Çocuk Oyunları | Oyun Oyna - OyunGoz - En Güzel Oyunu Oyna

Çocuk Oyunları

                

Korsan Tembellik

Yaramaz Sarah, yaz mevsiminin gelmesiyle bir korsan gemisinde iş buldu. Fakat çok geçmeden Sarah gemide sıkılmaya başladı. Çareyi yaramazlık yapmakta bulan Sarah ile eğlenceli bir tembellik oyunu daha seni bekliyor.
Kategori : Çocuk Oyunları
Oyna Oynanma : 264 0 0

Peppe Yapboz

Farenin sol ile parçaları tutup birleştirin. Bu oyun Oyungoz.com Ekibi tarafından yapılmıştır. Herkese iyi eğlenceler..
Kategori : Çocuk Oyunları
Oyna Oynanma : 975 8 0

Kurbağa Prens

Oyun yüklendikten sonra Start sonrada sağ altta bulunan Play'e basarak oyuna başlıyoruz. Karşımıza bir menü çıkıyor burada Shop'a tıklamalıyız. Tıkladıktan sonra sol üstteki OK'a tıklayarak oyuna tam anlamıyla başlıyoruz. Yapmamız gereken Sağ Üstteki süre dolmadan Gelen müşterilere istediğini vermek. Bunun içinde tezgahta parlayıp sönen Kırmızı oka Fare Sol Tuşu ile tıklamalıyız. Sonra tekrar ok çıkacak ve bir nesneyi gösterecek buradada o nesneye tıklamalıyız. Bütün bu işlemler bittikten sonra müşteriye tıklıyoruz ve sonra tezgaha bırakılan parayı alıyoruz. İlk müşteriden sonra Kırmızı oklar çıkmayacak bu yüzden yaptığımız işlemlerin aynısını yapmalıyız. Bunları yaparken süreye dikkat etmeliyiz. Üstte bulunan sarı bar dolduğunda bölüm bitecektir. Bu süre içinde ne kadar para kazanırsak o kadar iyi çünkü bölüm sonunda makinelerimizi bu paralarla geliştirebiliyoruz. Bunu yapmak için İstediğimiz makinenin yanındaki Upgrade yada Buy yazılarına basmamız yeterli. Oyunu durdurmak için Sol Üstteki Pause'ye sesi kısmak için ise yine Sol Üstteki Ses işaretine tıklamanız yeterli. İyi Oyunlar..
Kategori : Çocuk Oyunları
Oyna Oynanma : 718 1 1

Zıp Zıp

Zıp Zıp Oyunu HakkındaKırmızı top sürekli sekmektedir. Topunuzu aşağıya düşürmeden zıplatar...
Kategori : Çocuk Oyunları
Oyna Oynanma : 1088 4 2

Kırmızı Başlıklı kız

Oyun Hakkında

Start game seçeneğini seçiniz ve oyunun tanıtımını geçmek için Skip butonun...

Kategori : Çocuk Oyunları
Oyna Oynanma : 423 6 1

Dora ve Diego'nun Makinası

Play'a basarak oyuna başlıyoruz. Dora yada Diego karakterlerinden birini seçiyoruz. Makina ekranı geliyor ve bizden bir Şapka seçmemizi istiyor. 3 seçenekten beğendiğimizi seçiyoruz. Sonra gelen ekranda bir Kıyafet seçmenizi ve sonrasındaysa bir ayakkabı seçmemizi istiyor. Beğendiklerimizi seçip Next'e tıklıyoruz ve Makina çalışmaya başlıyor. Seçtiğimiz kıyafetler paket halinde çıkıyor ve Next'e tıklıyoruz. İşte! Seçtiğimiz Kıyafetler üstümüzde! Tekrar oynamak için Done ve Play Again diyebilirsiniz.
Kategori : Çocuk Oyunları
Oyna Oynanma : 4 1 0

Bu Oyun Oynama Sitesini en iyi Google Chrome. ile görünteleyebilirisiniz.
Linkler: Chip Satışı
©2015 Oyungoz.com - En İyi Oyunlar
Oyungoz.com'da Oynadığınız Oyunlar ve Hakları Bu Oyunları Yapan ve Sitelere Veren Oyun Yapımcılarına Aittir. Oyungoz Bedava Oyunların Bir Arada Toplandığı ve Size Faydalı Olabilmek için Ücretsiz, En Anlaşılır Şekilde Sunulduğu Bir Ücretsiz Oyun Platformudur. Yapımcılar İsterlerse İletişim Bölümünden Bize Ulaşabilirler. İyi Eğlenceler Dileriz..