Macera Oyunları | Oyun Oyna - OyunGoz - En Güzel Oyunu Oyna

Macera Oyunları

                

Adventure Time: Ormanda

Adventure Time çizgi filminin sevilen karakteri Finn ile, süper bir maceraya daha çıkmaya hazır mısın? Birbirinden tehlikeli düşmanlarla karşılacak olan Finnin acil yardımına ihtiyacı var.
Kategori : Macera Oyunları
Oyna Oynanma : 246 1 1

Anahtar Avlama 3

Daha önceki bölümlerde yavrularını sağ salim bir şekilde yuvaya götürmeyi başaran mor kahramanımızın şimdi ise daha zorlu bir görevde yardımına ihtiyacı var. Yavru toplar kötü güçler tarafından tekrar kaçırıldı. Daha tehlikeli engeller ve upuzun bir macera daha seni bekliyor.
Kategori : Macera Oyunları
Oyna Oynanma : 153 0 0

Koala Böceklere Karşı

Hayatının büyük bir kısmını bambuların üzerinde geçiren sevimli koalanın karnı çok acıkmış görünüyor. Bambuların üzerinden aşağı doğru kayan tırtılları toplayarak sevimli kahramanın karnını doyurabilir misin?
Kategori : Macera Oyunları
Oyna Oynanma : 145 0 0

Muhteşem Roket

Bilim adamlarının keşif amaçlı hazırladığı uzay mekiği, ilk seferine çıkabilmek için pilotunu bekliyor. Pilot koltuğuna oturarak, mekik ile ilk keşife sen çıkmaya ne dersin?
Kategori : Macera Oyunları
Oyna Oynanma : 183 0 0

Muzcu Maymun

Karnı çok acıkan fakat bir türlü istediği muzlara ulaşamayan küçük maymunun yardıma ihtiyacı var. Maymunun labirentlerdeki engelleri aşarak muza ulaşmasını sağlayabilir misin?
Kategori : Macera Oyunları
Oyna Oynanma : 188 0 0

Kırmızı Top 4: Bölüm 2

En oynadığınız bölümde kötü kalpli siyah kareyi tamamen yok etmeyi başaramamıştınız. Kırmızın topun elinden kurtulduktan sonra kötülüklerine kaldığı yerden devam eden siyah karenin, bir an önce yok edilmesi gerekiyor. Büyük maceraya hazırsan, daha ne duruyorsun?
Kategori : Macera Oyunları
Oyna Oynanma : 173 0 0

Dinazorlardan Kaçış

Dinozor çağında yaşayan kahramanımızın başı dinozorlarla derde girince, çareyi kaçmakta bulur. Binek olarak kullandığı bir dinozorun sırtında, dinozorlardan kaçmaya çalışan kahramanımıza yardımcı olabilir misin?
Kategori : Macera Oyunları
Oyna Oynanma : 172 0 0

Hamburgercinin Macerası

Daha önce bir hamurgerci dükkanında çalışan kahramanımızın başına, bakın bu bölümde ne geldi. Çılgın bir bilim adamının hazırladığı bir formül sayesinde canlanan hamburgerler, hamburgerci dükkanı çalışanlarının peşine düştü. Kahramanımızın amacı bu canavarları yok etmek. Muhteşem bir maceraya hazır ol!
Kategori : Macera Oyunları
Oyna Oynanma : 337 1 0

3 Panda

Rixoyun.com ekibinin sizler için hazırladığı 3 Panda oyunu sizlerle olacak.Panda avcıları yüzünden dünyadaki pandaların nesli gün geçtikçe azalıyor. Ormanın ortasında yakalanan 3 panda hapsediliyor. Sizinde bu pandaları buradan bir şekilde kaçırmanız gerekiyor. Pandalar zeki hayvanlardır ve birlikte çok rahat bir şekilde hareket edip organizasyon yapabilirler. Oyunun içinde zaten sürekli olarak ipuçları alacaksınız. Bu sevimli pandaları özgürlüğüne kavuşturabilirsiniz. İyi Eğlenceler..
Kategori : Macera Oyunları
Oyna Oynanma : 270 0 0

Ninja Noku

Ninja noku, platformda ilerlemek ve itemleri toplamak için görevlendirilmiştir. İlk bölümden oyuna giriş yaparak başlatın. Daha sonra yön tuşları yada w,a,s,d tuşları ile onu kontrol edebilirsiniz. Ninja hızında hareket etmek için ise boşluk tuşunu kullanmanız yeterlidir. İyi eğlenceler dileriz..
Kategori : Macera Oyunları
Oyna Oynanma : 158 0 0

Okuldan Kaçış

kızımız okuldan kaçarken öğretmenleri tarafından farkedilir ve yakalamak için öğretmeni arkasından koşar. Biz ise yukarı ve aşağı yön tuşlarını kullanarak kızımızın engellere takılmadan kaçmasını sağlayacağız. İyi Eğlenceler..
Kategori : Macera Oyunları
Oyna Oynanma : 170 0 0

Kırmızı Top 2

Kırmızı topumuzun aşağıya düşmesini engellemek için size verilen ağaçları uygun yerlere yerleştirmeniz gerekiyor.İyi eğlenceler..
Kategori : Macera Oyunları
Oyna Oynanma : 365 1 0

Kırmızı Top 3

Kırmızı top oyununun 3. versiyonu olan bu oyunda yön tuşlarıyla kırmızı topumuzu engellerden başarılı bir şekilde bölüm sonuna götürmelisiniz.İyi eğlenceler..
Kategori : Macera Oyunları
Oyna Oynanma : 243 0 0

Kırmızı Top 4

Serinin 4. oyunu sizlerle.Oyunda amacımız yine kırmızı topumuzu önüne çıkan engellerden kurtararak bölümleri geçmeye çalışıyoruz.Kontrolleri yön tuşlarıyla sağlayabilirsiniz.İyi eğlenceler..
Kategori : Macera Oyunları
Oyna Oynanma : 143 0 0

Kırmızı Top 5

Kırmızı top oyunumuzun 5. serisi ile sizlerleyiz.Amacımız yine diğer serilerde olduğu gibi engellere ve zorluklara taklımadan kırmızı topumuzla bölümleri geçmek.Bol şanslar..
Kategori : Macera Oyunları
Oyna Oynanma : 171 1 0

Dalgıç Macera

Oyun yüklendikten sonra Play'e basıyoruz ve bekliyoruz. Sonra New Game'e tıklıyoruz ve tanıtımı geçmek için Sağ Alttaki Skip'e basıyoruz. Oyun Yüklendikten sonra 2 kere Close'a tıklayak oyuna başlıyoruz. Amacımız W, A, S, D yada Yön Tuşları ile gezerek Fare Sol Tuşu ile Lazer Ateşlemek ve nesne toplamak. Sağ Alttaki bölümden Silah seçerek Fare Sol Tuşu ile kullanabiliriz. Oyuna başladığımız eve gelip E'ye basınca karşımıza aldığımız Nesnelerin bulunduğu bölüm Gelir. Sol Alttaki Alette Basınçölçer'dir yani Suda çok daldığımızda Basınç artar ve yanıp söner. Eğer çok kalırsak yüksek basınçta Sol Üstteki canlarımızın hepsini kaybederiz. Üstte süremizi görürüz. Oyunun sesini kısmak için Sağ Alttaki Sound ve Music yazılarına tıklamamız yeterli olacaktır. İyi Oyunlar..
Kategori : Macera Oyunları
Oyna Oynanma : 1079 10 0

Sonic Büyük Macera

Start sonra Start Game sonrada Main Game'e tıklıyoruz ve gelen Menü'de 4 karakterden birini seçiyoruz. Her karakterin kendine göre özellikleri vardır. Sonic'i oynamak için Sonic'e tıklayarak Start Game deyin. Oyun başlıyor. Amacımız Yön Tuşlarını kullanarak ilerlemek ve Düşmanlarımızı yok etmek. Bunun için Sağ-Sol Yön tuşlarına basılı tutarak ilerlerken Aşşağı Yön Tuşu'na basılı tutarak dönerek gidebiliriz. Buda önümüze çıkan düşmanlardan etkilenmememizi sağlar. Fakat Çivilere ve düşmanlarımızın attığı Bomba tarzı nesnelere dikkat etmeliyiz çünkü eğer onlara çarparsak dönsekte bir işe yaramaz ve altın kaybederiz. Eğer altınımız yoksa 1 canımızı kaybederiz. Sol üstte Altınımız ve Skorumuz, Orta Üstte geçen zaman ve Sol Alttada Canımız yazar. Aşşağı yön tuşuna basılı tutup Space'e bir kere basıp Aşşağı yön tuşunu bırakırsak Özel Hız Kazanırız. Tabelaya gelip çevirdiğimizde ve bizim resmimiz çıktığında bölüm biter. İyi Oyunlar..
Kategori : Macera Oyunları
Oyna Oynanma : 722 5 1

Jole Sülük

New Game'e basıyoruz ve ara sahneyi geçmek için sağ üstteki Skip'e basıyoruz ve oyun başlıyor. Yapmamız gereken Yön tuşlarıyla ilerleyerek bölümü en iyi sürede bitirmek. Eğer ölürsek Restart'a basak tekrar oynayabiliriz. İyi Oyunlar..
Kategori : Macera Oyunları
Oyna Oynanma : 875 13 1

Yamaç Paraşütü

Alttaki Start Game'e basıyoruz. Yine Start Game'e basıyoruz ve önümüze gelen açıklama menüsünde Click Here To Continue'e oyun başlayana kadar Tıklıyoruz. Oyun başladığında yapmamız gereken uçarak üstümüze gelen nesnelere çarpmamak. Bunun içib adamımızı Fare ile hareket ettirmeliyiz. Ama bazen oyun bizden bazı nesneleri toplamamızı isteyecek bunları toplamazsak bölümü bitiremiyoruz. Arada gelen Sarı puanlarıda toplamayı unutmayalım. Bölüm bittiğinde Sağ Alttaki Next'e tıklayarak yeni bölüm seçebilirsiniz. İyi Oyunlar!
Kategori : Macera Oyunları
Oyna Oynanma : 867 7 1

Çomak Köpeği

Play ile oyuna başlıyoruz. Başladıktan sonra Bir tavşan İleriye doğru çomak atar. Siz köpek olarak yön tuşlarıyla onu almaya gidersiniz karşınıza kedi gibi kaya gibi engeller gelir engellerden geçmek için space ile zıplarsınız. Kemikleri alırsanız skorunuz artar fakat zaman kaybettikçe skorunuz azalır
Kategori : Macera Oyunları
Oyna Oynanma : 527 1 0

Jimmy Timmy Savaşı

Start sonrada Normal'i seçiyoruz. Karşımıza çıkan 2 karakterden ister Jimmy'i ister Timmy'i seçerek oyuna başlıyoruz. Amacımız Uzay mekiğimize hiç hasar almadan ve can kaybetmeden bölümü bitirmek. Bölüm boyunca karşımıza çıkan düşmenları patlAtmak için karşımıza çıkanlara B ile altımızdakilerede Space ile vurabiliriz. Bölümdeki Nesneleri toplayarak puan kazanmayı unutmamalıyız, bunun içinde yön tuşlarıyla yukarı aşşağı yada sağ sol yaparak almalıyız. Sol üstteki yeşil canımız bittiğinde düşeriz. Tekrar oynamak için Play Again diyerek baştaki işlemlerin aynısını yapmalıyız. İyi Oyunlar!
Kategori : Macera Oyunları
Oyna Oynanma : 359 1 0

Marioyu Uçur

Oyunun dolmasını bekliyoruz. Oyun dolduktan sonra oyunun üstüne basıyoruz. Bastıktan sonra. Sağda Play'a basıyoruz. Oyunda amacımız hiçbir yere çarpmadan Prensese ulaşmak. Bu arada önümüze çıkan altınları ve nesneleri almaya çalışmalıyız. Prensese ulaştık'tan sonra. Contınue'ye basıyoruz. Ve level atlıyoruz. Oyun devam ediyor. Oyunda alttaki Fuel yazısına dikkat etmeliyiz bitmeden Prenses'e ulaşmalıyız. Eğer canımızın hepsini yersek Play Agin'e basarak oyuna tekrar baslıyabilirz. İyi Oyunlar..
Kategori : Macera Oyunları
Oyna Oynanma : 516 4 0

X-Men Wolverine

Start Game'in üstüne geliyoruz. En Üstteki 1. Bölüme tıklıyoruz ve Tanıtımı geçmek için Space'e basıyoruz. Oyun başladıktan sonra Amacımız Yön Tuşları ile ilerlemek ve Düşmanlarımızı Space ile etkisiz hale getirmek. Yukarı Yön Tuşu ile Zıplayıp Duvara tutunabiliriz. Tekrar inmek için Aşşağı Yön Tuşu'na basmalıyız. Exit yazan kapıya geldiğimizde Space ile girebiliriz. Herhangi bir şekilde Ölürsek Replay Level diyerek Tekrar başlayabiliriz. Alttaki Pause'ye basarak oyunu durdurabilir, Quit'e basarak oyundan çıkabiliriz. Eğer oyunun sesini kısmak istersek Sağ Üstteki Ses tuşlarına basmamız yeterli. İyi Oyunlar..
Kategori : Macera Oyunları
Oyna Oynanma : 1513 11 2

Çılgın Mario

Play Game'e sonra Start'a basıyoruz ve Mario yada Luici'den birine Fare Sol Tuşu ile tıklıyarak seçiyoruz. Koşan Mario'nun üstüne tıklıyoruz ve oyun başlıyor. Yapmamız gerekn Yön Tuşlarıyla Hareket Etmek ve Z ile zıplayarak düşmanlarımızı öldürmek ve bölümleri geçmek. Düşmanlarımız gelirken Kafalarına zıplarsak çoğu zaman ölürler. Sağ Üstte Altınlarımız, Sol Üstte'de kaç canımız kaldığı yazar. Game Over olunca yani Oyun Bitince Ekrana Tıklayarak ve R'ye basarak tekrar oynayabiliriz. İyi Oyunlar..
Kategori : Macera Oyunları
Oyna Oynanma : 577 3 2

Bu Oyun Oynama Sitesini en iyi Google Chrome. ile görünteleyebilirisiniz.
Linkler: Chip Satışı
©2015 Oyungoz.com - En İyi Oyunlar
Oyungoz.com'da Oynadığınız Oyunlar ve Hakları Bu Oyunları Yapan ve Sitelere Veren Oyun Yapımcılarına Aittir. Oyungoz Bedava Oyunların Bir Arada Toplandığı ve Size Faydalı Olabilmek için Ücretsiz, En Anlaşılır Şekilde Sunulduğu Bir Ücretsiz Oyun Platformudur. Yapımcılar İsterlerse İletişim Bölümünden Bize Ulaşabilirler. İyi Eğlenceler Dileriz..