Kız Oyunları | Oyun Oyna - OyunGoz - En Güzel Oyunu Oyna

Kız Oyunları

                

En Güzel Çantam

Oyunun dolmasını bekliyoruz. Dolduk'tan sonra Play' a basıyoruz ve oyuna baslıyoruz. Amacımız en güzel çantayı yapmak. Solda çanta çeşitleri var. Çanta çeşitler'den birini şeçiyoruz. Ordan en güzel çantayı yapıyoruz. Sağda kız için bazı eşyalar var. Onlar'a birkaçkere basarak değişik eşyalar geliyor. kızı hazırladıktan sonra sohw basarak oyunu bitiriyoruz. Replay'a basarak oyuna yine devam edebiliyoruz . İyi Oyunlar..
Kategori : Kız Oyunları
Oyna Oynanma : 1144 14 6

Dansçı Barbie

Sağ Alttaki Play Game dolduktan sonra tıklıyoruz ve oyuna başlıyoruz. Yapmamız gereken Sağ ve Sol Üstte bulunan 2'şer Menü'ye tıklamak ve Açılan Perdeden istediğimiz Kıyafeti, Elbiseyi, Ayakkabıyı, Saç Modelini Fare Sol Tuşu ile Tıklayarak seçmek. Eğer istersek açılan perdelerin Sağ-Sol Altında bulunan Next-Prev yazılarına tıklayarak yeni elbise Sayfasına geçebilirler. Dansçı kız'ı İstediğimiz gibi giydirdikten sonra Sağ Alttaki Show'a basarak Dans Pistinde görebiliriz. Tekrar Oynamak için Replay'a tıklamamız yeterli. Oyunun sesini kısmak için yine Sağ Altta bulunan Ses işaretine tıklamamız yeterli olacaktır. İyi Eğlenceler..
Kategori : Kız Oyunları
Oyna Oynanma : 616 2 4

Dansçı Barbie Giydir

Menü'den bir bayrağa tıklıyoruz ve Tanıtımın Geçmesini bekliyoruz. Oyun başlıyor ve yapmamız gereken Dansçı barbie'mizi en güzel şekilde dansa hazırlamak. Bunun içinde Soldaki Menü'den makyaj, Kıyafet, Saç Şekli gibi istediğimiz kategoriye Fare Sol Tuşu ile tıklamalı ve İstediğimiz eşyayı yine Fare Sol Tuşu ile tıklayarak seçmeliyiz. Kategori içinde veya Kategoriler arası hareket etmek için Kategori Menüsünün hemen altındaki Ok'lara tıklayabiliriz. Sağ üstteki Random'a tıklayarak Rastgele bir giyinim görebiliriz. Oyunun Sesini kapatıp açmak için yine Sağ Üstteki OynAtma resmine tıklamamız yeterli olacaktır. İyi Oyunlar..
Kategori : Kız Oyunları
Oyna Oynanma : 502 1 0

Kumpirci Barbie

2 Kere Play'e sonrada Start'a bastıktan sonra oyunumuz başlıyor. Yapmamız gereken Kumpir için bize verilen malzemeleri Doğru bir şekilde kullanmak. Bunun içinde bize verilen Görevleri Fare Sol Tuşu ile zamanında tamamlamak. İlk görevimiz Kumpir yapmak için Patateslerimizi Diş Fırçası ile fırçalamak ve temizlemek. Bunun içinde Fare Sol Tuşuna basılı tutarak Patatesin üstünü fırçalamalıyız. Yukarıda verilen süre bitmeden Üstteki Barı tamamlayabilirsek diğer göreve geçeriz. Barı dolduramazsakta diğer göreve geçeriz fakat görev başarısız olduğu için Puanımız daha az olur. Bu şekilde verilen görevleri sırayla Fare Sol Tuşu ile tamamlamalı ve Verilen Süre içinde Barı doldurmalıyız. Bittikten Sonra Start diyerek Yeni Malzemeyi hazırlamaya başlayabiliriz. Oyunun Sesini veya Müziğini Kapatıp Açmak için Sol Alttaki Ses veya Müzik resmine tıklamamız yeterli olacaktır. Yine Sol Alttaki Q resmine tıklarsak görüntü kalitesizleşir, tekrar tıklayarak kaliteli görüntüye dönebiliriz. İyi Oyunlar..
Kategori : Kız Oyunları
Oyna Oynanma : 341 2 0

Prensesi Süsle

Play'e basıyoruz ve oyuna başlıyoruz. Yapmamız gereken Prensesi en güzel şekilde süslemek. Bunun içinde Fare Sol Tuş ile Prensese giydirmek istediğimiz Eşyaya tıklamalıyız. Bazı eşyalara ise tıkladıktan sonra Fare ile eşyayı Prensesin üstüne götürmeli ve istediğimiz yere yine Fare Sol Tuşuna basarak bırakmalıyız. Eğer süslemeyi beğenmezsek Sağ Alttaki Undo butonuna tıklayarak Prensesin İlk Haline dönebiliriz. Prensesimizi istediğimiz gibi süsledikten sonra yine Sağ Alttaki Next butonuna tıklayarak Prensle buluşturabiliriz. Tekrar oynamak için Play Again butonuna tıklayabiliriz. Giyimimizi kayıt etmek için Save'e tıklamamız yeterli olacaktır. İyi Eğlenceler..
Kategori : Kız Oyunları
Oyna Oynanma : 357 1 0

Masal Prensesi

Play Now'a tıklıyoruz ve oyuna başlıyoruz. Yapmamız gereken Prensesi Sol Tarafta bulunan Sarı Menü'lerden birine tıklayarak çıkan kıyafetlerle süslemek. Prensesimizi istediğimiz gibi süsledikten sonra Altta bulunan Save Dell Butonuna tıklayarak kaydedebiliriz. Müziği Kapatıp-Açmak için Sağ Alttaki Müzik Açma-Kapama butonlarına tıklayabiliriz. İyi Eğlenceler..
Kategori : Kız Oyunları
Oyna Oynanma : 322 3 0

Zorlu Barbie Yapboz

Play'e basıyoruz ve oyuna başlıyoruz. Yapmamız gereken Fare Sol Tuşu ile Sağ Taraftaki Yapboz Parçalarına tıklamak ve parçayı Doğru yere getirip yine Fare Sol Tuşu ile bırakmak. Bir Parçayı aldıktan sonra Tabloda doğru yere bırakmadan başka parça alamayız. Bu yüzden dikkatli Parça seçmeli ve Doğru Yeri bulmalıyız. Yapboz parçasını aldıktan sonra Fare Sol Tuşu ile üst üste tıklayarak Parçayı çevirebiliriz. Müziği Kapatıp-Açmak için Sol Alttaki Müzik butonuna Tıklayabiliriz. İyi Oyunlar..
Kategori : Kız Oyunları
Oyna Oynanma : 604 1 0

Kalplerin Gücü

Oyun Türkçe bir oyundur. Oyun yüklendikten sonra Başla'ya tıklıyoruz ve 3'ten geriye sayım başlıyor. Oyunu oynamak için bir kameraya ihtiyacımız var. Eğer kameramız yoksa oyunu oynayamayız. Eğer bir WebCam yada bir kameraya sahipsek Pembe Kalpleri çekmeli Siyah Kalpleri ise bırakmalıyız. Alttaki süre bitene kadar Sol Alttaki Sevgi Barımız bitmemeli. Eğer bölümü kaybedersek Tekrar'a tıklayarak oyunu tekrar oynayabiliriz. İyi Oyunlar..
Kategori : Kız Oyunları
Oyna Oynanma : 459 4 0

Patronun Sekreterini Öp

Oyuna başlamak için Sağ Alttaki Çin'ce yazıya tıklıyoruz. Oyun başlıyor ve yapmamız gereken Patronun Sekreterini Patron görmeden öpebildiğimiz kadar öpmek. Patronun görmemesi için Telefonun çalmasını beklemeliyiz. Telefon çalıpta patron arkasını döndüğü anda kıza Fare Sol Tuş ile basılı tutarak öpmeliyiz. Patronun telefonu bırakmasına yakın bizde Fare Sol Tuşu bırakmalıyız ki patron bizi görmesin. Eğer patron bizi görürse tüm puanları kaybederiz ve bölüm biter. Tekrar Oynamak için 2 kere Sağ Alttaki Çin'ce yazıya tıklamalıyız. Gün bitene kadar ne kadar uzun süre Sekreteri öpersek o kadar çok puan kazanırız. Sağ Üstte kaç puanımızın olduğunu görebiliriz. İyi Oyunlar..
Kategori : Kız Oyunları
Oyna Oynanma : 1403 8 3

Cilt Bakımı

Francine`nin güzellik sırlarını siz de keşfedin. Öncelikle yüzünü yıkayın sonra gerekli maskeyi yapın ve ardından yüzünü temizleyin.
Kategori : Kız Oyunları
Oyna Oynanma : 1004 7 1

aç Bakımı

Bu oyunumuzda baştan sona saç bakımı yapıyoruz. Şirin kızın saçları da kendisi gibi şirin olmalı.
Kategori : Kız Oyunları
Oyna Oynanma : 449 4 1

Prenseslerin Odalarını Tasarla

Pamuk prenses ve seçeceğiniz diğer prenseslerden birini seçip onun odasını Dizayn ediniz. Oyunumuz da prenseslere layık bir oda yapmaya çalışıyosunuz.

Kategori : Kız Oyunları
Oyna Oynanma : 398 2 2

Prens Ve Prenses Giydir

Prenses güzellik uykusunda. Ancak Prensimiz onu bekliyor. Prensesi uyandırıp giydirin ve yakışıklı prensin karşısına en güzel şekilde çıkarın.
Kategori : Kız Oyunları
Oyna Oynanma : 611 2 1

Küçük Sırlar Su Giydir

Çok sevdiğiniz karakter Su, arkadaşları ile buluşmaya gidiyor. Yeni aldığı kıyafetlerden hangisini giyeceğine karar veremedi. Bunu senin kararın ile belirlemek istiyor.
Kategori : Kız Oyunları
Oyna Oynanma : 486 4 3

Kelebek Yakalayan Kız

Tatlı kızımız kelebek yakalamaya çıkmış. Size düşense onu sol taraftaki menüde bulunan seçenekleri kullanarak en güzel şekilde giydirmek.
Kategori : Kız Oyunları
Oyna Oynanma : 362 0 2

Gelini Hazırla

Oyunun yüklenmesini bekliyoruz ve 2 kere Play'e basarak oyuna başlıyoruz. Yapmamız gereken Mouse ile istediğimiz gelinliği seçmek. İstersek sonra saç modellerinin yanında duran ok'a basarak takıda seçebiliriz genç gelinimiz için. giydirmeyi bitirdikten sonra Eşyaların yanındaki Show yazısına tıklayın ve 4 fotoğraftan hangisini arka plan olarak görmek istiyorsanız onu seçin ve sağ alttaki fotoğraf makinasına tıklayarak gelinimizin fotoğrafını çekin. İyi Eğlenceler.!
Kategori : Kız Oyunları
Oyna Oynanma : 365 2 0

Faytondaki Gelin

Gelin ve damat balayına çıktılar. Faytonlu bir gezide gelini değişiik gelinliklerle süsleyin. Dilerseniz faytonu değiştirin ve onları unutamayacakları bir şekilde mutlu edin. En sonunda mutluluklarını sağ üstte bulunan fotoğraf makinasına tıklayarak çekin.
Kategori : Kız Oyunları
Oyna Oynanma : 385 1 0

Plajda Aşk

Oyun yüklendikten sonra Karşımıza çıkan Çince yazılardan soldakine tıklıyoruz. Sonra ortadaki Çince yazıya tıklayarak oyuna başlıyoruz. Amacımız plajdaki bütün erkekleri kendimize aşık etmek. Bunun için yapmamız gereken tek şey mouse'u ileri geri götürerek kızı yönlendirmek ve önümüze çıkan erkeklerin yüzlerine mouse ile basılı tutmak. Erkekleri kendimize aşık ederken dikkat etmemiz gereken tek şey diğer kızlarında bizim seçtiğimiz erkekleri seçmeleri. Eğer biz bir erkeğin üstüne basılı tutup aşk büyüsünü yollarken başka biriside yollarsa ard arda mouse sol tuşuna basmalıyız. Bütün erkekleri kendimize aşık edip yere düşen kalpleride topladıktan sonra yolumuza devam edebiliriz. İyi Oyunlar!
Kategori : Kız Oyunları
Oyna Oynanma : 25522 432 191

Ufaklığı Hazırla

Sağ tarafta bulunan Oynat işaretine basarak oyuna başlıyoruz. Yapmamız gereken sevimli ufaklığı bize gösterilen talimatları uygulayarak hazırlamak. Yeşil okların gösterdiği yerlere basmak işimizi oldukça kolaylaştıracaktır.Üstte bulunan pembe çiçeklere tıklayarak banyo için çeşitli eşyalar seçebilir Bebeğimizin küvetinin rengini dahi değiştirebiliriz. İyi Oyunlar!
Kategori : Kız Oyunları
Oyna Oynanma : 695 4 3

Lyndsy Fonsecayı Hazırla

Güzel oyuncu Lyndsy Fonseca`ya makyajını yapıp onu Şaşalı gününe hazırlamak için Play'a basarak İmage Maker'i olarak ismimizi kutucuğa giriyoruz. Bu noktadan sonra işimiz biraz zor. Bu kadar makyaj malzemesi ve süs eşyasının içinde hangisini seçeceğimize karar vermek bizi biraz zorlayabilir. Yapmamız gereken Sağ ve Sol'da bulunan menülerden Lyndsy'in neyini değiştirmek istiyorsak ona tıklamak ve alta gelen 1,2,3,4,5.. lardan birini seçmek. Eğer ruj yada rimel sürmek isterseniz seçtiğiniz Ruju yada Rimeli Lyndsy'nin yüzüne götürerek tıklamak. İyi Eğlenceler!
Kategori : Kız Oyunları
Oyna Oynanma : 267 2 0

Çikolatalı Pasta

Play'a tıklayarak oyuna başlıyoruz. Şimdi yapmamız gereken biraz zahmetli bir iş fakat sonundada bizi bekleyen bir o kadar güzel. Sağda bizden istenen malzemeler var. Bunları tek tek çıkarıp pastamızı yapmaya başlamalıyız. İlk önce buzdolabının iki kapağınıda açıp sağ tarafından kaseye tıklayarak sol taraftanda küçük dilimlerin bulunduğu tabağa tıklayarak masaya bırakmalıyız. Bunları yaptıktan sonra kaşıkların arasından bıçağa tıklayarak masanın üstüne bırakmalıyız. Sırada orta rafların en üstünde bulunan tahta ve ortada bulunan cam tabak var. Pastamızı yapmadan önce gerekli olan şey bir mikser. Bunuda soldaki rafların en altında bulabiliriz. Malzemelerimizi tamamladıktan sonra başlıyoruz leziz pastamızı yapmaya. İlk önce siyah dilimleri tahtanın üstüne koyup bıçakla bir güzel küçük parçalara ayırıyoruz ve parçaları tutup kasenin içine koyuyoruz. En son dilimide koyduktan sonra yumurta bulunan kaseyi alıp parçaların üstüne döküyoruz ve mikseri alıp üstüne götürüyoruz ve karıştırıyoruz. İşti bu kadar Pastamız artık hazır...
Kategori : Kız Oyunları
Oyna Oynanma : 1122 4 2

Barbie Banyosunu Düzenle

barbie'nin Banyosunu Düzenle oyununda amacımız Banyoyu oyunda istenilen veya Kendi istediğimiz şekilde düzenlemek. Bunun içinde Fare Sol Tuş ile Eşyaların üstüne basılı tutarak eşyaları istediğimiz yere koyabiliriz. Oyunun bizden istediği düzeni görmek için Fare'yi Sol Alttaki Pembe Kalbe götürmeliyiz. İyi Oyunlar..
Kategori : Kız Oyunları
Oyna Oynanma : 402 1 0

Bu Oyun Oynama Sitesini en iyi Google Chrome. ile görünteleyebilirisiniz.
Linkler: Chip Satışı
©2015 Oyungoz.com - En İyi Oyunlar
Oyungoz.com'da Oynadığınız Oyunlar ve Hakları Bu Oyunları Yapan ve Sitelere Veren Oyun Yapımcılarına Aittir. Oyungoz Bedava Oyunların Bir Arada Toplandığı ve Size Faydalı Olabilmek için Ücretsiz, En Anlaşılır Şekilde Sunulduğu Bir Ücretsiz Oyun Platformudur. Yapımcılar İsterlerse İletişim Bölümünden Bize Ulaşabilirler. İyi Eğlenceler Dileriz..