Ameliyat Oyunları | Oyun Oyna - OyunGoz - En Güzel Oyunu Oyna

Ameliyat Oyunları

                

Gerekli Organları Bul

Üstteki Start Game'e tıklıyoruz ve iki kere Next'e basarak oyuna başlıyoruz. İlk yapmamız gereken Soldaki hasta adam resmine Fare Sol Tuşu ile basılı tutarak yatağa bırakmak. Sonra Next'e basmalıyız ve alttaki Kalp'e tıklamalıyız. Tekrar Next diyerek adama tıklamalıyız ve yine 2 kere Next'e basmalıyız. Bu andan itibaren oyun başlıyor. Amacımız solda menüdeki hastaları yataklara bırakmak ve yanlarında çıkan resmi alttaki menüden bularak tıklamak ve sonra hastaya tıklayarak onu iyileştirmek. Hasta iyileştiği zaman Kırmızı +1 yazısı çıkıyor ve yatak boşalıyor. Boşalan yatağa soldaki menüden yeni hastalar koyup iyileştirmeliyiz. Sol üst köşedeki zaman alehimize işliyor. Zaman bitmeden hastaları ameliyat etmeliyiz. Bölüm bittiğinde Continue diyerek devam edebilir, Play Again diyerek tekrar oynayabilirsiniz. İyi Oyunlar..
Kategori : Ameliyat Oyunları
Oyna Oynanma : 1104 5 2

Dna Deneyi

Sağ alttaki Start'a sonrada Ok'a basarak oyuna başlıyoruz. Yapmamız gereken DNAMap diye üstte gösterilen resme göre tüplere Renk koymak. Tüplerin üstünde numaralar yazılı ve 1-2-3-4 vs. rakammlarını kullanarak tüplere boya doldurabiliriz. Ne kadar doğru boyaları tutturursak sonuç o kadar doğru olacaktır. Yanlış yaptığımızda ortaya saçma bir canlı çıkar ve yeniden denemek için Retry'e basmalıyız. Bölümü tekrar oynamak için Sağ Alttaki Reset'e basabiliriz. İyi Oyunlar..
Kategori : Ameliyat Oyunları
Oyna Oynanma : 748 6 2

Bu Oyun Oynama Sitesini en iyi Google Chrome. ile görünteleyebilirisiniz.
Linkler: Chip Satışı
©2015 Oyungoz.com - En İyi Oyunlar
Oyungoz.com'da Oynadığınız Oyunlar ve Hakları Bu Oyunları Yapan ve Sitelere Veren Oyun Yapımcılarına Aittir. Oyungoz Bedava Oyunların Bir Arada Toplandığı ve Size Faydalı Olabilmek için Ücretsiz, En Anlaşılır Şekilde Sunulduğu Bir Ücretsiz Oyun Platformudur. Yapımcılar İsterlerse İletişim Bölümünden Bize Ulaşabilirler. İyi Eğlenceler Dileriz..