Futbol - Basketbol | Oyun Oyna - OyunGoz - En Güzel Oyunu Oyna

Futbol - Basketbol

                

İskelet Basketbol

Oldukça eğlenceli olan bu oyunu oynamak için Yön Tuşları ve Space bize yeterli. Yapmamız gereken Bütün Bal Kabaklarını topladıktan sonra potaya gidip Space ile basket Atmak. Kabakları toplarken yılanlara ve iskeletlere dikkat edin. Kaçmak için yine Yön Tuşlarını ve Space'i kullanın. İyi Oyunlar!
Kategori : Futbol - Basketbol
Oyna Oynanma : 401 3 0

Zorlu Amerikan Futbolu

Play Game'e basıyoruz ve karşımıza çıkan ekranda takımımızı ve rakip takımı seçiyoruz. Tekrar Play Game'e tıklayarak oyuna başlıyoruz. Amacımız hiçbir rakip oyuncuya takılmadan Rakip kaleye kadar ilerleyip çizgiyi geçmek. Oyun esnasında mouse sol tuşuna basılı tutarak enerjiniz bitene kadar hızlı koşabilirsiniz. Enerjiniz bittiğinde Space ile pas vermelisiniz. Oyun bittiğinde Play Again'e basarak tekrar oyuna başlayabilisiniz. İyi Eğlenceler!
Kategori : Futbol - Basketbol
Oyna Oynanma : 507 2 0

Seri Şut

Solda bulunan ayakkabılardan zevkimize göre bir tanesini seçebiliyoruz. Seçtiğimiz ayakkabıyı mouse yardımı ile topun üstüne getirerek yine mouse sol tuş ile şut çekiyoruz. Amacımız top yere düşmeden çekebildiğin kadar şut çekmek.
Kategori : Futbol - Basketbol
Oyna Oynanma : 407 2 0

Delici Şut

Topa tıklayarak şut çekme şekillerinden birini seçin. Sonra karşımıza gelen pozisyon seçme ekranından vuruş pozisyonunuzu ayarlayın. Hız ekranında istediğiniz hızdayken mouse sol tuşu ile basın ve Fileyi Delin..
Kategori : Futbol - Basketbol
Oyna Oynanma : 325 2 0

Zorlu Gol

Jugar'a basarak üstte bulunan beyaz yere ismimizi yazıyoruz ve bir takım seçerek Contuniar'a tıklayarak başlıyoruz. Yönetim Gayet basit yön tuşları ile atacağımız yeri seçiyoruz ve Space'e basılı tutup bırakıyoruz. Bu basılı tuttuğumuz süre topun atış hızını belirler. İyi Oyunlar..!
Kategori : Futbol - Basketbol
Oyna Oynanma : 416 2 0

Frikik Savaşları

Play'a basarak ülkemizi ve takımımızı seçiyoruz ve Continue ile devam ediyoruz. Oyun başladığında alttaki hareket eden topun yani Yön,Hız,Güç seçme yerine tıklayarak topun hızı, yönü vs. seçiyoruz. En son 4. seçimden sonra şutu otomatik çekiyor. Eğer kaybederseniz Play Again'e tıklayarak tekrar oyunu oynayabilirsiniz. Amacımız rakip takımları bir bir yenerek 1. olmak. Bu zorlu yarışa hazır mısın?
Kategori : Futbol - Basketbol
Oyna Oynanma : 712 5 1

Canlı Frikik

Start Game'e tıklıyoruz ve bekliyoruz. Sonra karşımıza gelen ekranda Sağda bulunan Play'a tıklıyoruz ve altta bulunan Continue'yu seçerek devam ediyoruz. Karşımıza gelen ekranda diğer formalar kapalı olduğu için 1. Formayı seçiyoruz ve oyun başlıyor. Yapmamız gereken Sağ altta bulunan Select Height'ta istediğimiz yükseklikteyken mouse ile tıklamak ve ardından açılan şeylerde istediğimiz pozisyonu ve vurma gücünü yine aynı şekilde mouse ile ayarlamak. Şutumuzu çektikten sonra Watch Replay Diyerek çektiğimiz şutu tekrar izleyebilir yada Continue'ya tıklayarak devam edebiliriz. İyi Şutlar..
Kategori : Futbol - Basketbol
Oyna Oynanma : 1742 19 4

El Clasico

Oyunda 2 dil seçeneği mevcut. Başlangıçta biraz daha bilindik olsun diye English'i seçmenizi öneririm. English'i seçtikten sonra Play'e basıyoruz takım seçiyoruz ve tekrar Play'e basıyoruz. Yapmamız gereken A'ya basarak adam değiştirmek ve yön tuşlarıyla hızlı bir şekilde top sürerek rakip kaleye gol Atmak.Adamın Üstündeyken Yukarı Yön Tuşuna 2 kere basarsanız oldukça yükseğe zıplayabilirsiniz. İyi Oyunlar!
Kategori : Futbol - Basketbol
Oyna Oynanma : 673 5 0

Quresma Top Sektir

Beşikteşın yeni transferi Q7 nin yeni oyununda olabildiğince çok topu sektirmeye çalışın.
Kategori : Futbol - Basketbol
Oyna Oynanma : 565 2 0

PB Frikik

PB frikik, frikik oyunlarına yepyeni bir soluk getiriyor. Oyunu diğer frikik oyunlarından farklı kılan en önemli özelliklerden biri takımınızı seçerek giderek güçlenen takımlara karşı git gide zorlaşan bir turnuvada mücadele edebiliyor oluşunuz.
Kategori : Futbol - Basketbol
Oyna Oynanma : 710 1 1

Vuvuzela Vuruşu

Vuvuzela ile oyuncuları korkut takımını kazandır.
Kategori : Futbol - Basketbol
Oyna Oynanma : 298 0 0

Şampiyonluk 3D

3 Boyutlu bir basketbol.html' title='' target='_blank'>Futbol keyfi.
Kategori : Futbol - Basketbol
Oyna Oynanma : 1169 11 1

Hızlı Maç

Bu maç bildiğinizden çok farklı...
Kategori : Futbol - Basketbol
Oyna Oynanma : 730 1 0

Sakat Futbolcu

Bir maçta sakatlanan basketbol.html' title='' target='_blank'>Futbolcu antremanda seyircisinin gönlünü almak istiyor. Ona yardım edin ve koltuk değnekleriyle çıktığı maçta şut attırın.
Kategori : Futbol - Basketbol
Oyna Oynanma : 389 3 0

Johnny Bravo Kalede

En sevdiğiniz çizgi film karakterlerinden John Bravo kalede, sizin ise yapmanız gereken ona penaltıları attırmak.
Kategori : Futbol - Basketbol
Oyna Oynanma : 551 0 1

Duffy Duck ile Amerikan Futbolu

Duffy Duck, bu kez Amerikan basketbol.html' title='' target='_blank'>Futboluna soyunuyor. Büyük rakiplere meydan okuyan bu şaşkın ördeğe yardım etmekse her zaman olduğu gibi bize düşüyor. Yapmanız gereken topu rakiplerinizden saklamak ve koşmak.
Kategori : Futbol - Basketbol
Oyna Oynanma : 253 0 0

Zoom Penaltı

FIFA Soccer, Pro Evolution Soccer gibi popüler futpol serilerinin penaltı bölümlerini arAtmayan güzel bir penaltı oyunu.
Kategori : Futbol - Basketbol
Oyna Oynanma : 963 2 0

Super Frikikçi

frikik oyunun amacı basketbol.html' title='' target='_blank'>Futbolcu barajı ve kaleci engelini aşarak gol atışı gerçekleştirmektir.
Kategori : Futbol - Basketbol
Oyna Oynanma : 611 2 0

Raul Frikik

Raul`un mükemmel frikiklerini en iyi şekilde atın ve gol sevincini yaşayın.
Kategori : Futbol - Basketbol
Oyna Oynanma : 322 0 0

Barcelona vs Real Madrid

Barcelona-Real Madrid derbisinin heyecanı burada!
Kategori : Futbol - Basketbol
Oyna Oynanma : 1669 17 5

Bu Oyun Oynama Sitesini en iyi Google Chrome. ile görünteleyebilirisiniz.
Linkler: Chip Satışı
©2015 Oyungoz.com - En İyi Oyunlar
Oyungoz.com'da Oynadığınız Oyunlar ve Hakları Bu Oyunları Yapan ve Sitelere Veren Oyun Yapımcılarına Aittir. Oyungoz Bedava Oyunların Bir Arada Toplandığı ve Size Faydalı Olabilmek için Ücretsiz, En Anlaşılır Şekilde Sunulduğu Bir Ücretsiz Oyun Platformudur. Yapımcılar İsterlerse İletişim Bölümünden Bize Ulaşabilirler. İyi Eğlenceler Dileriz..