Duvarları Kır | Oyun Oyna - OyunGoz - En Güzel Oyunu Oyna
Duvarları Kır

Duvarları Kır

Oynanma : 1823
Açıklama :
SonsyGames - Start'a sonrada Go'ya basıyoruz ve oyuna başlıyoruz. Amacımız Fare Sol Tuş'a tam zamanında basarak bütün duvarları kırmak ve oyunu bitirmek. Oyun kısa olmasına karşın oldukça zor. Bir duvarı kırmak için Fare'ye sadece bir kere basın eğer ard arda basarsanız hiçbir duvarı kıramazsınız. Oyunda toplam 13 adet duvar var ve kırdığınız duvarlar sağ altta görünüyor. Duvara Çarptığınızda tekrar oynamak için Play Again'e basmanız yeterli. İyi Oyunlar.. Have a Good Time..


Etiketler:

Benzer Oyunlar

Kralın Düşüşü

Oyunun yüklenmesini bekliyoruz. Play'e basıyoruz ve 1. Bölümü seçerek oyuna giriyoruz. Ekrana bir kere tıklayarak Başlıyoruz. Yapmamız gereken Ok Atma Makinemize Fare Sol Tuşu ile Basılı tutarak Krala Doğru çevirmek ve Nişan Aldıktan sonra tuşu bırakmak. Üstte 2 çeşit Ok vardır. İstediğimizi seçebiliriz. Kral öldükten sonra bölüm biter ve Next Level diyerek Yeni Bölüme geçebiliriz. İlerleyen bölümlerde Yeşille gösterilen ve Ally adı verilen Kralları vurmamalıyız yoksa bölümü yeniden oynamak zorunda kalırız. Üstte Bölümümüz ve Skorumuz görünür. Sağ Üstteki 2 çizgi Oyundan Çıkma, Yuvarlak Bölümü Yeniden Oynama, Diğer Ses İşaretleride Sesi Kapatıp-Açma'dır. İyi Oyunlar..
Kategori : Bizim Seçtiklerimiz
Oyna Oynanma : 1815 11 1

Meyveleri Koru

Oyun yüklendikten sonra Start'a basıyoruz ve Tanıtımın geçmesini bekliyoruz. Oyun Menü'sü açıldığında Play'e basarak oyuna başlıyoruz. Yapmamız gereken bize verilen Nesneleri Doğru yerlere Fare Sol Tuşu ile bırakmak ve Meyveler'i Kötü Buluttan korumak. Elimizdeki bütün Nesneler bittiğinde Bulut geliyor ve Siyah Metalleri bırakıyor. Eğer bu Metallerden bir tanesi Meyvelere değerse Meyve kurur ve bölümü yeniden oynamak zorunda kalırız. Bu yüzden dikkatli olmalıyız. Bulut gittikten sonra Bölümü kazanırız. Sol altta Skorumuzm yaza ve git gide azalır bu yüzden bölümü en hızlı biçimde bitirmeliyiz. Altta kaçıncı bölümde olduğumuz yazar. Oyunun sesini kısmak için Sol Alttaki Ses işaretlerine tıklamamız yeterli. İyi Eğlenceler..
Kategori : Bizim Seçtiklerimiz
Oyna Oynanma : 1887 27 4

Boya Savaşları

Play'e basıyoruz ve Gelen Ekranda Bilgisayara Karşı oynayacaksak 1 Player'ı, 2 Kişi Oynayacaksak 2 Players'ı seçiyoruz ve Oyuna Başlıyoruz. Amacımız Kare Boyaları vurmak ve patlatmak. Eğer gelip bize çarparlarsa Üstümüzdeki Yeşil Can azalıyor ve bitince oyunda bitiyor. Eğer oyunun Kaybedersek Done'ye tıklamalı ve Submit Score'un solundaki kutucuğa ismimizi yazıp Submit Score'a tıklamalıyız. Böylece puanımızı internete vermiş oluruz. Eğer vermek istemezsek Sağ Alttaki No Thanks'e tıklayarak oyuna tekrar başlayabiliriz. Üstte Bölümümüz ve Sağ Üsttede Skorumuz yazar. P'ye basarak oyunu durdurabilir, Options'tan Oyunun Sesini ve Görüntü kalitesini Kısıp-Açabiliriz. İyi Oyunlar..
Kategori : Bizim Seçtiklerimiz
Oyna Oynanma : 1227 8 2

Sezarı Sakla

2 kere Play'e tıklıyoruz ve Sol Üstteki Sarı Noktaya tıklayarak oyuna başlıyoruz. Amacımız Sezar Armalı Parayı korumak. Bunun için bölümde bize nesneler veriyor. Bu nesneleri Gerekli yerlere götürüp Fare Sol Tuşu ile tıklamalıyız. Kullanacağımız Nesneler bittikten sonra El Taş saçmaya başlıyor. Ve bu taşların hiç biri Sezar'a değmemeli. Sağ Altta Skorumuz ve Bölümümüz yazar. Ne Kadar kısa sürede Bölümü bitirirsek O Kadar Çok Puan alırız. Bölüm bittiğinde Next diyerek Yeni Bölüme geçebiliriz. Bölümü yeniden Oynamak için Restart'a yada R'ye, Oyunun Sesini kısmak içinde Sağ Üstteki Ses işaretine basmamız yeterli olacaktır. İyi Oyunlar..
Kategori : Bizim Seçtiklerimiz
Oyna Oynanma : 1087 8 5

Hansel ve Gretel

Oyun yüklendikten sonra Play'e basıyoruz ve tanıtımdan sonra tekrar Play'e basarak oyuna başlıyoruz. Sonra önümüze oyundan görüntüler geliyor bunu geçmek için Sağ Alttaki >> işaretine basabiliriz. Sonra Hansel'e yani erkek çocuğa Fare Sol Tuşu ile tıklayarak oyuna başlıyoruz. Yön Tuşları'nı veya W, A, S, D'yi kullanarak Gretel'i yani kız çocuğu Solda Duvardan ses gelen yere götürmeli ve Üvey Annesiyle Babasını dinlettirmeliyiz. Sonra duvardaki Sapan'ın yanına gitmeli ve almalıyız. Ardından Fare ile Cama Nişan alarak ve Fare Sol Tuşuna basılı tutarak Camı kırmalı, içeri sinek girmesini sağlamalıyız. Sinek Hansel'in ağzına girecek ve Hansel uykusundan uyanacak. Konuşma bittikten sonra Pencere'nin altındaki Tahta oyuncağın yanına gitmeli ve Fare Sol Tuş ile tıklayıp ittirmeliyiz. Sonra açılan deliğe Fare Sol Tuş ile tıklamalıyız. Oyundaki amacımız ormandaki parçaları toplayarak ve gerekli yerlerde kullanarak bölümleri geçmek. Fakat bu göründüğü kadar kolay değil. Çok dikkatli ve Zekice oynamalıyız. Yoldaki Para benzeri maddeleri mutlaka toplamalıyız ileriki bölümlerde çok işimize yarayacaklar. Fakat bu nesneleri toplarken yol Tuzaklarla dolu. Çok dikkatli olmalıyız. Eğer tuzaklara kapılırsak beklemeliyiz oyun otomatik yeniden Başlar. Sağ Alttaki Torba bizim topladığımız eşyalarımızın bulunduğu Torba. Ona tıklayarak Gerekli Eşyaları gerekli yere koymalıyız. Oyunun Sesini kısmak istersek Sol Altta ses işaretine tıklamamız yeterli olacaktır. İyi Oyunlar..
Kategori : Bizim Seçtiklerimiz
Oyna Oynanma : 1085 16 7

Zebranın Yolunu Aç

Start Game sonrada New Game diyoruz ve oyunda herhangi bir yere bir kere tıklayarak oyuna giriş yapıyoruz. İlk bölüm alıştırma bölümü ve ne yapmamız gerektiğini bize gösteriyor. ilk olarak üstteki kasaya Fare Sol Tuşu ile tıklıyoruz ve Odun'u düşürüyoruz. Sonra arabanın önündeki kütüğe tıklayarak düşürüyoruz ve zebranın yoluna devam etmesini sağlıyoruz. Bölüm bitince Next ile yeni bölüme geçebilir yada Restart diyerek o bölümü tekrar oynayabiliriz. Bütün bölümlerde amacımız tıklanacak nesneleri keşfetmek, önceliklerini sıralamak ve Fare Sol Tuşu ile tıklayarak Zebra'nın geçişini sağlamak. Üstte Score yazan yerde Skorumuz yazıyor ve Skor sürekli düşüyor. Yani Bölümü ne kadar geç bitirirsek o kadar az skor alırız. Bu yüzden hızlı düşünmeliyiz. Bölümü yeniden oynamak istersek R'ye yada sağ üstteki Restart'a, Oyunu durdurmak istersek Üstteki Pause'ye, Menü'yü açmak için alttaki Menü'ye ve Sesi kısmak için Sol Alttaki Ses işaretlerine tıklamamız yeterli olacaktır. İyi Oyunlar..
Kategori : Bizim Seçtiklerimiz
Oyna Oynanma : 1072 17 2

Toplar ve Yıldızlar

Play'e basarak oyuna başlıyoruz. Amacımız fare ile nişan alarak fare sol tuşu ile ateş etmek ve yıldızlarla birlikte topu silindir kutuya sokmak. Bölümlerde duruma göre çeşitli Stratejiler uygulamak lazım. Mesela 3. Bölümde yıldızları topladıktan sonra 40 kilonun bağlı olduğu Paketin içini toplarla doldurmalı ve topu yukarı çekerek silindir kutunun içine topu sokmalıyız. Altta Shot Yazan yerde kaç atış yaptığımız Score yazan yerde Skorumuz görünüyor. Her atışımızda skorumuz 1 eksiliyor. Oyunu sesini kısmak istersek alttaki Ses işaretine tıklamamız yeterli. R ile bölümü yeniden oynayabiliriz. Sağ alttaki Level'e basarak geçtiğimiz bölümleri, Menu'ye basarak ilk Menu'ye dönebiliriz. İyi Oyunlar..
Kategori : Bizim Seçtiklerimiz
Oyna Oynanma : 816 1 3

Dünyanın En Zor Oyunu

Begin'e basarak bekliyoruz ve oyun yüklendikten sonra Play Game'e basarak oyuna başlıyoruz. Yapmamız gereken Yön Tuşlarını kullanarak Mavi Toplara değmeden karşı Yeşil Bölgeye ulaşabilmek ve arada bulunan sarı topları almak. Yeşile değidiğimiz anda bölüm bitiyor ve yeni bölüme başlıyoruz. Fakat bu iş hiçte kolay değil. Daha 2. bölümünde zorlanmaya başlayacağımız bu oyun Dünyanın En Zor Oyunu olarak nitelendiriliyor. Yeterince bölüm geçebileceğine inanıyor musun? İyi Şanslar..
Kategori : Bizim Seçtiklerimiz
Oyna Oynanma : 1793 8 2

Hücrelerin Dünyası

Oyunun yüklenmesini bekliyoruz, Play Game'e basıyoruz ve 1. bölümü seçerek oyuna giriyoruz. Yapmamız gereken Fare sol tuşuna basılı tutarak bizim hücremizden karşı hücreye ok uzatmak ve bırakmak. Gönderdiğimiz bağlantı karşı hücrenin bizden olmasını sağlıyor. Eğer Hücrenin gücü(hücrenin ortasındaki sayı) çoksa Bağlantıyı Fareye basılı tutarak bizim hücremizin en dibinden Dik şekilde kesin. Yaptığımız bu işlem bağlantıdaki yeşil maddelerin karşı hücreye taşınıp bizden olmasını sağlayacak bu yüzden ne kadar fazla yeşil madde kalacak şekilde keserseniz o kadar iyi. Bölümü bitirdiğinizde Continue diyerek devam edebilirsiniz. Eğer kaybederseniz Replay diyerek tekrar oynayabilirsiniz. İyi Oyunlar!
Kategori : Bizim Seçtiklerimiz
Oyna Oynanma : 4236 80 18

Uzay Noktaları

İsmimizi ortadaki kutuya yazıyoruz ve Play'a basarak oyuna başlıyoruz. Buraya dikkat! Oyuna başlarken 3'ten geriye doğru sayıyorlar ve Go dediği anda Yön Tuşlarıyla seni kovalayan Uzay Noktalarından kaçmalısın. Eğer 1000 üzerinden 1000 puana ulaşabilirsen ilk bölüm biter ve yine geriye saymayla 2. bölüme başlarsın. Ne kadar uzun süre kaçabilirsen bu noktalardan o kadar iyisindir. Yakalandığın zaman ortadaki sürenin dolmasını bekle otomatik tekrar başlar. Aynı şey bölüm bitimleri içinde geçerli. Oyun tam ekran oynanmassa görüntü bozuk oluyor. Lütfen alttaki tam ekran oyna butonuna basarak oyunu büyütün. İyi Oyunlar..
Kategori : Bizim Seçtiklerimiz
Oyna Oynanma : 697 9 1

Arenada Yüksel

Play'a basarak Create New Gladiator diyerek Gladyatörümüzü yaratıyoruz. Gladyatörümüzü oluşturduktan sonra ilk dövüşümüze girerek kazanmak zorundayız. Oyun adamımızın etrafında çıkan butonlarlı kullanarak oynanıyor. Amacımız savaşlara girererk Galibiyetler almak ve en sonda çıkan final maçlarına kadar yeni silahlar alabilmek. Bu zorlu maceraya hazır mısınız?
Kategori : Bizim Seçtiklerimiz
Oyna Oynanma : 956 10 2

Kızgın Kuşlar

Oyunun yüklenmesini bekliyoruz. Sonra ortadaki Yeşil Oynat Butonuna tıklayarak bir bölüm seçiyoruz ve oyuna giriyoruz. Amacımız Kuşlarımız bitmeden karşıdaki bütün rakipleri düşürmek yada patlarmak. Bunun içinde Fare Sol Tuşa basılı tutarak Kuşlarımızı geriye çekmeli ve nişanı ayarlayarak bırakmalıyız. Bölüm bittikten sonra en sağdaki >> resme tıklayarak diğer bölüme geçebiliriz. Ne kadar az kuş harcayarak bölümü bitirirsek o kadar çok puan alırız. İyi Oyunlar..
Kategori : Bizim Seçtiklerimiz
Oyna Oynanma : 2266 18 5

Dünyanın En Zor Oyunu

Begin'e basarak bekliyoruz ve oyun yüklendikten sonra Play Game'e basarak oyuna başlıyoruz. Yapmamız gereken Yön Tuşlarını kullanarak Mavi Toplara değmeden karşı Yeşil Bölgeye ulaşabilmek ve arada bulunan sarı topları almak. Yeşile değidiğimiz anda bölüm bitiyor ve yeni bölüme başlıyoruz. Fakat bu iş hiçte kolay değil. Daha 2. bölümünde zorlanmaya başlayacağımız bu oyun Dünyanın En Zor Oyunu olarak nitelendiriliyor. Yeterince bölüm geçebileceğine inanıyor musun? İyi Şanslar..
Kategori : Bizim Seçtiklerimiz
Oyna Oynanma : 1793 8 2

Arenada Yüksel

Play'a basarak Create New Gladiator diyerek Gladyatörümüzü yaratıyoruz. Gladyatörümüzü oluşturduktan sonra ilk dövüşümüze girerek kazanmak zorundayız. Oyun adamımızın etrafında çıkan butonlarlı kullanarak oynanıyor. Amacımız savaşlara girererk Galibiyetler almak ve en sonda çıkan final maçlarına kadar yeni silahlar alabilmek. Bu zorlu maceraya hazır mısınız?
Kategori : Bizim Seçtiklerimiz
Oyna Oynanma : 956 10 2

Zebranın Yolunu Aç

Start Game sonrada New Game diyoruz ve oyunda herhangi bir yere bir kere tıklayarak oyuna giriş yapıyoruz. İlk bölüm alıştırma bölümü ve ne yapmamız gerektiğini bize gösteriyor. ilk olarak üstteki kasaya Fare Sol Tuşu ile tıklıyoruz ve Odun'u düşürüyoruz. Sonra arabanın önündeki kütüğe tıklayarak düşürüyoruz ve zebranın yoluna devam etmesini sağlıyoruz. Bölüm bitince Next ile yeni bölüme geçebilir yada Restart diyerek o bölümü tekrar oynayabiliriz. Bütün bölümlerde amacımız tıklanacak nesneleri keşfetmek, önceliklerini sıralamak ve Fare Sol Tuşu ile tıklayarak Zebra'nın geçişini sağlamak. Üstte Score yazan yerde Skorumuz yazıyor ve Skor sürekli düşüyor. Yani Bölümü ne kadar geç bitirirsek o kadar az skor alırız. Bu yüzden hızlı düşünmeliyiz. Bölümü yeniden oynamak istersek R'ye yada sağ üstteki Restart'a, Oyunu durdurmak istersek Üstteki Pause'ye, Menü'yü açmak için alttaki Menü'ye ve Sesi kısmak için Sol Alttaki Ses işaretlerine tıklamamız yeterli olacaktır. İyi Oyunlar..
Kategori : Bizim Seçtiklerimiz
Oyna Oynanma : 1072 17 2

Bu Oyun Oynama Sitesini en iyi Google Chrome. ile görünteleyebilirisiniz.
Linkler: Chip Satışı
©2015 Oyungoz.com - En İyi Oyunlar
Oyungoz.com'da Oynadığınız Oyunlar ve Hakları Bu Oyunları Yapan ve Sitelere Veren Oyun Yapımcılarına Aittir. Oyungoz Bedava Oyunların Bir Arada Toplandığı ve Size Faydalı Olabilmek için Ücretsiz, En Anlaşılır Şekilde Sunulduğu Bir Ücretsiz Oyun Platformudur. Yapımcılar İsterlerse İletişim Bölümünden Bize Ulaşabilirler. İyi Eğlenceler Dileriz..