Beceri Oyunları | Oyun Oyna - OyunGoz - En Güzel Oyunu Oyna

Beceri Oyunları

                

Tehlikeli Çörekler

Kutularca çörek tüketilmeyi bekliyor. Fakat içlerinden hastalıklı olanlara sağlığınıza zarar gelmemesi için dokunmamanız gerekiyor. Çöreklere karşı açılmış bu savaştaki yerini almaya hazır mısın?
Kategori : Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 158 1 0

Şişe Vurma

Kovboyların vazgeçilmez oyunu şişe vurmaca, artık flash oyun olarak sizlerle. Kare kafaların üstlerinde bulunan şişeleri, sahip olduğun Silahla vurabilir misin? Ama yalnız şişeleri vururken kare kafalara zarar vermemelisin.
Kategori : Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 290 0 0

Kaçak

Sprey boyası ile duvarlara grafiti çizen çocuğun peşine polisler takıldı. Bir yandan duvarları boyayan ve biryandan polislerden kaçmaya çalışan grafiti ustasına yardımcı olabilir misin?
Kategori : Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 203 0 0

Kürk Kavgası

Kediler, tavşanlar ve daha birçok hayvan bu turnuvaya katılıyor. Fakat senin kullanabileceğin savaşçılar sadece kedilerden oluşuyor. Turnuvaya katılmak istediğin kediyi seçerek, tırmalama savaşındaki yerini almaya hazır mısın?
Kategori : Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 200 0 0

Kaykaycı Bart Simpson 2

Yaramaz çocuk Bart Simpson ile kaykay heyecanı devam ediyor. İlk bölümde Bart Simpson kaykaya daha yeni başlamıştı ve bayağı acemiydi. Bu bölümde ise kendini daha geliştirmiş bir şekilde karşınıza çıkıyor.
Kategori : Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 163 0 0

Trol Kafa Fırlat 3

Daha önce trol kafayı fırlatarak uzun bir maceraya çıkarmıştınız. Şimdi ise trol kafa bir labirentte sıkışıp kalmış durumda. Trol kafayı hapis kaldığı birbirinden karmaşık labirentlerden kurtarabilir misin?
Kategori : Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 105 1 0

Yokedici Kurbağa

Bukalemun gibi renkten renge girebilen kurbağa ile, yok etmeniz gereken birbirinden renkli bloklar seni bekliyor.
Kategori : Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 128 0 0

Kazıcı Astronot

Ayda kazı çalışması başlatan astronotun yardımına ihtiyacı var. Ayın dip kısımlarında bulunan değerli taşları çıkartmak isteyen astronot ile eğlenceli bir kazı oyunu seni bekliyor.
Kategori : Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 164 0 0

Küçük Robot 2

Bir önceki oyunda küçük robotu en Atma-oyunlari.html' title='' target='_blank'>FırlAtmanızla uzaya göndermiştiniz. Uzaylılarla başı belaya giren küçük robotumuzu bakın bu bölümde nasıl bir macera bekliyor.
Kategori : Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 122 0 0

Madenci Ninja


Oyunda tuzaklara yakalanmadan değerli elmasları toplayarak çıkış kapısına ulaşmalısınız. Elmasları toplayarak çıkış kapısınında açılması ile birlikte bir üst bölüme geçebilirsiniz. Ninjayı kontrol etmek için W,A,S,D veya yön tuşlarını kullanmalısınız.
Kategori : Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 142 1 0

Mor Toplar


Mor toplar oyununda size verilen madeni topları yada bombaları mor topların üzerine düşürmeye çalışıp yok etmelisiniz. Oldukça dikkat ve beceri isteyen oyunda çekici kullanarak, buzları kırabilirsiniz. Çekici mouse ile kullanın..
Kategori : Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 162 0 0

Mekanik Robot At


Hareket halindeki mekanik robot at ile birlikte engelleri aşıp skor üretmen gerekiyor. Z tuşuna basarak robotun zıplamasını sağla. X tuşuna basarak da karşısına çıkan engelleri delip geçmesini sağla. Sana verilen 3 can hakkını çok iyi bir şekilde değerlendirip oyundaki en yüksek skorunu gerçekleştir.
Kategori : Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 361 0 0

Kova Topu


Kova topu oyununda size verilen çubuğu uygun yere koyarak gelen topların düzenli bir şekilde kovaya girmesini sağlayacaksınız. Oyunun kontrolü için mouseyi kullanmalısınız.
Kategori : Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 153 1 0

Cankurtaran Tavşan


Cankurtaran oyununda tavşan, yaralanan tavşanların yardımına koşuyor. Kaza yaptıkları yerden sırtına alıp, hastaneye taşıyor. Hayatta kalma savaşında tavşana yardımcı olup, yaralıları bir an önce kurtarmaya yardım etmesini sağlamalısınız. Oyunda cankurtaran tavşanı klavyenin yön tuşları ile yönlendirip, Boşluk tuşuna basarak, sırtına almasını sağlayabilirsiniz.
Kategori : Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 153 0 0

Kağıt Taş Makas


Kağıt Taş Makas oyununda herkesin arkadaşlarıyla oldukça fazla oynanan bir şans oyunudur. Yumruk, taşı; açık el, kağıdı; İki parmak açık ise makası simgeler. Siz taş yaparsanız eğer karşınızdaki de taş yapmışsa eşit olur. Karşınızdaki makas yapıysa taş makası kırar ve siz kazanırsınız. Eğer karşınızdaki kağıt yaptı ise kağıt taşı sarar ve siz kaybedersiniz.
Kategori : Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 159 0 0

Topu Evine ulaştır


Bu oyunumuzda beceri olduğu kadar zekaya ihtiyacınız olacak. Kırmızı top oyunların seri olan bu oyunda amacınız çeşitli nesneleri kullanarak topu bitiş noktasına ulaştır malısınız. Oyun içinde kütük, yay ve buna benzer bir çok nesneler kullanacaksınız. Bu engelleri aşarken yüksek puanlar almak için yol üzerindeki yıldız ve altınları toplamalısınız. Oyun içinde dikkat etmeniz en önemli husus nesneleri koyduktan sonra belli süre içinde nesneler yok olacaktır,Her bölümde oyun biraz daha zorlaşacak ve bitiş noktasına ulaşmak oldukça zorlaşacak. Mouse ile kontrol edin.
Kategori : Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 243 0 0

Korsan Gemiyi Kurtarma


Küçük çocuk dere kenarında korsan gemisini yüzdürürken hızla gelen akıntıyla lağım deliğine düşer. Burada mikroplar arasında sıkışıp kalan gemiyi kurtarmak için doğru atışlar yapman gerekiyor. Mikropların hepsini ortadan kaldırdıktan sonra gemiyi delikten aşağı düşürerek, bir sonraki daha zorlu levellere geçmeye hak kazan. Mouse kontrolü sayesinde mikroplara Nişan alıp Ateş et. İyi eğlenceler..
Kategori : Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 162 0 0

Peynir Zamanı - Beceri Oyunları

Peynir Zamanı Oyunu ile peynir sevenler için harika bir oyun karşınızda! El becerinizi ve zekanızı kullanacağınız bu oyunda eğlenceli dakikalar sizleri bekliyor! Ne kadar beceriklisiniz gösterme ne dersiniz? Oyun Gemisi yine eğlenceli bir oyunla sizlerle! Eğlenceye hazır mısınız? Haydi bakalım o halde oyun başlasın! İyi oyunlar!
Kategori : Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 146 0 1

Taksi Parkı - Beceri Oyunları

Taksi Parkı Oyunu ile taksi sürmeye hazırlanın! Ne kadar iyi araba kullanıyorsunuz? Şimdi direksiyonun başına geçme ve bunu öğrenme zamanı geldi! Renkli ve eğlenceli bir oyun olan Taksi Parkı size hayli eğlenceli vakit sunuyor! Oyun Gemisi yine süper bir araba parkı oyunu ile karşınızda! Eğlenceye hazır mısınız? Haydi taksiyi park etme zamanı geldi! İyi oyunlar!
Kategori : Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 142 1 0

Ninjalar Asla Ölmez - Beceri Oyunları

Ninjalar Asla Ölmez Oyunu ile sıradışı bir ninja oyununa ne dersiniz? İddia ediyoruz, böyle oyun oynamadınız! Oyun dinamikleriyle, oynanışıyla, atmosferiyle ve grafikleriyle diğer oyunlardan hemen sıyrılan bu oyun nefesinizi kesecek! Tek kelimeyle muhteşem bir oyun oynamak üzeresiniz! Aklınızı ve el becerinizi test edin! Keyifli zamanlar geçireceksiniz! Oyun Gemisi yine muhteşem bir oyunla karşınıza geliyor! Büyük heyecana hazır mısınız? Haydi o halde şimdi labirentten kaçma zamanı! İyi oyunlar!
Kategori : Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 138 0 0

Güzel Rapunzel - Beceri Oyunları

Güzel Rapunzel Oyunu ile upuzun saçlarıyla ünlü prenses Rapunzelin yardımınıza ihtiyacı var! Ona güzel bir imaj yapabilir misiniz? Ona yüz bakımı uygulayın ve onu dilediğiniz gibi giydirin. Ne kadar modadan anlıyorsunuz herkes görsün! Rengarenk ve büyüleyici bir atmosfere sahip bu oyunu çok seveceksiniz! Oyun Gemisi farkıyla yine dopdolu en iyi kız oyunları ekranlarınıza konuk oluyor, oynaması da size kalıyor! Eğlenceye hazır mısınız? Haydi masal başlasın! İyi oyunlar!
Kategori : Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 151 0 0

Gökyüzü Topu

Start Game'e tıklıyoruz ve 1. Bölümü seçerek oyuna başlıyoruz. Amacımız Yön Tuşlarını kullanarak Düşmeden Exit'e ulaşmak. Bunu yaparken eğer Düşersek Sağ Üstteki Restart'a tıklayıp Ok dememiz lazım. Exit'e ulaştığımızda Next Level diyerek Yeni Bölüme geçebiliriz. Oyunun Sesini Kısmak istersek Sol Alttaki Ses işaretine tıklamamız yeterli olacaktır. İyi Oyunlar..
Kategori : Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 685 8 1

Alışveriş Sepeti

Oyun Yüklendikten sonra New Game'e tıklayarak oyuna başlıyoruz. Amacımız Yön Tuşları ile Alışveriş sepetini hareket ettirmek, binmek ve Güzel Bir Şekilde Yere iniş yapmak. Bunun için önce Sağ Yön Tuşuna basılı tutarak hızlanmak ve İlk Tabelanın Yanından geçerken Yine Sağ Yön Tuşuna basmalıyız. Sonra Rampa'ya geldiğimizde Üst Yön Tuşuna basılı tutarak Yükselmeliyiz. Havada eğer yeterli yüksekliğe sahipsek Sağ-Sol Yön Tuşları ile dönerek ve güzel bir iniş yaparak ekstra Para kazanabiliriz. İnişten sonra Ok'a tıklayarak devam edebiliriz. Gelen Menü'de Alttaki paramız yeterse istediğimiz eşyayı Üstüne Tıklayarak satın alabiliriz. Sonra yine Ok'a tıklayarak oyuna başlarız. Ne kadar güzel Uçuşlar yapabilirsek o kadar güzel Malzemeler alırız. İyi Oyunlar..
Kategori : Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 1353 10 3

Sokak Golfü

Oyun yüklendikten sonra Sağ Alttaki Skip'e sonrada Play Game'e tıklıyoruz. Kolay oynamak için Soldaki Normal'e Zor oynamak için Sağdaki Hard'a tıklıyoruz. Sol Üstteki 1. Bölümü seçiyoruz ve Oyun Başlıyor. Ortadaki yazıyı kapAtmak için Yazının Sağ Üst Köşesindeki Çarpıya tıklıyoruz. Eğer Normal'i seçtiysek Yapmamız gereken Fare'yi ekranda istediğimiz yere götürmek ve Fare Sol Tuşu'na basmak. Böylelikle Şut çekebilir ve Bardakları kırabiliriz. Zaten Oyundaki Amcımızda bu. Kırabildiğimiz bardağı kırmak, Kıramadığımız Bardağın içine Top Sokmak. Bölümü Bitirdiğimizde Next Level diyerek Yeni Bölüm'e geçebiliriz. Sol Üstte Level yani Bölüm'ü, Üstte Score yani Skor'umuzu, Balls Used ise Kullandığımız Atış Sayısı'nı gösterir. Sağ Alttaki Menü'ye basarak Menü'ye dönebiliriz. Reset'e basarak Bölümü Tekrar Oynayabiliriz. M ile Müziği Kısar, Top'a basarakta Top'u değiştirebiliriz. İyi Oyunlar..
Kategori : Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 587 3 0

Bu Oyun Oynama Sitesini en iyi Google Chrome. ile görünteleyebilirisiniz.
Linkler: Chip Satışı
©2015 Oyungoz.com - En İyi Oyunlar
Oyungoz.com'da Oynadığınız Oyunlar ve Hakları Bu Oyunları Yapan ve Sitelere Veren Oyun Yapımcılarına Aittir. Oyungoz Bedava Oyunların Bir Arada Toplandığı ve Size Faydalı Olabilmek için Ücretsiz, En Anlaşılır Şekilde Sunulduğu Bir Ücretsiz Oyun Platformudur. Yapımcılar İsterlerse İletişim Bölümünden Bize Ulaşabilirler. İyi Eğlenceler Dileriz..