Macera Oyunları | Oyun Oyna - OyunGoz - En Güzel Oyunu Oyna

Macera Oyunları

                

Avcı Asker

Play'e basarak oyuna Atlı bir Şövalye ile başlıyoruz. başladıktan sonra karşımıza Ateş Kaya gibi engeller gelecektir bunlardak kurtulmak için üst yön tuşuna basmalısınız. Bir süre sonra Tepeden Ateş yağacaktır bulnardan kurtulmak içinde sol yön tuşuna basmalısınız. Ejderha geldiği zamanda mouse yi ejderhaya doğru tutup Ateş edin(Kafasına Ateş etmek Faydalıdır).. İyi Oyunlar...
Kategori : Macera Oyunları
Oyna Oynanma : 529 1 0

Adadaki Adam

Play Game'e basarak oyuna başlıyoruz. Amacımız Yön Tuşları ile İlerlemek ve hiç engele takılmadan ve Can Kaybetmeden oyunu bitirmek. Toplamda 4 Canımız var ve Sağ Altta şapka olarak görünüyor bu canlarımız. Eğer Düşen bir nesneye yada Bir hayvana değersek 1 canımızı kaybediyoruz. Bulduğumuz Nesneleri Space ile değiştirebiliriz. Sol Altta Skor yazıyor. Orası %100 olduğu zaman oyun bitiyor. Oyunun sesini kısmak istersek Sağ Üstteki Sound ve Music yazılarına tıklamamız yeterli olacaktır. İyi Oyunlar..
Kategori : Macera Oyunları
Oyna Oynanma : 433 1 0

Jetskili Mario

Play'e sonra Start Game'e basıyoruz ve yine Sağ Alttaki Play'e basarak Oyuna Giriyoruz. Gelen yazıyı Continue'ye tıklayarak kapatıyoruz ve Oyuna Başlıyoruz. Yukarı Yön Tuşu ile hızlanıyoruz ve Sağ-Sol Yön Tuşları ile Denge kurarak Kaza yapmadan ve Nesneleri toplayarak ilerliyoruz. Amacımız En iyi sürede ve En Az Can kaybederek bölümü bitirmek. Lazım olduğunda yada Rampalarda daha yükseğe zıplamak için Space'i kullanabiliriz. Sağ Üstte Bölümümüz ve Ne kadar ilerlediğimiz görünür. Üstte Zaman ve Sol Üstte Puanımızla Kalan canımız görünür. P ile Oyunu Duraklatabiliriz. Sesi kısmak için ise Sol Alttaki Music ve Sound yazılarına tıklamamız yeterlidir. İyi Oyunlar..
Kategori : Macera Oyunları
Oyna Oynanma : 795 8 0

Hayalet Süvari

Play'e basıyoruz ve Tanıtımlar bittikten sonra Oyun Başlayana kadar arka arkaya X'e basıyoruz. Oyun bşaladıktan sonra yapmamız gereken Yukarı-Aşşağı Yön Tuşlarını kullanarak Mızrağımızı İndirip-Kaldırıp, C'ye basarak Mızrağı saplamak. Uçurumlarda ise X'e basarak zıplamak. Önümüze çıkan ilk ağacı C ile kırmalıyız. Eğer ölürsek X ile yeniden oynayabiliriz. Sağ Üstte Skorumuzu gösterir. Oyunun sesini kısmak istersek öldüğümüzde gelen Menü'de Sağ Üstteki Ses resmine tıklamamız yeterli. İyi Oyunlar..
Kategori : Macera Oyunları
Oyna Oynanma : 1041 8 6

Yalnız Savaşçı

Sağ Alttaki Play Game dolduktan sonra Tıklıyoruz ve tanıtımı geçmek için Skip'e tıklıyoruz. Sonra Start'a tıklıyoruz ve oyun başlıyor. Amacımız sırayla gelen düşmanları öldürmek. Bunun için yapmamız gereken W,A,S,D ile ilerlemek ve Fareyle Nişan alıp Fare Sol Tuşu ile Ateş etmek. İlk başta bize verilen Levyeyi kullanarak düşmanları etkisiz hale getirmeliyiz. Devamında ilerledikçe yerden Silah buluyoruz ve onu kullanabiliyoruz. Silah seçmek için N,M,Ö,Ç tuşlarını kullanabiliriz. Bomba Atmak için ise G'yi kullanabiliriz. Space ile zamanı yavaşlatabilir ve daha kolay düşman öldürebiliriz. Tekrar Space'e bastığımızda yavaşlAtma kapanır. Sağ Altta kalan mermimizi görebiliriz. Mermimiz bittiğinde doldurmak için R'yi veya Ctrl tuşunu kullanmalıyız. Bölümler geçtikçe düşmanlar zorlaşırlar. Bu yüzden ilerledikçe daha çok dikkat etmeliyiz. Sağ Üstte bölümde ne kadar ileride olduğumuz, Sol Üstte puanımız, Sol Altta Kırmızı Canımız ve Mavi YavaşlAtma gücümüz, Sağ Altta ise Silahlarımız ve kalan mermimiz gösterilir. P ile oyunu durdurabilir ve Ş ilede tekme atabiliriz. Menü'ye dönmek için Oyunu duraklatıp Exit to Menü diyebiliriz. İyi Oyunlar..
Kategori : Macera Oyunları
Oyna Oynanma : 391 1 0

Bu Oyun Oynama Sitesini en iyi Google Chrome. ile görünteleyebilirisiniz.
Linkler: Chip Satışı
©2015 Oyungoz.com - En İyi Oyunlar
Oyungoz.com'da Oynadığınız Oyunlar ve Hakları Bu Oyunları Yapan ve Sitelere Veren Oyun Yapımcılarına Aittir. Oyungoz Bedava Oyunların Bir Arada Toplandığı ve Size Faydalı Olabilmek için Ücretsiz, En Anlaşılır Şekilde Sunulduğu Bir Ücretsiz Oyun Platformudur. Yapımcılar İsterlerse İletişim Bölümünden Bize Ulaşabilirler. İyi Eğlenceler Dileriz..