Bombardıman Görevi | Oyun Oyna - OyunGoz - En Güzel Oyunu Oyna
Bombardıman Görevi

Bombardıman Görevi

Kategori : Nişan Oyunları
Oynanma : 696
Açıklama :
SonsyGames - Sağ Alttaki Play Game yazısı dolduktan sonra tıklıyoruz ve tanıtımın geçmesini bekliyoruz. Sonra Play ve ardından Sağ Alttaki Sir, Yes Sir! yazısına tıklıyoruz. Oyun Başlıyor. Yapmamız gereken uçağımız görüntüye girdiği zaman İyi bir zamanlama yakalayarak Kırmızı Binaları Bombalamak. Bunun için Space tuşuna veya Üst Tarafta bulunan Drop Bomb'a Fare Sol Tuş ile tıklamalıyız. Eğer yanlışlıkla Beyaz Binaları bombalarsak Civilan bölümü dolar ve bölümü kaybederiz. Uçağımız her dönüşünde bir Bomba Atma hakkına sahibiz. Sol Üstte Kaçıncı Levelde yani Kaçıncı bölümde olduğumuz, Onun altında kaç Bomba Atma hakkımızın kaldığı yazar. Bir bölümde 4 kere bomba Atma hakkına sahibizdir. Yine Sol Üstte Mission ve Civilian yazar. Mission bölümünde Beyaz Çizgiye ulaştığımızda bölümü kazanırız Skip Passed, Next Level ve Sir, Yes Sir! diyerek yeni bölüme geçeriz. Eğer Civilan bölümü dolarsa veya 4 hakkımızda da Kırmızı Düşman Binaları patlatıp Mission barını dolduramazsak bölümü kaybederiz. Tekrar oynamak için Try Again'e tıklayabiliriz. Üst Bölümden Pause'ye tıklayarak oyunu Duraklatabilir, Reset Level'e tıklayarak bölümü yeniden başlatabilir ve Main Menü'ye tıklayarak Menü'ye dönebiliriz. Sesi Kapatıp-Açmak için Sağ üstteki Ses resmine tıklamamız yeterli olacaktır. İyi Eğlenceler.. Have a Good Time..


Etiketler:

Benzer Oyunlar

Renkli Toplar

Oyunun yüklenmesini bekliyoruz. Oyun başlıyor. Yapmamız Gereken Fare ile Nişan almak ve yine Fare Sol Tuşu ile Atış yapmak. Amacımız Aynı Renkte topları birleştirmek ve yok etmek. En az 3 tane Aynı Renkte Top yan yana, üst üste veya çapraz şekilde birleştiğinde yok olur. Atacağımız Topun hemen Sağında sıradaki Top'un hangi renkte olacağı göstrilir. Üstteki Toplar bizim Top'umuza ulaştığı anda oyun biter ve Kaybederiz. Yeniden Oynamak için Sağ Alttaki Restart'a tıklamamız yeterli. Sol Altta puanımız yazar. Oyunun Sesini kısmak için yine Sağ Alttaki Ses işaretine tıklamamız yeterli olacaktır. İyi Oyunlar..
Kategori : Nişan Oyunları
Oyna Oynanma : 1281 7 2

Topları Patlat

Start'a ve Play'e tıklayarak 1. Bölümü seçiyoruz Next sonrada Play diyerek oyuna başlıyoruz. Amacımız Beyaz Topların hepsini Patlatmak. Bunun içinde Fare ile Nişan Almalı ve Fare Sol Tuşu ile Ateş Etmeliyiz. Bölüm bittikten Sonra Next Level diyerek Yeni Bölüme geçebiliriz. Üstte Bölümümüz Sol Üsttede zaman geçtikçe azalan Skorumuz görünür. Bu yüzden bölümleri ne kadar hızlı bitirirsek o kadar iyidir. Sağ Üstten oyunun Sesini Kapatıp-Açabiliriz. İyi Oyunlar..
Kategori : Nişan Oyunları
Oyna Oynanma : 606 2 0

Bakterilerin Düşüşü

Oyun yüklendikten Sonra Sağ Alttaki Play Game'e tıklıyoruz ve Play'e tıklayarak oyuna başlıyoruz. Amacımız Fare ile Nişan Alarak Fare Sol Tuşu ile Düşen Dişlerdeki Bakterileri vurmak. Bölümler ilerledikçe normal bakterilerde havada dolaşıyor onlarıda vurmalıyız. Eğer Diş yere düşerse kırılıyor ve Sol Alt Köşede gördüğümüz Kırmızı Can bitiyor. Bitiği zamanda oyunu kaybediyoruz. Eğer Oyunu kaybedersek için Play Again'e Sonrada Play'e tıklayarak Yeniden başlayabiliriz. Yine Sol Alt Köşede Stage yani Bölüm ve Score yani Skorumuz bulunur. İyi Eğlenceler..
Kategori : Nişan Oyunları
Oyna Oynanma : 416 1 0

Çizgi Balonları Patlat

Oyunun yüklenmesini bekliyoruz. Sonra Play diyerek oyuna başlıyoruz. Amacımız Fare ile Nişan Almak ve Fare Sol Tuşu ile atış yaparak Çizgi Balonları Patlatmak. Bütün Balonlar patladıktan sonra önümüze gelen Menü'de Next Level'e tıklayarak Yeni Bölüm'e geçebiliriz. Bölümün durumuna göre Balonları Patlatmak için bazen zincirleri kırmamız gerekebilir. İyi Oyunlar..
Kategori : Nişan Oyunları
Oyna Oynanma : 750 4 2

Çiftlik Savunması

Sağdaki New Game'e tıklayarak oyuna başlıyoruz. Yapmamız gereken gelen uzay mekiklerine İneklerimizi kaçırmadan Fare ile nişan alarak Fare Sol Tuşu ile Ateş etmek yok etmek. Fakat üstlerinde bulunan canları 2-3 atışta anca bitiyor. Mekiklerin Sağ veya Sol kanadına güzel bir atış yapabilirseniz mekikler ters döner ve zaman kazanırız. Bölüm bittikten sonra Sağdaki Kırmızı Ok'a tıklayarak yeni bölüme geçebiliriz. Bölümlerde kazandığımız parayla Bölüm Bitiminde Yeşil Torba'ya tıklayarak yeni Eşyalar, Ateş vs. alabiliriz. Kolay Atış yapabilmemiz için Fare Sol Tuşuna basılı tutmamız gerekli. Paramız Sol Altta, Kaç İneğimiz olduğu ve Kaç Mekik daha yok etmemiz gerektiği Altta yazar. Oyunun Sesini kısmak için Sağ Alttaki Ses işaretine tıklamamız yeterlidir. İyi Oyunlar..
Kategori : Nişan Oyunları
Oyna Oynanma : 981 4 1

Kovboyun Macerası

Play'e basıyoruz ve tanıtımın geçmesini bekliyoruz. Karşımıza gelen ekranda New Game diyoruz ve 1. veya 2. bölümü seçerek oyuna başlıyoruz. Amacımız Yön Tuşları veya W, A, S, D ile hareket etmek ve Fare ile nişan alıp Fare Sol Tuşu ile gerekli yerlere ateş ederek kapıya ulaşmak. Kapıya ulaştıktan sonra Next Level diyerek yeni bölüme geçebiliriz. Tekrar oynamak için Restart'a, Oyunun sesini kısmak içinde sağ üst köşedeki Müzik işaretlerine tıklamamız yeterli olacaktır. iyi Oyunlar..
Kategori : Nişan Oyunları
Oyna Oynanma : 654 4 0

Geyşaları Vur

Play'a basıyoruz ve ortadaki Player yazan yere ismimizi yazıyoruz. Alttaki Go!'ya basarak oyuna başlıyoruz. Yapmamız gereken dört bir yandan gelen katil kadınları öldürmek. Sağ üst köşede bulunan radarda katiller turuncu olarak görünüyor. Onlara dönebilmek için yön tuşlarını Öldürebilmek için ise Fare sol tuşla nişan alıp ateş etmemiz gerekli. Kafalarına atılan atışlar her zaman daha etkili olur. Eğer kaybederseniz tekrar oynamak için Replay'a basabilirsiniz. İyi Oyunlar..
Kategori : Nişan Oyunları
Oyna Oynanma : 577 3 1

Ateş Kombosu

Oyunumuza Play ile başlıyoruz. Başladıktan sonra bir sürü siyah adam geliyor onlardan silahlı olan sizsiniz. Bir yere mermi atıyoruz o dolaşarak adamları vuruyor eğer hepsini vurmazsa bir daha atıyoruz(Her bölümde 10 mermi verilir dikkatli kullanın).
Kategori : Nişan Oyunları
Oyna Oynanma : 516 5 0

Yakan Silah

Play ardından Play Game diyoruz ve 1. bölümü seçiyoruz. Nasıl oynanacağı hakkında bilgi veren kısımda Next, Ok deyip oyuna başlıyoruz. Amacımız Fare ile nişan alarak yine Fare sol tuşu ile ateş etmek. Bütün hayvanları öldürdüğümüzde bölüm bitiyor. Diğer bölüme geçmek için Next Level'e tıklamalıyız. 2. bölümde silahımıza bir özellik geliyor. Fare sol tuş ile basılı tutup atış yapma. Bu özelliği çoğu bölümde kullanacağımız için söylemek istedim. Son olarak 4. bölümde aralardaki 3 hayvanı öldürmek için lazer silahımızın üstüne gelerek basılı tutmak ve sağa sürüklememiz veya yön tuşlarıyla oynatmamız gerek. Oyunu tekrar oynamak için R'ye, Sesini kısmak içinde alttaki ses işaretlerine tıklamanız yeterli. Bölüm bitiminde Select Level'e tıklayarak bölüm seçebiliriz. İyi Eğlenceler..
Kategori : Nişan Oyunları
Oyna Oynanma : 877 5 4

Özel Tim

Oyun yüklendikten sonra önce alttaki Start'a sonra Kağıdın Üstündeki Army S.W.A.T 'a tıklıyoruz ve oyun başlıyor. Amacımız konteynerların arkasına saklanmış düşmanlarımızı Fare yardımıyla nişan almak ve yine Fare Sol tuşa basarak ateş etmek. Eğer etraftan geçen sıradan işçileri ve sivilleri yanlışlıkla vuracak olursanız oyun biter. Tekrar oynamak için Play Again demeniz yeterli. Bu arada sol üstte bulunan Healt (Canımız)ıda koruyalım. Ölene kadar ne kadar puan toplayabilirsek toplayalım. İyi Eğlenceler..
Kategori : Nişan Oyunları
Oyna Oynanma : 569 4 0

Tanık Koruma

Tanitimi geçmek için sağ üstteki Skip yazısına tıklayabilirsiniz. Tanıtım Bittikten sonra Play'a basarak oyuna başlıyoruz. Yine Skip ile tanıtımı geçebiliriz. Ortadaki Accident'e sonrada Go To The Mission'a tıklayarak oyuna başlıyoruz. Amacımız boynunda kırmızı papyon bulunan tanıklarımızı saldırılardan ve suikastlerden korumak. Bunun için yapmamız gereken Space ile Nişan alarak Gerekli yerleri Fare Sol Tuşu ile vurmak. İstersen nişandayken Z ile yakınlaşabilir X ile uzaklaşabilirsin.Bunu yaparken Tanığımıza zarar vermemeliyiz. İlk Bölümde yapmamız gereken tanığımıza çarpan arabanın tekerine ateş etmek. 2. bölümde ise kahve masaya koyulduktan sonra üstteki lambayı vurmak. 3. bölümde ilk başta ofisin tavanında bulunan alarmını çalıştırmanız gerekiyor ve tanığımızı ofisinden uzaklaştırmanız gerekiyor ama ne yazıkki sadece alarmla iş bitmiyor! İyi Oyunlar.
Kategori : Nişan Oyunları
Oyna Oynanma : 696 5 2

Topaçları Vur

Dönen Topaç'a tıklayarak Olmak istediğimiz karakteri seçiyoruz ve yine Topaç'a tıklayarak oyuna başlıyoruz. Yapmamız gereken sağ üstteki enerjimiz bitene kadar Fare'yle nişan alıp Tıklayarak vurabildiğimiz kadar topaç vurmak ve oyunun sonundaki göstergede aldığımız puanlarla iyi bir yere varabilmek. Vurduğumuz topaç kadar enerji kazanıyoruz. Eğer attığımız topaç hiçbir topaça çarpmadan direk karşıya geçerse enerjimiz bir anda düşüyor. Tek atışta ne kadar çok vurabilirsek o kadar puan ve enerj kazanıyoruz. İyi Oyunlar..
Kategori : Nişan Oyunları
Oyna Oynanma : 506 1 0

Bumerang Vur

Oyunun yüklenmesini bekliyoruz. Mavi ekran geldikten sonra En Alttaki Play The Game'e tıklıyoruz. Tanıtım bittikten sonra Play'e tıklıyoruz ve Fare ile bize en uygun karakterin üstüne gelip yine Fare Sol Tuş ile tıklayarak seçiyoruz. Oyunu Başlatmak için Space tuşuna basmamız gerekiyor. Sağdan ve Soldan atılan 2 bumeranga Fare Sol Tuşu ile ateş ettikten sonra yeniden atış yapabilmek için Space'e tekrar tıklamalıyız. Her Başlangıçta 2 Ateş hakkımız var. Bu yüzden bir bumerang için bir ateş etmeliyiz. Sol Altta karakterimizi, Sağ Altta kalan mermimizi ve Rüzgar esme yönünü, Sağ Üstte kalan Bumerangı ve hemen altta tüfeğimizi görebiliriz. Oyunun başlangıç Menüsüne dönmek için Enter'e basmamız yeterli olacaktır. İyi Eğlenceler..
Kategori : Nişan Oyunları
Oyna Oynanma : 496 1 0

Beyaz Üçgen Savaşı

Play'e basıyoruz ve oyuna başlıyoruz. Amacımız Fare ile Beyaz Üçgen'i hareket ettirmek ve Fare Sol Tuşu ile Yeşil Balonlara ateş etmek. Sol üst köşedeki 0'lar kalan canımızı, Sağ Üstteki puan barıda puanımızı gösterir. Sol Alttaki Harfler aldığımız hakların bitim süresini gösterir. Canlarımız bittiğinde Menü'ye tıklayıp Play diyerek tekrar oyuna başlayabiliriz. Oyunun sesini kısmak için S tuşuna, Oyunu durdurmak için ise P tuşuna basmamız yeterli olacaktır. Eğer balonlara çarparsak parçalanarak çoğalırlar ve can kaybederiz. Bu yüzden çarpmamaya çok dikkat etmeliyiz. İyi Oyunlar..
Kategori : Nişan Oyunları
Oyna Oynanma : 622 2 1

Uçan Kurbağalar

2 kere Play'e bastıktan sonra oyun açılıyor. Amacımız Fare ile nişan almak ve Uçan Kurbağa Uçaklarını Fare Sol Tuşuna basarak vurmak. Bize en yakın uçan kurbağaları vurduğumuzda en az puanı alırız, en uzaklarda ise en çok puanı kazanırız. Sol Üst Köşede Score yani puanımızı Sol Alt köşede ise kalan süremizi gösterir ve ilk başta bize verilen süre 60 saniyedir. Süre bittiğinde ne kadar çok puanımız varsa bize gösterir. Oyunu tekrar oynamak için Süre bittikten sonra ortada çıkan Play'e tıklamamız yeterli olacaktır. İyi Oyunlar..
Kategori : Nişan Oyunları
Oyna Oynanma : 464 2 0

Bu Oyun Oynama Sitesini en iyi Google Chrome. ile görünteleyebilirisiniz.
Linkler: Chip Satışı
©2015 Oyungoz.com - En İyi Oyunlar
Oyungoz.com'da Oynadığınız Oyunlar ve Hakları Bu Oyunları Yapan ve Sitelere Veren Oyun Yapımcılarına Aittir. Oyungoz Bedava Oyunların Bir Arada Toplandığı ve Size Faydalı Olabilmek için Ücretsiz, En Anlaşılır Şekilde Sunulduğu Bir Ücretsiz Oyun Platformudur. Yapımcılar İsterlerse İletişim Bölümünden Bize Ulaşabilirler. İyi Eğlenceler Dileriz..