Bölüm Geçme | Oyun Oyna - OyunGoz - En Güzel Oyunu Oyna
Bölüm Geçme

Bölüm Geçme

Kategori : Macera Oyunları
Oynanma : 140
Açıklama :
SonsyGames - "Play" yazılarına ve 1.bölüme tıklayarak oyuna başlıyoruz. "W,A,S,D" tuşları ile kahramanı yönlendirip mouse ile Silahımızı kullanıyoruz, her bölüm için öncelikle tüm saldırganları yok etmeli sonrada kapıdan çıkış yapmalıyız. Yeni Silahlar kazandıktan sonra Silah değişikliğini "1,2,3,4,5" tuşları ile yapabiliyoruz. Have a Good Time..


Etiketler:

Benzer Oyunlar

On Numara Basketbol

En çok isabeti bu basketbol oyununda gerçekleştirmemiz gerekiyor ve oyunumuzda Mouse (Fare) sol tuşu ile atışımızı gerçekleştiriyoruz.
Kategori : Macera Oyunları
Oyna Oynanma : 75 0 0

Oğlum Bak Git

Oğlum Bak Git oyununda karşınızdaki atarlı rakibi sopa ile egale edeceğiz. Birbirlerine karşı sinirli bir şekilde mücadele olan taraflardan biri olup yeteneğimizi göstereceğiz. Oğlum Bak Git oyununu Mouse (Fare) sol tuşu ile oynayabilirsiniz.
Kategori : Macera Oyunları
Oyna Oynanma : 145 1 0

Havuz Partisi

Elimizdeki su tabancası ile arkadaşımızı Mouse (Fare) sol tuşu ile havuzda yeneceğiz.
Kategori : Macera Oyunları
Oyna Oynanma : 152 0 0

Köprü Kurma

Mimarı olacağımız oyunda işçilerimizin rahat geçisi için Mouse (Fare) sol tuşu ile köprüler yapacak ve işçilerimiz bu sayede kutuları ve diğer nesneleri köprü üzerinden geçirip eve gtirmeye çalışacak. Yukarıdaki üçgen şekline basarak köprü kurmaya başlayabilirsiniz.
Kategori : Macera Oyunları
Oyna Oynanma : 122 0 0

Spor Zuma

ZUMA oyunun bu yeni tarzının keyfini çıkarın. Mouse (Fare) sol tuşu ile oynayabilirsiniz.
Kategori : Macera Oyunları
Oyna Oynanma : 131 0 0

Kış Olimpiyatları Kayakçı Kız

Herkes Kış Olimpiyatlarının gelmesini beklediği için çok heyecanlı. Ama Elisa kadar diğerleri heyecanlı olamaz. Çünkü o piste birinci olmak için çıkacak ve bunun için senelerdir hazırlanıyordu. Altın madalyayı kaptırmayacağı na dair kimsenin şüphesi yok. Bu Kış Olimpiyatları için ona harika bir kıyafet hazırla ve kayak tahtasına ihtiyacı olan Elisa ya yardımcı ol. Görür görmez herkes onun farklı olduğunu anlamalı.
Kategori : Macera Oyunları
Oyna Oynanma : 71 0 0

Çarli\\'nin Çilek Çılgınlığı

Çilek toplama konusunda ısrarlarını sürdüren Çarli, labirentlerle dolu bir mağaraya girince çok zor duruma düştü. İşin iyi tarafı mağarada da çilek vardı fakat bu çilekler ulaşılamayacak yerlerdeydi. Çarliye çilek toplamasında yardımcı olabilir misin?
Kategori : Macera Oyunları
Oyna Oynanma : 153 1 2

Kafadar Pandalar 2

Daha önceki serüvenlerinde avcılardan kaçmaya çalışan üç kafadar panda, avcılardan kaçmayı başarmışlardı. Bir kayıkla denize açılan pandalar kendilerini bir adaya attılar. Fakat bu adada da onları büyük bir sıkıntı bekliyor. Yamyamlarla karşılaşan kahramanlarımıza bu maceralarında yardımcı olabilir misin?
Kategori : Macera Oyunları
Oyna Oynanma : 341 1 0

Klon Adam

Uzaylılar Dünyada buldukları klon adamı ufolarına almayı başardılar. Klon adamı kaçırarak onu kendi gezegenlerinde kullanmak istiyorlar. Klon adamsa uzaylıların elinden kaçmak için birçok yolu denedi fakat tuzaklarla dolu ufonun içinden bir türlü kurtulamadı. Müthiş bir macera seni bekliyor.
Kategori : Macera Oyunları
Oyna Oynanma : 240 2 0

Atom Karıncanın Macerası

Ormanda yiyecek toplamak için çıktığı macera, Atom karınca için çok kolay olmayacağa benziyor. Atom karıncanın çevresinde bulunan engelleri kaldırarak, bu macerasını tamamlamasında yardımcı olabilir misin?
Kategori : Macera Oyunları
Oyna Oynanma : 248 2 0

Madene Giden Demiryolu 3

Maden de macera devam ediyor. Derine indikçe tehlikesi artan maden de, bu defa sadece derin çukurlar değil aynı zamanda tehlikeli yaratıklarla da karşılaşacaksınız. Vagonunuza ekleyeceğiniz yeni özelliklerle, hiçbir şey sizi durduramayacak.
Kategori : Macera Oyunları
Oyna Oynanma : 157 1 0

Süper Bukalemun

Doğada uzun bir maceraya çıkan bukalemunun yardımına ihtiyacı var. Kamufle olma yeteneğini kaybettiği için, doğada hayatta kalabilmek için farklı yollara başvuran küçük kahraman ile heyecan dolu bir macera seni bekliyor.
Kategori : Macera Oyunları
Oyna Oynanma : 191 1 0

Yiyecek Dağıtmaca

Yiyecek bekleyen kurbağa, kedi ve birde küçük kız var. Hepsinin besleneceği gıdalar farklı farklı. Sahip olduğun topu kullanarak, yiyecekleri, yiyecek olana uygun bir şekilde fırlatabilir misin?
Kategori : Macera Oyunları
Oyna Oynanma : 192 0 0

Yerçekimsiz Dünya

Uzaylılar tarafından kaçırıldıktan sonra, tehlikelerle dolu bir istasyona kapatılan astronotun, esir tutulduğu istasyondan acilen kaçması gerekiyor.
Kategori : Macera Oyunları
Oyna Oynanma : 229 1 0

Korsan Jolly

Dünyadaki en büyük hazineyi bulmak için, daha önce korsanların çok uğrak bir yeri olan bir adada maceraya çıkan kahramanımızın bir rehbere ihtiyacı var. Adada sürpriz tehlikeler Jollyyi bekliyor.
Kategori : Macera Oyunları
Oyna Oynanma : 229 0 0

Bu Oyun Oynama Sitesini en iyi Google Chrome. ile görünteleyebilirisiniz.
Linkler: Chip Satışı
©2015 Oyungoz.com - En İyi Oyunlar
Oyungoz.com'da Oynadığınız Oyunlar ve Hakları Bu Oyunları Yapan ve Sitelere Veren Oyun Yapımcılarına Aittir. Oyungoz Bedava Oyunların Bir Arada Toplandığı ve Size Faydalı Olabilmek için Ücretsiz, En Anlaşılır Şekilde Sunulduğu Bir Ücretsiz Oyun Platformudur. Yapımcılar İsterlerse İletişim Bölümünden Bize Ulaşabilirler. İyi Eğlenceler Dileriz..