Ben10 Topları Yakala | Oyun Oyna - OyunGoz - En Güzel Oyunu Oyna
Ben10 Topları Yakala

Ben10 Topları Yakala

Kategori : Ben10 Oyunları
Oynanma : 1357
Açıklama :
SonsyGames - Oyun zaten türkçe fakat yinede açıklama yapmak istedim. Oyunda 2 mod mevcut. İster Serbest oynayabilir ister Hikaye Modu diyerek Bölüm geçmeli oynayabilirsiniz. Bunlardan birini seçtikten sonra oyuna başlıyoruz. Mouse ile hareket ettirdiğimiz Ben10'le topları tutmaya çalışıyoruz. Topların üstüne gidin ve sekmesini sağlayın. Bütün ekran bittiğinde bölümü geçeceksiniz. Bazı taşlardan düşen renkli nesneleri toplayın çeşitli güçler verir. Soldaki Omnitrix dolduğunda Z'ye basmayı unutmayın.. Have a Good Time..


Etiketler:

Benzer Oyunlar

Ben 10 Bisiklet

Bisiklet sürmeyi aranızda sevmeyeniniz yoktur. Bu oyunda ile güzel bir maceraya katılıyorsunuz. Bisikletinizin üstüne binip çeşitli hareketleri yaparak ilerlemeye çalışacaksınız. Oyunun alt bölümünde tamamlamanız gereken akrobasik hareketler gösteriliyor. Bu hareketleri yapmadan oyundaki bölümleri geçmeniz mümkün değil. Görüntü kalitesi ve oynanış bakımından diğer ben 10 oyunlarından hiçbir farkı yok. Oyungoz iyi eğlenceler diler...
Kategori : Ben10 Oyunları
Oyna Oynanma : 511 3 0

Ben 10 Karting

Ben 10 karting yarışlarına hazır mısınız? Ben10 karakterlerinden en sevdiğinizi seçip yarışa başlayabilirsiniz. Yarış sırasında sadece karting arabasını sürmeniz önemli değil. Aynı anda rakiplerinizin ateş saldırılarından da kaçmalısınız. Dev kolilerin üzerlerinden zıplayarak geçmeniz gerekiyor.İyi oyunlar..

Kategori : Ben10 Oyunları
Oyna Oynanma : 354 2 0

Ben 10 Uludağ'da

Ben 10 kış tatili için Uludağ'ı seçmiş. Spor olarakta kayak yapmayı tercih ediyor. Mouse ile ben10 u yönlendirebilirsiniz. Karlı dağlardan aşağıya doğru hızlı bir şekilde inerken kayalardan kaçıp aynı anda puanları toplamalısınız. Reflekslerinizin çok hızlı olması gerekiyor. İyi oyunlar..

Kategori : Ben10 Oyunları
Oyna Oynanma : 304 0 0

Ben 10 Havada

Ben 10 havada uçarak düşmanlarıyla savaşıyor. O tek başına ancak düşmanları çok kalabalık. Size ateş ederek kaçmaya devam ediyorlar. Sizde hem onların açtığı ateşlerden kaçarak hemde onları vurarak ilerlemelisiniz. Havadaki bu acımasız yaratıklara çarptığınızda da canınız eksilecektir. İyi Oyunlar..
Kategori : Ben10 Oyunları
Oyna Oynanma : 289 0 0

Ben 10 Uzayda

Uzaya çıkıp oradaki canavarlara karşı çıkmaya çalışan ben 10'u bu oyunda siz yöneteceksiniz. Klavyenizin yön tuşları ile hareket edip boşluk tuşu ile ateş edebilirsiniz. Aşağıdan size yaklaşan canavarlara eğilerek eteş edebilirsiniz. Ben 10 Ultimate Alien oyun serisinden olan bu oyunu uzun süre sıkılmadan oynayabilirsiniz. İyi oyunlar..
Kategori : Ben10 Oyunları
Oyna Oynanma : 472 3 1

Ben10 Gwen peşinde

Play Game ile oyuna başlıyoruz. Oyuna yüzen çene ile başladıktan sonra tekneyi takip etmeye başlıyoruz ölmeden başarı ile sona ulaştığınızda 2. bölüme geçiyorsunuz ve Pul kanat ile devam ediyorsunuz Dikkat(Not):Oyun içinde + ları alarak artı puan kazana bilirsiniz Bombalara çarpmayın canınız azalır

Kategori : Ben10 Oyunları
Oyna Oynanma : 42449 683 303

Ben10 Dönüşme

Play'a basarak oyuna başlıyoruz Oyuna başladıktan sonra Üstümze yanan taşlar gelmeye başlıyacaktır Z'ye basarak Ateş topuna dönüşün ve Space ile ateş Atın. Bir süre sonra Karşımıza Ağaç ve Kaya gibi şeyler çıkacaktır engelleri X'e basarak gölge hayalete dönüşün ve engellerden geçin ondan sonra yine Z'ye basarak oyuna devam edin. İyi Eğlenceler..
Kategori : Ben10 Oyunları
Oyna Oynanma : 10892 76 34

Ben10 Kaykay

Play'a basarak oyuna başlıyoruz. Yapmamız gereken küçük robotlara çarpmadan Zıplaya Zıplaya ilerlemek ve bölümleri bitirmek. İlerlerken Toplamamız gereken nesneleri ihmal etmeyin..
Kategori : Ben10 Oyunları
Oyna Oynanma : 1071 3 1

Ben10 Hafıza

Play'a basıyoruz ve karşımıza gelen 3 seçenekten Kolay oynamak için Easy Seçeneğini seçiyoruz ve oyun başlıyor. Amacımız Ben10 Yazılarının altındaki resimlerden aynı olanları bulmak. 1 seferde 2 resim açma hakkımız var ve açtığımız iki resim aynı olmalıdır. İyi Eğlenceler!
Kategori : Ben10 Oyunları
Oyna Oynanma : 2270 4 4

Ben10 Basketbol

Play'a ondan sonrada Start'a basarak oyuna başlıyoruz. Yapmamız gereken basketbol topunu mouse'u potalardaki İşaretlenen yerlere götürerek atmak. Attığımız her basketin Farklı puanı var.Top yere düştüğünde yeniden atış yapmak için gidip topu almalısınız. Aralarda geçen özel zaman, fazladan top, vs. gibi potalara öncelik verin.
Kategori : Ben10 Oyunları
Oyna Oynanma : 828 2 0

Ben10 Kendi Yaratığın

Make An Alien'e basarak bir yaratık formu seçiyoruz. Açılan pencerede yaratığımızı yaratmak bizim elimizde. Tek yapmamız geren Değiştireceğimiz bölümüne tıklayıp sol taraftan Renk ve şekil Seçmek. İyi Eğlenceler.
Kategori : Ben10 Oyunları
Oyna Oynanma : 5435 49 20

Ben10 Canavar Bitkiler

2 kere Jogar'a basarak oyuna Başlayın. Oyun tamamen Mouse ile kontrol Ediliyor. Amacımız bitkilerin saldırısından kaçarak ve Mouse sol tuşu ile ateş ederek onlardan Kurtulmak. Enerjimiz bittiğinde yoldaki beyaz tüpleri almaya çalışın. Bu arada Sol Üstte bulunan canımızın bitmemesine çok dikkat edin ve bitişe ulaşın..
Kategori : Ben10 Oyunları
Oyna Oynanma : 1186 3 2

Ben10 Düşüyor

Ben10 düşüyor! Önüne çıkan engellerde çarpmaması için ona yardım etmelisin.
Kategori : Ben10 Oyunları
Oyna Oynanma : 1442 8 2

Ben10 Göl Canavarı

Play'a basarak oyuna başlıyoruz. Yaratığı durdurmak için sadece 50 Saniyemiz var. Acele etmelisin. Ateşlerden kaçmak ve yön değiştirmek için yukarı yön tuşunu kullan. Öldüğün zaman Start Again Demen yeterli.
Kategori : Ben10 Oyunları
Oyna Oynanma : 1374 2 2

Ben10 Yaratıkları Eşleştir

Begin'e basıyoruz ve Space'e basarak oyuna başlıyoruz. Yapmamız gereken Yön Tuşları ile istediğimiz resmin üstüne gelip Space'e basıp tekrak yön tuşu ile resmin yerini değiştirmek. Puan kazanabilmemiz için aynı resimden 3 veya daha fazlasının üst üste yada yan yana gelmesi lazım. Oyunu oynarken sağda bulunan sürenin bittiğini sakın unutma! İyi Oyunlar..
Kategori : Ben10 Oyunları
Oyna Oynanma : 1076 2 0

Bu Oyun Oynama Sitesini en iyi Google Chrome. ile görünteleyebilirisiniz.
Linkler: Chip Satışı
©2015 Oyungoz.com - En İyi Oyunlar
Oyungoz.com'da Oynadığınız Oyunlar ve Hakları Bu Oyunları Yapan ve Sitelere Veren Oyun Yapımcılarına Aittir. Oyungoz Bedava Oyunların Bir Arada Toplandığı ve Size Faydalı Olabilmek için Ücretsiz, En Anlaşılır Şekilde Sunulduğu Bir Ücretsiz Oyun Platformudur. Yapımcılar İsterlerse İletişim Bölümünden Bize Ulaşabilirler. İyi Eğlenceler Dileriz..