3D Oyunlar | Oyun Oyna - OyunGoz - En Güzel Oyunu Oyna

3D Oyunlar

                

3D Arazi Yarışı

Play'e basarak oyuna başlıyoruz. Yeşil ışığın yanmasıyla yarış başlıyor. Oyunun tuşları biraz karışık. hızlanmak için Ctrl'ye basmamız, Sağ-Sol yapmak içinde Sağ-Sol Yön Tuşlarına basmamız gerekli. Amacımız en iyi sürede 1. olarak yarışı kazanmak. W ile araba ters döndüğü zaman düzeltebilirsiniz. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Oyunlar
Oyna Oynanma : 544 2 1

3D Minibüsü Patlat

Alttan Sound ve Song ayarlarını yaptıktan sonra 3 kere Go diyerek oyuna giriyoruz. Yukarı Yön Tuşuna bastığımız anda oyun hızlı bir şekilde başlıyor. Amacımız Mavi minübüsü biz zarar görmeden patlAtmak. Sol Alttaki You yazısınız yanında Kırmızı bizim canımız Them'in yanındaki kırmızı minübüsün canı. Hiç bir arabaya çarpmamalıyız. Yolda çıkan İngiliz anahtarlarını alırsak canımız yenilenir. Canımız biterse Play Again diyerek tekrar oynayabiliriz. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Oyunlar
Oyna Oynanma : 460 2 0

3D Uzaktan Kumandalı Yarış

Start'a bastıktan sonra Race'e tıklayıp sonrada 2 Go'dan birine tıklayarak yarışa başlıyoruz. Sağdaki Go para toplama ve alıştırma turu, Soldaki Go ise yarış turudur. Soldaki Go'yu seçecek olursak kolay yarışmak için Easy'e tıklamalıyız. Oyunda Yön Tuşlarıyla arabamızı yönetebiliriz. Ctrl ile turbo kullanabiliriz. Yolda çıkan paraları ve Pilleri mutlaka alın. Paralar oyun bittikten sonra Store'ye girip birşeyler satın almamıza yarıyor. Sesi kısmak istersek Sağ altta Melodi resmine tıklamamız yeterli. Oyunu tekrar oynamak istersek Q'ya basabiliriz. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Oyunlar
Oyna Oynanma : 1043 14 3

3D Evi Temizle

Sağ alttaki Sonra ortadaki Continue'ye tıklayarak oyuna başlıyoruz. Sonra tekrar Continue'ya tıklayarak Devam ediyoruz. Oyun biraz Sims City mantığıyla işliyor. Biz temizlikçi kadınız ve evin içinde dağınık gördüğümüz yere Fare Sol Tuşu ile tıklamalıyız. Sağa-Sola gitmek için Fareyi gitmek istediğimiz yere götürmemiz gerekli. Alttaki Bar ne kadar yeşilde olursa bizim için o kadar iyidir. Sağ altta Level'imiz ve Score'umuz gözterilir. Bize verilen süre ve ne kadar süre geçtiği Sol Altta gösteriliyor. Bu süre dolduğunda Yeterli puana ulaşmamız gerekli. Bu yüzden iyi ve hızlı çalışmalıyız. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Oyunlar
Oyna Oynanma : 1274 10 6

3D Çılgın Yarış

Sağ alttaki Start'a tıklayarak Karakter seçme menüsünden Oklara tıklayarak karakterimizi seçiyoruz. Sonra karakterimizin üstüne tıklıyoruz ve arabamızıda aynı şekilde seçiyoruz. Son olarak yarışacağımız şehride seçtikten sonra yarış başlıyor. Amacımız en hızlı şekilde yarışı 1. bitirmek. Yoldaki nesneleri toplayarak Sol Alttaki 3 barı doldurmalıyız. 3üde dolduktan sonra Shift'e basarak Turbo kullanabiliriz. Oyunun sesini kısmak için S'ye basmamız yeterli. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Oyunlar
Oyna Oynanma : 590 4 1

3D Trambolindeki Köpek

Sağ alttaki Click to Play'e basıyoruz. Sonra oyunda herhangi bir yere tıklayarak oyuna başlıyoruz. Yapmamız gereken Fare ile alttaki Trambolini kontrol etmek ve köpeği düşürmeden bütün kemikleri almasını sağlamak. 3 hakkımız var ve bunları dikkatli kullanmalıyız. Bölümü geçtiğimizde Click to Play'e basarak devam edebiliriz. Köpeği düşürerek bir hakkımızı kaybettiğimizde ise tekrar oynama için Click to Play Again'e basmalıyız. Bölümler ilerledikçe önümüze kırmızı-beyaz balonlar gibi engeller çıkıyor bunlara dikkat etmeliyiz. İyi Eğlenceler..
Kategori : 3D Oyunlar
Oyna Oynanma : 1261 11 2

3D Bisikletli Yarış

Oyun dolduktan sonra I'M Ready'in yanındaki >> işaretine tıklayarak Go >> diyeceğiz. Sonra oyun başlıyor. Amacımız en iyi sürede parkuru bitirmek. Yön Tuşlarıyla ilerlerken önümüze çıkan engellere dikkat etmeliyiz. Çünkü çarptığımızda düşüyoruz ve zaman kaybediyoruz. hızlandığımız zaman Space ile zıplayarak havada Sağ-Sol yön tuşlarıyla dönersek extra puan kazanabiliriz. Bölüm bittiğinde Try Again diyerek yeniden oynayabiliriz. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Oyunlar
Oyna Oynanma : 775 4 1

3D Çatıdaki Adam

Play'e basıyoruz ve erkek veya kız karakterden birini seçiyoruz. Yapmamız gereken Space'e basılı tutarak Yön Tuşları ile ilerlemek ve X ile zıplamak. Önümüze çıkan nesneleri mutlaka toplamalıyız ve asla düşmemeliyiz. Düştüğümüzde otomatik olarak baştan başlar ve 5 canımız var. Sağ alttaki süreye dikkat etmeliyiz o süre bitmeden oyunu bitirmeliyiz. 5 Canımızda bittiğinde Try Again diyerek tekrar oynayabiliriz. İyi Eğlenceler..
Kategori : 3D Oyunlar
Oyna Oynanma : 1264 11 6

3D Anadolu Kartalı

Oyun yüklendikten sonra Fight'e basarak oyuna başlıyoruz. Yapmamız gereken Fare ile Nişan alıp Yine fare sol tuşu ile Ateş Ederek düşman uçaklarını patlAtmak. W,A,S,D ve Yön Tuşları ile hareket edebilirsiniz. Sol üstte canımız yazar ve uçağın göstergelerinde Fuel yani benzin göstergesi var bunlara çok dikkat etmeliyiz. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Oyunlar
Oyna Oynanma : 2424 14 6

3D Çöldeki Macera

Sağ alttaki Go'ya sonrada Play'e basarak oyuna başlıyoruz. Amacımız Yön Tuşlarını kullanarak engellere takılmadan ilerlemek. İlerlerken önümüze çıkan Nesneleri mutlaka alalım puan kazanmamıza çok faydaları var. Yaratıkların yanından geçerken Space ile onları öldürebiliriz. Aldığımız biberleri Space ile atabiliriz. Sağ altta Score=Skor, Healt=Can, Lives= Kaç canımız kaldığı yazıyor. Ölünce Yine Space'e basarak tekrar başlayabiliriz. İyi oyunlar..
Kategori : 3D Oyunlar
Oyna Oynanma : 1307 7 11

3D Uzay Mekiği

En alttaki siyah kutuya Fare Sol Tuşu ile tıklayarak İsmimizi yazıyoruz ve Enter'a basıyoruz. Sonra Space'e basarak oyuna başlıyoruz. Yukarı Yön tuşuna bastığımız anda yarış başlıyor. Amacımız Yön Tuşlarını kullanarak hiçbir yere çarpmadan yarışı en hızlı şekilde bitirmek. Yön tuşları ile oynadığımız bu oyunda hızlanmak çok kolayken bir yere çarpıp durmakta bir o kadar kolay. Uzay Mekiğimizi dikkatli sürmeliyiz. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Oyunlar
Oyna Oynanma : 744 4 0

3D Profesyonel Kaykay

Play Now diyoruz ve oyunun yüklenmesini bekliyoruz. Yüklendikten sonra Yukarı Yön Tuşu ile oyuna başlıyoruz. Yapmamız gereken yoldaki nesneleri toplayarak ve hiç bir yere takılmadan, engellerde Space ile zıplayarak en hızlı şekilde ve süre dolmadan parkuru bitirmek. Sağ altta Skorumuzu görebiliriz. Zamanı sol alttan takip edebiliriz. Eğer bölüm bitmeden Zaman tükenirse Play Again diyerek yeniden oynayabiliriz. İyi Eğlenceler..
Kategori : 3D Oyunlar
Oyna Oynanma : 761 5 0

3D Gol Yemeyen Kaleci

Play Ball'a sonrada 2 kere Next'e tıklayıp Large'ı seçiyoruz ve oyuna başlıyoruz. Yapmamız gereken Fare ile bir yere Nişan almak, Tıklamak ve altta çıkan hız barında Beyaz Çizgi Blast'a geldiğinde yine tıklamak. Sol Üstte kaç atamama hakkımız olduğunu Toplarla gösteriyor. Eğer 3 hakkımızdada gol atamazsak ve Game Over olursa Play Again diyerek tekrar oynayabiliyoruz. Kolay gol Atmak için il önce Nişanı en sağa götürüp kalecimiz sağa geldiği zaman bir anda sola hızlı bir şut çekmek. Attığımız goller Sağ Üstte görünüyor. Oyunun sesini kısmak için Sağ alttaki ses işaretine tıklamamız yeterli. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Oyunlar
Oyna Oynanma : 983 11 3

3D Zombili Tünel

Play Game sonrada 2 kere Continue diyoruz ve Large'a tıklayarak oyuna başlıyoruz. Amacımız zombilere yakalanmadan tünelden kurtulmak. W, A, S, D yada Yön Tuşları ile ilerleyerek Fare İle Nişan almalı ve yine Fare Sol Tuşu ile Ateş etmeliyiz. Tek mermide ölmüyecekleri için bir kaç kez Ateş etmeliyiz ve zombilerin yanımıza yaklaşmasına asla izin vermemeliyiz. Kafalarına Ateş edersek ölmeleri daha kolay olur. Sağ alttaki Battery'inin bitmemesine dikkat etmeliyiz ve yolda bulduğumuz nesneleri almalıyız. Eğer ölürsek Play Again diyerek oyuna yeniden başlayabiliriz. Oyunun sesini kısmak istersek Sağ üstteki Ses işaretine tıklamamız yeterli olacaktır. Tab ile oyunu durdurabiliriz. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Oyunlar
Oyna Oynanma : 668 3 0

3D Araba Savaşları

Start game diyoruz ve tanıtımlar bittikten sonra Play diyerek Empty yazan 3 kutudan herhangi birini seçiyoruz. Sonra kutucuğa ismimizi yazıp Next'e tıklıyoruz. Son olarak 2 kere Next ve Close dedikten sonra oyun başlıyor. Amacımız yön tuşları ile yolda ilerlemek ve bir bayrağa denk geldiğimizde Space'e basarak yarışa girmek. Sonra Easy'i seçerek yarışa başlamalıyız. Yön Tuşları ile ilerleyerek yarışı 1. bitirmemiz gerekli. Yolda aldığımız kutuları X ve Z'ye basarak kullanabiliriz. yarış bittiğinde Continue diyerek Sokağa dönebiliriz. Sol üstteki Cash paramızı gösterir. Sağ üstteki 2 çizgi oyunu duraklatır, Map haritayı açar, Ses işarteti ise oyunun sesini kısıp açar. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Oyunlar
Oyna Oynanma : 536 4 1

3D Misket Yuvarla

Your Nickname'nin altındaki kutuya ismimizi yazıp Play'e basıyoruz ve oyun başlıyor. Yapmamız gereken Misketi yuvarlayarak yıldızları toplamak. Bunu yapmak içinde Fare Sağ Tuşa basılı tutarak Sağda çıkan hız Barına bakmak ve Bölüme göre uygun zaman gelince bırakmalıyız. Eli çevirerek Nişan almak için Fare Sol Tuşuna basılı tutarak eli oynAtmalıyız. Misketin durduğu yerden atışlar devam eder. Eğer misket parkurdan çıkarsa atış tekrarlanır ve puanımız düşer. Üstte Lap yazan yerde Bölüm, Score yazan yerde Skorumuz yazar. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Oyunlar
Oyna Oynanma : 686 2 2

3D Yaratıklarla Savaş

Oyun yüklendikten sonra W'ye basıyoruz ve 3 kez Enter'a basıyoruz. Oyun başlıyor. Amacımızı Yön Tuşları ile hareket etmek ve düşmanları Ctrl ile vurmak. 1-2-3 tuşları ile Silah değiştirebiliyoruz. Tab'la haritayı açabiliriz. Sol altta Ammo ile gösterilen yerde Mermi Sayımız gösteriliyor. Yerden Bulduğumuz nesneleri almalıyız. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Oyunlar
Oyna Oynanma : 512 3 1

3D Yaratıklara Karşı

Oyun yüklendikten sonra W'ye basıyoruz ve 2 kere Enter'a basarak oyuna giriyoruz. Amacımız Yön Tuşlarını veya W,A,S,D'yi kullanarak ilerlemek ve yaratıkları Ctrl ile vurmak. 1-2-3-4 ile Silah değiştirebiliriz. Space ile zıplayabiliriz. Altta canımız ve Ammo yazan yerde mermimiz gösteriliyor. Yaratıklara Dikkat etmeliyiz. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Oyunlar
Oyna Oynanma : 426 1 1

3D Zombi Macerası

Play The Game'e tıklayarak oyuna başlıyoruz. 3'ten geriye sayma bittiğinde oyun başlıyor. Amacımız Sol Üstte gösterilen Time Remaining bitmeden ve Zombiler tarafından ısırılmadan Bölümleri bitirmek ve karşımıza gelen zombileri öldürmek. Yön Tuşlarıyla hareket edebilir ve Space ile vuruş yapabiliriz. Zombiler boynumuza yaklaştığında ya onları etkisiz hale getirmeli yada hemen kaçmalıyız. Üstte Score yazan yerde Skor'umuz, Sağ Üst Köşedede Kaç Canımız kaldığı yazar. Eğer canımız biterse Play Again deyip ilk oyuna girerkenki işlemlerle oyunu tekrar oynayabiliriz. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Oyunlar
Oyna Oynanma : 586 1 1

3D Teneke Araba

Sağ Alttaki Skip İntro'ya basarak tanıtımı geçiyoruz.Oyunun sesini kısmak isterseniz başlamadan Sol Alttaki Ses işaretine tıklayarak kısmamız lazım oyun içinde kısılmıyor. Start'a basarak oyuna başlıyoruz. Yukarı Yön Tuşu ile hızlanıyoruz ve Sağ-Sol Yön Tuşlarıyla dönüyoruz. Amacımız Yukarıdaki Süre bitmeden Kayıt yani Check Point noktasına ulaşmak ve bu şekilde giderek oyunu 1. bitirmek. Eğer süremiz dolarsa Okey, Play Again, Start diyerek tekrar yarışabiliriz. Sol Altta hızımızı, Sağ Altta ise Puanımızı ve yarış Mesafesini gösterir. İyi yarışlar..
Kategori : 3D Oyunlar
Oyna Oynanma : 423 2 0

3D At Yarışı

Sağ Alttaki Play'e basıyoruz ve karşımıza gelen ekranda Beyaz Oklara tıklayarak At seçiyoruz. Yine Sağ Alttaki Race'e tıklayarak yarışa başlıyoruz. Geri Sayım bittiğinde yarış başlıyor. Amacımız Yukarı Yön Tuşuna hızlı hızlı ve sürekli basarak Hızlı koşmak ve Engelleri Space ile zıplayarak geçmek. 3 kez atı kırbaçlama hakkımız var. Ctrl'ye basarak bu haklarımız kullananabiliriz. Oyunun sesini kısmak istersek Sol Üstteki Ses işaretine tıklamamız yeterli. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Oyunlar
Oyna Oynanma : 746 2 3

3D Nota Topla

Sağ alttaki Skip İntro diyerek tanıtımı geçiyoruz. Sonra Play'e tıklayıp Space'e basıyoruz ve oyuna başlıyoruz. Amacımız Yön Tuşlarını kullanarak Bölümdeki bütün Yeşil Balondaki Notaları toplamalıyız. Diğer bölüme Başlamak için Space'e tıklamalıyız. Bölüm içindeki hereket eden herşeye çok dikkat etmeliyiz. Değersek bir canımızı kaybederiz ve 3 canımızıda kaybettiğimizde oyun biter. Sağ Altta puanımız görünür. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Oyunlar
Oyna Oynanma : 507 1 0

3D Büyük Labirent

Sağ Taraftaki Yön Tuşları resmine Tıklayarak oyuna başlıyoruz. Amacımız 15 Mavi Nesne toplamak ve bölümü bitirmek. Sağ Altta Oyun içi göstergeler bulunur. M ile Haritayı açabilirsiniz. P ile oyunu durdurabilirsiniz. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Oyunlar
Oyna Oynanma : 526 2 1

3D Çöp Adam Savaşı

Tanıtım bittikten sonra Sağ Alttaki Play'e sonrada kolay olması için Easy'e tıklayarak Go'ya tıklıyoruz ve oyuna başlıyoruz. Amacımız Fare ile Nişan alıp Fare Sol Tuşu ile Ateş ederek Çöp Adamları öldürmek. Bunu yaparken hızlı olmalıyız çünkü 1-2 saniye içinde bize Ateş edeceklerdir. Mermimiz bittiğinde Space ile Şarjörümüzü yenileyebiliriz. Sol Altta canımız görünür. Canlarımız bittiğinde Replay diyerek yeniden oynayabiliriz. Düşmanlarımızın bize attığı nesneleri havada vurarak PatlAtmalıyız yoksa büyük can kaybederiz. Üstte Mavi puan bizim Skorumuzdur. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Oyunlar
Oyna Oynanma : 683 7 2

Bu Oyun Oynama Sitesini en iyi Google Chrome. ile görünteleyebilirisiniz.
Linkler: Chip Satışı
©2015 Oyungoz.com - En İyi Oyunlar
Oyungoz.com'da Oynadığınız Oyunlar ve Hakları Bu Oyunları Yapan ve Sitelere Veren Oyun Yapımcılarına Aittir. Oyungoz Bedava Oyunların Bir Arada Toplandığı ve Size Faydalı Olabilmek için Ücretsiz, En Anlaşılır Şekilde Sunulduğu Bir Ücretsiz Oyun Platformudur. Yapımcılar İsterlerse İletişim Bölümünden Bize Ulaşabilirler. İyi Eğlenceler Dileriz..