Beceri Oyunları | Oyun Oyna - OyunGoz - En Güzel Oyunu Oyna

Beceri Oyunları

                

Blokları Düşür

Soldaki Start Game'e tıklayarak sonrada ortadaki resmi seçerek oyuna giriyoruz. Amacımız toplarımızla Blokları vurarak düşürmek. İlk bölümler eğitim bölümü. İlk bölümde üstteki mavi topu seçiyoruz ve Fare'yle götürüp istediğimiz yere tıklıyoruz ve bırakıyoruz. Sonra Ok çıkıyo ve yine Fare'yle Nişan almalıyız. İstediğimiz yeri hedefledikten sonra Fare Sol Tuşa tıklayarak atış yapıyoruz. Bölümlerde bize verilen top sayısı kadar atış hakkımız var. Bütün bloklar düştükten sonra bölüm biter ve otomatik yeni bölüme geçer. Tekrar oynamak için Sağ üstteki yenile resmine, Menü'ye dönmek için ev resmine, Sesi kısmak için müzik resmine tıklamanız yeterli olacaktır. İyi Eğlenceler..
Kategori : Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 1394 11 3

Balığını Büyüt

İki kere Play sonrada sağda bulunan Start'a basarak oyuna başlıyoruz. Amacımız Fare ile balığımızı kontrol ederek kendimizden küçük bütün balıkları yemek. İlk önce sarı balıklarla başlayabilirsiniz. Eğer kendinizden büyük balıklara değerseniz can kaybedersiniz. Sağ üstteki sarı bar dolduğu zaman bölüm biter ve yine Start'a basarak diğer bölüme geçebilirsiniz. Bu arada ne kadar büyük olursanız olun köpekbalıklarını yiyemezsiniz, bu yüzden köpekbalıklarından mümkün olduğunca uzak durun. İyi Eğlenceler!
Kategori : Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 878 5 0

İnsancıkları Uçur

Sol üstteki 1. bölüme tıklayarak oyuna başlıyoruz. Amacımız Fare Sol Tuşu ile küçük insancıkların çevresine bomba yerleştirmek ve Space'e tıklayarak patlAtmak. Dikkat etmemiz gereken şey bomba sayımız. Sol Üstte gösterilen bombalarımız bittiğinde o bölüm için yeni bomba koyamayız. Eğer bombalarınız bittiğinde hala yaşayan insancık varsa Restart'a tıklayarak bölümü yeniden oynayabilirsiniz. Bölümü bitirdiğinizde Next Level diyerek yeni bölüme geçebilirsiniz. İyi Oyunlar..
Kategori : Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 678 3 0

Kutuya Ulaş

Önce Start'a sonra Play'e tıklıyoruz ve Sol Üstteki 1. bölümü seçiyoruz. Yapmamız gereken Yön tuşları ile karakterlerimizi hareket ettirip kutuya ulaştırmak. Bölümler ilerledikçe karşımıza çeşitli engeller ve yönetmemiz gereken çeşitli karakterler çıkacak. Bunları dikkatli bir şekilde düşünüp yöneterek hepsini kutuya ulaştırmalıyız. Düşman robot çocukların kafasına zıplayarak öldürebiliyoruz. Bölüm bittiğinde veya öldüğümüzde Space ile Yeni bölüme geçebilir yada yeniden başlayabiliriz. P'ye basıp Levels'e tıklayarak bölüm değiştirebilir yada R'ye basarak bölümü yeniden oynayabilirsiniz. İyi Eğlenceler..
Kategori : Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 813 1 1

Kara Delik

Play, Start Game ve yine Play'e basarak oyuna başlıyoruz. Amacımız A,D yada Sağ-Sol Yön tuşlarına basıp platformları hareket ettirerek kırmızı topumuzu Kara Deliğe ulaştırmak. Düştüğünüzde yada bölümü bitirdiğinizde yeniden başlamak- yeni bölüme geçmek için beklemeniz yeterli. Bölümü tekrar oynamak için Sağ Üstte bulunan Yenile tuşuna basmanız Sesi Kısmak içinse yine sağ üstte bulunan Ses işaretine basmanız yeterli. İyi Eğlenceler!
Kategori : Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 634 3 0

Petshop Sahibi

İlk öne sağdaki Start'a sonra ortadaki Start'a basarak oyuna başlıyoruz. Amacımız kapıdan giren müşterilere Üstlerinde soru işareti çıktığında tıklayarak yanlarına gitmek ve ne istediklerini öğrenmek. Üstlerinde beliren resim bize hangi hayvanı istediklerini söylüyor. Hemen istedikleri hayvana Fare Sol Tuşu ile tıklayarak karakterimizin o hayvanı tutmasını sağlıyoruz ve hayvanı aldıktan hemen sonra onu isteyen müşteriye tıklıyoruz. Bunu yaparken müşterilerin üstündeki Mavi Bar'a dikkat edin. Mavilik sona erdiği anda müşteriler bize kızıp dükkanı terk ediyor ve buda bizim daha az puan ve daha az para kazanmamıza neden oluyor. Bütün hayvanları sattıktan sonra bölüm bitiyor ve yeni bölüme geçmek için Next Level'e hemen sonrada yine ortadaki Start'a tıklamalıyız. Oyunun müziğini kapAtmak için Sağ Üstteki hoparlöre tıklamanız yeterli. İyi Eğlenceler..
Kategori : Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 447 2 1

Gorilin Muzları

Play'e basarak oyuna başlıyoruz. Amacımız Goril arkasına döndüğü anda Çuvaldaki Muzlara Fare Sol Tuş ile tıklayarak almak. Ne kadar çok muz toplayabilirsek o kadar iyi. Eğer Goril bizi yakalarsa tekrar oynamak için Replay'a basın. Oyunun sesini kısmak isterseniz sağ Üstteki Ses işaretine tıklamanız yeterli. Süre bittiğinde ne kadar çok muz toplamış olursak o kadar çok puanımız olur. İyi Eğlenceler..
Kategori : Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 583 3 0

Savaşçı Mario

Play, play ve Skip diyerek Sarı okla gösterilen Bölümü seçiyoruz ve oyuna başlıyoruz. Amacımız üstte gösterilen bombalarımız bitene kadar atış yapmak ve etraftaki yaratıkları öldürmek. Atış için Fare'yle en utgun hızı ayarlamamız lazım. Hızı ayarladıktan sonra Fare Sol Tuşu ile atışımızı yapıyoruz. Bomba attıktan az bir süre sonra patlıyo ve patladığında yaratığın ölmesi için yakınında olması gerekiyor. Bütün yaratıkları öldürdükten sonra ortada çıkan Devam işaretine basarak Başladığımız bölümün sağ altındaki sarı noktayı seçiyoruz ve 2. bölüme başlıyoruz. Bütün bölümleri bitirdikten sonra Prensesi kurtaracağız. Oyunun sesini ve müziğini kapAtmak isterseniz Sağ Üstteki Müzik ve Ses resimlerine tıklayabilirsiniz. Yeniden oynamak için Yenile resmine Menü içinde Ev resmine tıklamanız yeterli. İyi Oyunlar..
Kategori : Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 633 4 0

Sevimli Kualolar

Start Game'e basıyoruz ve Sol Üstteki ilk bölümü seçiyoruz. 3'ten geriye sayım başlıyor ve oyun başlıyor. Amacımız Sevimli Kualoları bir araya getirmek. Bunun içinde Sağ-Sol Yön Tuşları ile Platformu hareket ettirmeliyiz. Kualoları bir araya getirdiğimizde bölümü kazanırız ve Next Level diyerek yeni bölüme başlayabiliriz. Fakat düşürürsek bölümü kaybederiz ve Tekrar başlamak için Replay butonuna basabiliriz. Sol Üstte Score yani Puanımız Üstte ise zamanımız gösterilir. Bu zaman bitmeden Kualoları bir araya getirebilirsek daha çok puan kazanırız. Bölümü tekrar oynamak için R'ye veya Sağ Üstteki tekrar oyna butonuna, Oyunu Durdurmak ve Bölüm seçmek için Sağ Üstteki DuraklAtma || simgesine basabiliriz. Select Level diyerek bölüm seçeriz. Bölüm bittiğinde bize neylerden puan geldiğini ve Level Score yani bölüm puanımızı gösterir. Oyunun Müziğini veya Sesini kapAtmak için İlk Menü'de Sağ Altta Ses ve Müzik butonlarına tıklayabiliriz. İyi Eğlenceler..
Kategori : Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 261 1 0

Bill Gates vs Steve Jobs

Oyun Başladığında Bill Gates'i yada Steve Jobs'u seçiyoruz ve başlıyoruz. Amacımız bu sanal dünyada rakibimizi Mouse'u kullanarak alt etmek ve bizim daha iyi olduğumuzu göstermek. Özel yeteneğiniz dolduğunda rakibinizin üstüne tıklayarak özel vuruşunuzu yapabilirsiniz. Oyunu Tekrar oynamak için Play Again deyin. İyi Şanslar..
Kategori : Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 431 4 0

Çılgın Eylem

Kategori : Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 263 1 0

Sonic Motoru 2

Kategori : Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 326 1 0

Kurtadam Motoru

Kategori : Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 446 3 1

Ben 10 Motor

Kategori : Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 437 1 0

Yaz Meyveleri

Kategori : Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 341 1 0

Osmanlı Topçusu

Kategori : Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 652 4 6

Sünger Bob Tahterevalli

Kategori : Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 558 1 0

Demir Çene

Kategori : Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 469 2 0

Sarhoş Evren

Kategori : Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 455 2 2

Motor Cambazı

Kategori : Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 284 1 0

Seyahat Acentası

Kategori : Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 356 0 0

Hayvan Barınağı

Kategori : Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 277 3 1

Kaykaycı Cille

Kategori : Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 433 3 1

Ölümcül Tuzak

Kategori : Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 360 1 0

Bu Oyun Oynama Sitesini en iyi Google Chrome. ile görünteleyebilirisiniz.
Linkler: Chip Satışı
©2015 Oyungoz.com - En İyi Oyunlar
Oyungoz.com'da Oynadığınız Oyunlar ve Hakları Bu Oyunları Yapan ve Sitelere Veren Oyun Yapımcılarına Aittir. Oyungoz Bedava Oyunların Bir Arada Toplandığı ve Size Faydalı Olabilmek için Ücretsiz, En Anlaşılır Şekilde Sunulduğu Bir Ücretsiz Oyun Platformudur. Yapımcılar İsterlerse İletişim Bölümünden Bize Ulaşabilirler. İyi Eğlenceler Dileriz..