Dozer Şöförü | Oyun Oyna - OyunGoz - En Güzel Oyunu Oyna
Dozer Şöförü

Dozer Şöförü

Kategori : Araba Oyunları
Oynanma : 1326
Açıklama :
SonsyGames - Play'a tıklıyoruz ve bekliyoruz Play the Game'e tıklıyoruz ve sol üstteki 1. bölümü seçiyoruz. Bir Kepçe seçiyoruz ve yön oklarıyla oyuna başlıyoruz amacımız taşlarla birlikte bitişe ulaşabilmek.. Have a Good Time..


Etiketler:
Dozer Şöförü oyunları, Dozer Şöförü oyunu, Dozer Şöförü oyna, dozer hırsı, dözer şöförü, dozer direksiyon oyunu, dozer önünde tasımak oyunları, kepçe kututaşi, dağ yolu yapan doze, dağ yolu yapan dozerler, 3d paraşüt şöförü oynu, dozer kutuyu alıpfırltıyor, dozer kutu kaldırma oyunu, DOZER GÜZEL OYUNLAR, kepçe şöörü oynunu oyna, dozerle vurmaca çocuk oyunu, dozerle vurmaca çocuk oyunu, kutuk tasıyan kepce oyunu oyna, dozer kutu taşıyor, dözer önünü kaldırma oyunu, 3d şoför oyunu oyna direksiyonda, dozer önündeki kepçesi, 3d kepçeyle kütük yükleme, dozer taş alan dozer oyunu, 3d kepçe şöförü, paraşut şoforu oyna, proşüt şöförü, dozer kepçe oyunları, dozer şoförü oyununu oyna, dozer şöferi, dözerin önundeki kepçenın ismi nedir, dozer kaldırma oyunları, 3d kepçe oyunları tümünü, 3d dozer kepçe oyunları, kepçe şöförü oyunu, süper kutuda şöför oyunları, 3d kepçe ve dozer ıyunları, bedava dozer kepçe oyunları oyna, dozer kepçe oyna, paraşütü kaldırma oyunları, otobis şoferini oyna, 3d basketbol dozer vurmaca , direksiyon önünde oyun, gerçek direksiyonlu dozer oyunları, dozer, dozer oyunu oyna, paraşüt kaldirma oyunlari, 3d direksiyonlu kepce oyunu, direksionlu kepce oyunu, dozer oyunları, posta şöförü oynu, direksiyonlu kepçe oyunu, kutu kaldırmaca kepçe oyunu, servis şöförü oyunu direksiyon, dozer soferi oyunu oyna, yük kaldırıcı oyun direksiyonla oyna, dozer kaldırıcıları, dağ oyuna dozer, dozerle kutu kaldırma, kaldırma şöförü oyunları, en güzel dozer park etme oyunları direksiyonlu, en güzel dozer oyunları 3d, dozer şoförü oyunu oyna, gercek kepce oyun nu oyna, 3d dozer oyunları indir, parke kaldıran dozer oyunu, parke kaldıran dozer oyunu, 3d+kepçe+oyunu+indir, 3d kepçe oyunu oyunları, ücretsiz dozer oyunu indir, taş kaldıran dozer, en+güzel+oyunlar+dozer+oyunları3d+, 3d+kepçe+oyunları, kepçe dozer oyunları oyna 3, 3d kepçe oyunları, kepçe direksiyon oyunu, direksiyonlu kepçe oyunları, araba oyunu kaldırıcı arbalar, kepçe oyunları 3d indir, dozerin direkso oyunu, dozer oyunu indir gerçek, dözer arabaları kaldıran oyun, parasut soforu , dozer oyunları 3d dowload, kutu dozer oyunu oyna, bedava 3d dozer oyunları , 3d dozer games, kepçeyle kutu kaldırma oyunu, kutuyu kaldıran kepçe, dağ dözeri, kpçe kaldırıcı oyunları, 3d dozer şöförü oyna, onünü kaldırıp indirip arac oyunu, kepçe direksonu olan oyun, direksiyonlu dozer oyunları, gerçek dozer oyunu oyna, direksiyonlu 3d kepçe oyunları, 3d dozer oyunları, direksiyonlu dozer oyunu 3d, oyun direksyonu onunde olan indir, araba oyunları3d+, kepce oyunu indir bedava, 3d kepceşoförü park etme, kepçe kaldırma oyunu, en güzel dozer oyunu, en güzel dozer kepçe oyununu oyna, süngerbob şöferi oyunu, direksionlu araba oyunlari, dozer oyunları 3d,

Benzer Oyunlar

Arabanı Parket

Alışveriş için gittiğiniz marketin otoparkına arabanızı park etmelisiniz. Market arabalarının ortalıkta başıboş bir şekilde cirit attığı bir otoparkta arabanızı hasar görmeden park edebilecek misiniz?
Kategori : Araba Oyunları
Oyna Oynanma : 401 1 0

Dağ Arabası 3

Dağ Arabası 3 ile bizim hayaletimizi geçmemiz gerekiyor. Geçmeye çalışırkende dengede kalmamızda gerekiyor. Dağ Arabası 3 ü oynarken Yön Tuşu kullanabilirsiniz.
Kategori : Araba Oyunları
Oyna Oynanma : 479 1 0

Mezarcı Arabası

Mezarcı Arabası ile karanlık gecede yolda duran zombileri ezerek ilerlemelisiniz. Zorlu arazi yoluna uygun güçlü araba ile ilerleyebilmek için klavyenizdeki yön tuşlarını kullanmanız gerekmektedir. Yolda karşınıza iksirler çıkmaktadır. İksir tüplerinin üzerinden geçtiğiniz zaman araba ekstra hız kazanmaktadır. Bu anlarda kontrolü iyi sağlamalı ve arayı yolda tutmalısınız. Yol çok fazla yokuşlu olduğu için yüksek hız kazandığında kontrolünü sağlamak çok daha zor olmaktadır. Bu yüzden iksiri aldığınız zaman çok daha dikkatli olmalısınız. yolda karşınıza çıkan zombileri ezerek bölüm sonuna ulaşmanız halinde oyunda yeni bölümlere geçiş yapabilirsiniz. Mezarcı arabası oyununa giriş yapabilmek için yüklenmesinin ardından play butonuna basmanız yeterlidir. İyi eğlenceler dileriz.
Kategori : Araba Oyunları
Oyna Oynanma : 403 1 0

Deli Tır Şoförü

Sinirli tır şoförü aracı hızlıca kullanarak trafikte ilerlemektedir. Siz tırın yolda uzun mesafeler gitmesini sağlamalısınız. Bunu başarabilmek için soförün karınını doyurmalı, aracın yakıtı bitmeden almalı ve tırın bakımını zamanında yapmalısınız. Oyunun alt kısmında şoförün açlık durumunu, aracın yakıt ve bakım durumunu görebilirsiniz. Tırın kontrolünü sağlamak için klavyedeki yön tuşlarını kullanmalısınız. Dört yol ağızlarından geçerken kavşaklardan başka araçların gelmemesine dikkat etmelisiniz. Çarpmanız halinde araç kaza yapıp durmaktadır. Günler sonunda en yüksek puanları toplayarak tırı yükseltmeye çalışmalısınız. Hayatta kalma oranınızı mümkün olduğunda yüksekte tutmalı ve kendi rekorlarınızı geliştirmelisiniz. Deli tır şoförü oyununa yüklenmesinin ardından play butonuna basarak giriş yapabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.
Kategori : Araba Oyunları
Oyna Oynanma : 364 0 1

Bombalı Yol

Düşman bölgesine casus gibi sızarak bilgi edinmeye çalışan asker, düşmanların yol boyunca tuzak kurup bomba döşemesinden dolayı sıkıntılı anlar yaşar. Siz askerin kullandığı jipin kontrolünü sağlayarak engellere takılmadan bölüm sonuna ulaşmasını sağlamalısınız. Aracın kontrolü arazi şartlarının çok olumsuz olmasından dolayı bir hayli zordur. Yön  tuşları ile aracın kontrolünü sağlarken engellerin üzerinden geçerken oldukça dikkatli olmalı ve hızınızı ona göre ayarlamalısınız. Bombaların üzerinden geçerken az hasarla kurtulmak için aracı zıplatmalısınız. Askeri aracı zıplatabilmek için boşluk tuşuna basmanız gerekmektedir. Bombalı yol oyununa giriş yapabilmek için yüklenmesinin ardından start butonuna basmanız gerekmektedir. Yeni araba oyunlarında buluşma küzere iyi eğlenceler dileriz.
Kategori : Araba Oyunları
Oyna Oynanma : 349 0 0

Kepçe

Size özel bir Kepçe seçin ve her düzeyde sonuna kadar yük ve zorluklara rağmen önünüze gelen engebeler ve bariyerlerden kurtulmaya çalışınız. Senin yolunda olan şeyleri kaldırmak ve yok etmek için öndeki kepçeyi kullanınız.
Kategori : Araba Oyunları
Oyna Oynanma : 397 0 1

Polis Robot

Polis Robot oyununda çarpışma testlerinden hatırladığımız robot ile serüvenimize devam edeceğiz. Her şeye çarpmanız gerekmektedir.
Kategori : Araba Oyunları
Oyna Oynanma : 370 1 0

Taşıyıcı Tır

Yükünüz kaybetmeden yani hiç bir zarar görmeden bu tehlikeli düzeyleri ile Taşıyıcı TIR sayesinde zorlukları aşınız ve nakliye alanına gelmeye çalışınız. Yeni kamyonlar ve seviyeler kilidini açmak için bitiş çizgisine yükler çekin.
Kategori : Araba Oyunları
Oyna Oynanma : 358 0 0

Manyak Tank

Manyak Tankı bitiş çizgisine sürücü olarak her şeyi yok etme sayesinde getirmelisiniz. Bazı engeller bulunmakta ve böylece ağır tank topu ile bu engelleri patlama yoluyla emin adımla bölüm sonlarına ulaşabilirsiniz.
Kategori : Araba Oyunları
Oyna Oynanma : 372 0 0

Para Nakliyesi

Sen sürüş sırasında yol boyunca yük kaybetmemek kamyonundaki paraları düşürmemek zorundasın.
Kategori : Araba Oyunları
Oyna Oynanma : 332 0 0

Soygun Aracı

Mob Boss banka soygunları yapacak ve sürücü olarak seni seçmiştir. Sürücü kaçış arabası ile polis tarafından yakalanmamalı. Soygun Aracını siz süreceksiniz.
Kategori : Araba Oyunları
Oyna Oynanma : 327 0 0

Santa Kamyon

Santa Kamyon zamanında hediyeler sunmalı.Beceri ve deneyiminiz ile zamanında hangi ders veya hava olursa olsun her mevcut halinde hediyelerinizi sunabilirsiniz.
Kategori : Araba Oyunları
Oyna Oynanma : 332 0 0

Dinazor Avcısı

Sen Dinazor Avcısı oldun ve dinozorların yumurtalarına bakacaksın. Dışarı saldırılardan korunun malları teslim ediniz.
Kategori : Araba Oyunları
Oyna Oynanma : 331 2 0

Engelli Otoban

Bir çok arabanın yol aldığı engelli otobanda kontrolünüzdeki araba ile kaza yapmadan hızlı bir şekilde ilerleyerek altın ve saatleri toplamaya çalışın. Süreli oyunda zaman sona ermeden istenilen nesne yada puanı toplamanız halinde, bölümü başarılı bir şekilde geçip yeni seviyelere geçebilirsiniz. Yolculuk boyunda karşınıza çeşitli engeller ve arabalar çıkmaktadır. Onlara çarpmanız halinde yavaşlayarak hız kaybedip, zamanı boşa geçirmiş olursunuz. Geçtiğiniz her yeni bölüm ile oyun daha zorlu etaplar ile devam etmektedir. Engelli otobanda aracın kontrolünü yön tuşlarını kullanarak sağlayabilirsiniz. Giriş yapabilmek için yüklenmesinin ardından play butonuna basınız. Engelli otoban oyunun iyi eğlenceler dileriz.
Kategori : Araba Oyunları
Oyna Oynanma : 320 0 0

Amerikan Yarışı 2

Serinin ilk oyunu ile herkesin ilgisini çekmeyi başaran Amerikan yarışı, serinin 2. oyunu ile yeniden karşımızda. Oyunda kontrolünü sağladığınız araç ile özel olarak hazırlanan pistlerde yarışlara katılarak, rakiplerinizden önce bitiş noktasına ulaşmaya çalışacaksınız. Amerikan yarışı 2 oyununa yüklenmesinin ardından play game yazısına tıklayarak giriş yapabilirsiniz. Yarış içerisinde rakiplerinizin arkasında ilerleyerek veya çarparak, sol alt kısımda bulunan nitro kutusunu doldurabilirsiniz. Nitroyu ctrl tuşunu kullanarak aktif edip, aracınızın daha hızlı ilerlemesini sağlayabilirsiniz. İlk bölümde alıştırma yarışına katılarak, rakiplerinizi ve yarışacağınız pisti tanıyacaksınız. Ardından 40 aracın bulunduğu pistte yarışa katılarak, rakiplerinizden önce bitiş noktasına ulaşmaya çalışacaksınız. Aracı kontrol edebilmek için w,a,s,d veya yön tuşlarını kullanınız. Yarışlarda aldığınız neticeye göre puan kazanırsınız. Kazandığınız puanları yarış sonrasında karşınıza gelen tamirhanede kullanarak, aracınız için geliştirmeler satın alabilirsiniz. Serinin ilk oyununa Amerikan yarışı linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz. Başarılar dileriz.
Kategori : Araba Oyunları
Oyna Oynanma : 358 2 1

Bu Oyun Oynama Sitesini en iyi Google Chrome. ile görünteleyebilirisiniz.
Linkler: Chip Satışı
©2015 Oyungoz.com - En İyi Oyunlar
Oyungoz.com'da Oynadığınız Oyunlar ve Hakları Bu Oyunları Yapan ve Sitelere Veren Oyun Yapımcılarına Aittir. Oyungoz Bedava Oyunların Bir Arada Toplandığı ve Size Faydalı Olabilmek için Ücretsiz, En Anlaşılır Şekilde Sunulduğu Bir Ücretsiz Oyun Platformudur. Yapımcılar İsterlerse İletişim Bölümünden Bize Ulaşabilirler. İyi Eğlenceler Dileriz..