz kaybetmeden yani hiç bir zarar görmeden bu tehlikeli düzeyleri ile Taşıyıcı TIR sayesinde zorlukları aşınız ve nakliye alanına gelmeye çalışınız. Yeni kamyonlar ve seviyeler kilidini açmak için bitiş çizgisine yükler çekin.
Kategori : Araba Oyunları
Oyna Oynanma : 358 0 0

Manyak Tank

Manyak Tankı bitiş çizgisine sürücü olarak her şeyi yok etme sayesinde getirmelisiniz. Bazı engeller bulunmakta ve böylece ağır tank topu ile bu engelleri patlama yoluyla emin adımla bölüm sonlarına ulaşabilirsiniz.
Kategori : Araba Oyunları
Oyna Oynanma : 372 0 0

Para Nakliyesi

Sen sürüş sırasında yol boyunca yük kaybetmemek kamyonundaki paraları düşürmemek zorundasın.
Kategori : Araba Oyunları
Oyna Oynanma : 332 0 0

Soygun Aracı

Mob Boss banka soygunları yapacak ve sürücü olarak seni seçmiştir. Sürücü kaçış arabası ile polis tarafından yakalanmamalı. Soygun Aracını siz süreceksiniz.
Kategori : Araba Oyunları
Oyna Oynanma : 327 0 0

Santa Kamyon

Santa Kamyon zamanında hediyeler sunmalı.Beceri ve deneyiminiz ile zamanında hangi ders veya hava olursa olsun her mevcut halinde hediyelerinizi sunabilirsiniz.
Kategori : Araba Oyunları
Oyna Oynanma : 332 0 0

Dinazor Avcısı

Sen Dinazor Avcısı oldun ve dinozorların yumurtalarına bakacaksın. Dışarı saldırılardan korunun malları teslim ediniz.
Kategori : Araba Oyunları
Oyna Oynanma : 331 2 0

Engelli Otoban

Bir çok arabanın yol aldığı engelli otobanda kontrolünüzdeki araba ile kaza yapmadan hızlı bir şekilde ilerleyerek altın ve saatleri toplamaya çalışın. Süreli oyunda zaman sona ermeden istenilen nesne yada puanı toplamanız halinde, bölümü başarılı bir şekilde geçip yeni seviyelere geçebilirsiniz. Yolculuk boyunda karşınıza çeşitli engeller ve arabalar çıkmaktadır. Onlara çarpmanız halinde yavaşlayarak hız kaybedip, zamanı boşa geçirmiş olursunuz. Geçtiğiniz her yeni bölüm ile oyun daha zorlu etaplar ile devam etmektedir. Engelli otobanda aracın kontrolünü yön tuşlarını kullanarak sağlayabilirsiniz. Giriş yapabilmek için yüklenmesinin ardından play butonuna basınız. Engelli otoban oyunun iyi eğlenceler dileriz.
Kategori : Araba Oyunları
Oyna Oynanma : 320 0 0

Amerikan Yarışı 2

Serinin ilk oyunu ile herkesin ilgisini çekmeyi başaran Amerikan yarışı, serinin 2. oyunu ile yeniden karşımızda. Oyunda kontrolünü sağladığınız araç ile özel olarak hazırlanan pistlerde yarışlara katılarak, rakiplerinizden önce bitiş noktasına ulaşmaya çalışacaksınız. Amerikan yarışı 2 oyununa yüklenmesinin ardından play game yazısına tıklayarak giriş yapabilirsiniz. Yarış içerisinde rakiplerinizin arkasında ilerleyerek veya çarparak, sol alt kısımda bulunan nitro kutusunu doldurabilirsiniz. Nitroyu ctrl tuşunu kullanarak aktif edip, aracınızın daha hızlı ilerlemesini sağlayabilirsiniz. İlk bölümde alıştırma yarışına katılarak, rakiplerinizi ve yarışacağınız pisti tanıyacaksınız. Ardından 40 aracın bulunduğu pistte yarışa katılarak, rakiplerinizden önce bitiş noktasına ulaşmaya çalışacaksınız. Aracı kontrol edebilmek için w,a,s,d veya yön tuşlarını kullanınız. Yarışlarda aldığınız neticeye göre puan kazanırsınız. Kazandığınız puanları yarış sonrasında karşınıza gelen tamirhanede kullanarak, aracınız için geliştirmeler satın alabilirsiniz. Serinin ilk oyununa Amerikan yarışı linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz. Başarılar dileriz.
Kategori : Araba Oyunları
Oyna Oynanma : 357 2 1

Holigan Parkçı

Holigan parkçı oyununda, kontrolünüzdeki araba ile oynadığınız alanda bulunan diğer araba, telefon kulübesi ve benzeri nesnelere çarparak yakıp imha etmeye çalışın. Oyundaki amacınız yakıtınızı düzenli bir şekilde kullanıp tüketmeden, hedeflene puana ulaşmaktır. Oyun alanın alt kısmında yer alan göstergeler, ne kadar yakıtınız olduğunu ve hedef puanınızı göstermektedir. Yakıtınız tükenmeden hedef puana ulaşmanız halinde, holigan parkçı oyununda daha zorlu seviyelere geçebilirsiniz. Oyunda aracı kontrol edip yönlendirmek için fareyi kullanabilirsiniz. Giriş yapabilmek için yüklenmesinin ardından new game butonuna basmanız yeterlidir. Sitemizde yer alan diğer park oyunları için park etme oyunları kategorisini ziyaret edebilirsiniz. İyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz.
Kategori : Araba Oyunları
Oyna Oynanma : 359 0 0

Bu Oyun Oynama Sitesini en iyi Google Chrome. ile görünteleyebilirisiniz.
Linkler: Chip Satışı
©2015 Oyungoz.com - En İyi Oyunlar
Oyungoz.com'da Oynadığınız Oyunlar ve Hakları Bu Oyunları Yapan ve Sitelere Veren Oyun Yapımcılarına Aittir. Oyungoz Bedava Oyunların Bir Arada Toplandığı ve Size Faydalı Olabilmek için Ücretsiz, En Anlaşılır Şekilde Sunulduğu Bir Ücretsiz Oyun Platformudur. Yapımcılar İsterlerse İletişim Bölümünden Bize Ulaşabilirler. İyi Eğlenceler Dileriz..