oyun skor köy baskını4 | Oyun Oyna - OyunGoz - En Güzel Oyunu Oyna
oyun skor köy baskını4

Köy Teröristleri

Oyun yüklendikten sonra Enter Your Name to Begin yazısının altındaki kutuya ismimizi yazıyoruz ve Play Now'a hemen ardındanda Begin'e tıklıyoruz. 3'ten geriye doğru sayımdan sonra oyun başlıyor. Yapmamız gereken Fare ile Nişan almak ve Fare Sol Tuşu ile Ateş ederek adamları vurmak. 2 adet Silahımız var bunlardan biri El Silahı diğeri ise Kanas. Silahımızı değiştirmek için Space tuşunu kullanmalıyız. Silahların adam vurma puanları farklı ve Kanas daha çok puanlı. Bunların yanı sıra Adamları kafalarından vurmak bize daha çok puan getiriyor. Sağ Alttaki Sarı Bölgede adamları nerelerinden vurduğumuz, yine Sağ Altta Score'da puanımız, hemen altta Silah resminin yanında kaç Mermimizin kaldığı, Solunda Kaç Saniyemizin kaldığı ve onunda Solunda Kaç Adam Kaçırdığımız en soldada ismimiz yazar. Eğer bir bölümde 5 tane adamı vuramazsak yani kaçırırsak Oyun biter ve kaybederiz. Tekrar Oynamak için Play Again ve Play Now demeliyiz. 60 saniye içinde ne kadar adamı kaçırmazsak ve kafadan vurursak o kadar çok puan kazanırız ve Süre Bittiğinde yüksek Puanla bölümü bitiririz. Bölüm bittikten sonra Next diyerek yeni bölüme başlayabiliriz. Mermimiz bittiğinde Fare Sol Tuşuna basarak veya R'ye basarak şarjörü doldururuz. İyi Oyunlar..
Kategori : Nişan Oyunları
Oyna Oynanma : 1211 5 4

Bombardıman Görevi

Sağ Alttaki Play Game yazısı dolduktan sonra tıklıyoruz ve tanıtımın geçmesini bekliyoruz. Sonra Play ve ardından Sağ Alttaki Sir, Yes Sir! yazısına tıklıyoruz. Oyun Başlıyor. Yapmamız gereken uçağımız görüntüye girdiği zaman İyi bir zamanlama yakalayarak Kırmızı Binaları Bombalamak. Bunun için Space tuşuna veya Üst Tarafta bulunan Drop Bomb'a Fare Sol Tuş ile tıklamalıyız. Eğer yanlışlıkla Beyaz Binaları bombalarsak Civilan bölümü dolar ve bölümü kaybederiz. Uçağımız her dönüşünde bir Bomba Atma hakkına sahibiz. Sol Üstte Kaçıncı Levelde yani Kaçıncı bölümde olduğumuz, Onun altında kaç Bomba Atma hakkımızın kaldığı yazar. Bir bölümde 4 kere bomba Atma hakkına sahibizdir. Yine Sol Üstte Mission ve Civilian yazar. Mission bölümünde Beyaz Çizgiye ulaştığımızda bölümü kazanırız Skip Passed, Next Level ve Sir, Yes Sir! diyerek yeni bölüme geçeriz. Eğer Civilan bölümü dolarsa veya 4 hakkımızda da Kırmızı Düşman Binaları patlatıp Mission barını dolduramazsak bölümü kaybederiz. Tekrar oynamak için Try Again'e tıklayabiliriz. Üst Bölümden Pause'ye tıklayarak oyunu Duraklatabilir, Reset Level'e tıklayarak bölümü yeniden başlatabilir ve Main Menü'ye tıklayarak Menü'ye dönebiliriz. Sesi Kapatıp-Açmak için Sağ üstteki Ses resmine tıklamamız yeterli olacaktır. İyi Eğlenceler..
Kategori : Nişan Oyunları
Oyna Oynanma : 695 1 0

Bu Oyun Oynama Sitesini en iyi Google Chrome. ile görünteleyebilirisiniz.
Linkler: Chip Satışı
©2015 Oyungoz.com - En İyi Oyunlar
Oyungoz.com'da Oynadığınız Oyunlar ve Hakları Bu Oyunları Yapan ve Sitelere Veren Oyun Yapımcılarına Aittir. Oyungoz Bedava Oyunların Bir Arada Toplandığı ve Size Faydalı Olabilmek için Ücretsiz, En Anlaşılır Şekilde Sunulduğu Bir Ücretsiz Oyun Platformudur. Yapımcılar İsterlerse İletişim Bölümünden Bize Ulaşabilirler. İyi Eğlenceler Dileriz..