Aksiyon Oyunları | Oyun Oyna - OyunGoz - En Güzel Oyunu Oyna

Aksiyon Oyunları

                

Gemi Saldırısı

Kraliyet ordusuna karşı saldırıya geçen maymun korsanlar, kraliyet askerlerini yakaladıkları yerlerde top yağmuruna tutuyorlar. Maymun askerlerle bulunacağın gemide, kraliyet askerlerine karşı olacak olan bir savaşta yer almak ister misin?
Kategori : Aksiyon Oyunları
Oyna Oynanma : 165 0 0

Korsan Yarışı

Hazine adasına doğru yarışlar başladı. Biryandan diğer korsan gemileriyle yarışırken, diğer yandan ise onlarla savaşarak adaya önce varan gemi olmaya çalışmak gerçekten çok zor olacak gibi görünüyor. Altınlara doğru kürek çekmekten daha önce hiç bu kadar keyif almış olamazsınız.
Kategori : Aksiyon Oyunları
Oyna Oynanma : 180 0 0

Daltonları Vur

Meksikanın suçlu kovboylarından olan daltonlar, Redkit tarafından cezalandırılıyor. Çok ustalık isteyen atışlar yaparak hem Redkitin daltonları vurmasında yardımcı olabilir hemde daltonları cezalandırabilirsiniz.
Kategori : Aksiyon Oyunları
Oyna Oynanma : 127 0 0

Tavşan Saldırısı

Tavşanlar saldırıya geçti. Havuç tarlalarının yerini tespit eden tavşanlar, ordularını toplayarak havuç tarlalarına doğru saldırıya geçti. Havuç tarlalarını tavşanların istilasından koruyabilmen için çok uğraşman gerekebilir.
Kategori : Aksiyon Oyunları
Oyna Oynanma : 146 0 0

Beyaz Balina Moby Dick

Mobydick balinasının kontrolünü elinize alarak, korsanlara ve sizi avlamaya çalışan insanlara karşı bir balık olarak savaşmaya hazır mısınız?
Kategori : Aksiyon Oyunları
Oyna Oynanma : 181 0 0

Ben 10 Nükleer Saldırı

Nükleer füze kötü güçler tarafından ele geçirildi. Bu duruma çok sinirlenen general, Ben 10 ve arkadaşlarından yardım istedi. Ben 10 ile yepyeni bir macera seni bekliyor.
Kategori : Aksiyon Oyunları
Oyna Oynanma : 146 2 1

Penguen Ordusu

Antartika kıtasından sıkılan penguenler, başka kıtaları fethetmek için saldırıya geçtiler. Bu çılgın penguenleri durdurman gerekiyor. Yoksa birçok yeri ele geçirecekler.
Kategori : Aksiyon Oyunları
Oyna Oynanma : 134 0 0

Muhteşem Tank 2

Muhteşem tankın test aşaması devam ediyor. Tanka yeni özellikler ekleyen bilim adamları, daha donanımlı hala gelen ve gittikçe güçlenen bu tankla savaşabilecek bir asker arıyor.
Kategori : Aksiyon Oyunları
Oyna Oynanma : 137 0 0

Küp Tankların Savaşı

Tank savaşları başlıyor. Küçük tankınla diğer tank güçlerine karşı savaşmaya hazır mısın? Yok ettiğin her düşman tankından para kazanabilir ve kazandığın paralar ile tankını geliştirebilirsin.
Kategori : Aksiyon Oyunları
Oyna Oynanma : 130 0 0

Şovalyenin Kabus Kulesi

Çok eski zamanlardan birinde bir şovalye yaşarmış. Bu şovalye bir şatoda yaşarmış. Ama bu şovalye çok şanşsızmış. Çünkü yaşadığı şato kabusların istalasına uğramış ve bu kabuslar şovalyeye bir türlü rahat vermiyormuş. Şovalyeye bu bu kabusları yok etmesinde yardımcı olabilir misin?
Kategori : Aksiyon Oyunları
Oyna Oynanma : 158 0 0

City Siege: Keskin Nişancı

Şehir korsanlar tarafından istila edilmiş durumda! Siviller tehlike altında. Korsanların bir an önce yok edilmesi ve sivillerin kurtarılması gerekiyor. Fakat bunun için profesyonel bir keskin Nişancıya ihtiyaç var.
Kategori : Aksiyon Oyunları
Oyna Oynanma : 175 1 0

Silahlı Çatışma 2

aksiyon devam ediyor! Birbirinden farklı karakterler ve yepyeni bölümleriyle Silahçatışma heyecanı devam ediyor. İki kişilikte oynayabileceğiniz bu oyunda, arkadaşınızla birlikte eğlence dolu dakikalar geçirebilirsiniz.
Kategori : Aksiyon Oyunları
Oyna Oynanma : 136 0 0

Hava Kuvvetleri

Düşman kuvvetleri sınırlarınıza doğru yaklaşmaya devam ediyor. Elindeki birliklerle düşman karargahlarını ele geçirerek, onları mağlubiyete uğrAtmalısın.
Kategori : Aksiyon Oyunları
Oyna Oynanma : 168 0 0

Finn Jake Macera Zamanı 2

Finn ve Jake durmak bilmeden maceradan maceraya koşuyor. Daha önce kayıp kılıçların peşine düşen kahramanlar, bu defa çok daha değerli eşyaların ve hazinelerin peşine düşüyor. Çok daha farklı düşmanlar ile karşılaşacak olan Finn ve Jake ile macera dolu bir oyun seni bekliyor.
Kategori : Aksiyon Oyunları
Oyna Oynanma : 132 0 0

Garip Savaşçılar

Garip yaratıklar ülkesine saldıran uzaylıların yok edilmesi gerekiyor. Garip savaşçılar satın alarak uzaylıları yok etmelisin. Yoksa uzaylılar garip yaratıkların ülkesini ele geçirecek.
Kategori : Aksiyon Oyunları
Oyna Oynanma : 123 0 0

Kızgın Penguenler

Penguenleri rahat bırakmayan kutup ayıları, başlarına dert almış gibi görünüyor. Kutup ayılarını ortadan kaldırmak için harekete geçen kızgın penguenlerle, eğlence dolu saatler seni bekliyor.
Kategori : Aksiyon Oyunları
Oyna Oynanma : 154 0 0

Keskin Kılıç

İşgal altında olan yerleşim yerlerini, işgalcilerin elinden kurtarman gerekiyor. İster bir kişi ister iki kişi oynayabileceğiniz bu oyunda, aksiyon ve macerayı bir arada yaşayacaksınız.
Kategori : Aksiyon Oyunları
Oyna Oynanma : 196 0 0

Sürat Teknesi

Çok önemli bir devlet başkanı, deniz yolu ile bir başka ülkeye doğru seyahat ediyor. Yanlız deniz korsanları tarafından saldırıya uğraması an meselesi. Bu devlet başkanının, yolculuk boyunca korsanlardan korunması gerekiyor.
Kategori : Aksiyon Oyunları
Oyna Oynanma : 173 0 0

Ninjago: Büyük Macera

Favori Ninjago karakterini seç! Muhteşem maceraya sende katıl. Birbirinden eğlenceli Ninjago karakterleri ile, aksiyon, macera ve heyecan dolu bir serüven seni bekliyor.
Kategori : Aksiyon Oyunları
Oyna Oynanma : 215 2 1

Regular Show: Yumruk Yumruğa

Kötülükte durmak bilmeyen robot baykuş , bu defa regular show ekibinin çok yakın bir arkadaşını kaçırıyor. Arkadaşlarını robot baykuşun elinden kurtarmak için harekete geçen regular show ekibi ile, heyecan dolu bir macera sizleri bekliyor.
Kategori : Aksiyon Oyunları
Oyna Oynanma : 172 1 1

Spunky: Uzaylılara Karşı

Daha önce Dünyaya birçok kez gelmiş olan uzaylılar bu defa, Spunkynin bekçilik yaptığı eve saldırıyor. Bekçilik görevini tam anlamıyla yerine getirmek için harekete geçen Spunky ile, aksiyon dolu bir macera seni bekliyor.
Kategori : Aksiyon Oyunları
Oyna Oynanma : 130 0 0

Kafa Savaşçıları

Mars gezegeninde savaş çıktı. Dünyadan uzaya gönderilen bir uyduya çok sinirlenen uzaylılar, uyduyu yok etmek için saldırıya geçtiler. Sinirli uzaylılara karşı güçlü Silahlarını kullanmalı ve uyduyu korumalısın.
Kategori : Aksiyon Oyunları
Oyna Oynanma : 102 0 0

Kahraman Köpek 2

Kahraman köpekle macera devam ediyor. Yepyeni savaş donanımları ile kötü güçlerin tekrardan karşısına çıkan kahraman, savaşçı ve yok edici köpek ile, aksiyonu doruk noktada yaşamaya hazır mısınız?
Kategori : Aksiyon Oyunları
Oyna Oynanma : 149 0 0

Ölüm Yarışı

Ölüm yarışçıları ile aksiyon dolu bir yarışa hazır mısınız? yarışmak istediğin karakteri seç, arabana bin ve pistlerde tüm hünerlerini göstermek için hazır ol. Oyunun kuralı, en iyi savaşçı ve yarışçı olmak. Sen kendine ne kadar güveniyorsun?
Kategori : Aksiyon Oyunları
Oyna Oynanma : 177 0 0

Bu Oyun Oynama Sitesini en iyi Google Chrome. ile görünteleyebilirisiniz.
Linkler: Chip Satışı
©2015 Oyungoz.com - En İyi Oyunlar
Oyungoz.com'da Oynadığınız Oyunlar ve Hakları Bu Oyunları Yapan ve Sitelere Veren Oyun Yapımcılarına Aittir. Oyungoz Bedava Oyunların Bir Arada Toplandığı ve Size Faydalı Olabilmek için Ücretsiz, En Anlaşılır Şekilde Sunulduğu Bir Ücretsiz Oyun Platformudur. Yapımcılar İsterlerse İletişim Bölümünden Bize Ulaşabilirler. İyi Eğlenceler Dileriz..