Zorlu Barbie Yapboz | Oyun Oyna - OyunGoz - En Güzel Oyunu Oyna kral oyunAdvertisements


1
0

Oyun Yükleniyor...
Beklemek istemiyorsanız
TIKLAYINIZhttp://www.oyungoz.com/oyunlar/3b3ed319f0e84930ac6af987ebf59f67.jpg

Zorlu Barbie Yapboz

Kategori : Kız Oyunları
Oynanma : 429
Açıklama :
SonsyGames - Play'e basıyoruz ve oyuna başlıyoruz. Yapmamız gereken Fare Sol Tuşu ile Sağ Taraftaki Yapboz Parçalarına tıklamak ve parçayı Doğru yere getirip yine Fare Sol Tuşu ile bırakmak. Bir Parçayı aldıktan sonra Tabloda doğru yere bırakmadan başka parça alamayız. Bu yüzden dikkatli Parça seçmeli ve Doğru Yeri bulmalıyız. Yapboz parçasını aldıktan sonra Fare Sol Tuşu ile üst üste tıklayarak Parçayı çevirebiliriz. Müziği Kapatıp-Açmak için Sol Alttaki Müzik butonuna Tıklayabiliriz. İyi Oyunlar.. Have a Good Time..
Etiketler:

Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

Benzer Oyunlar

Yuki\\'nin Yatak Odası

Herkesin hayalinda kendine ait güzel bir yatak odası vardır. Birbirinden güzel eşyalardan oluşan, hayalinizdeki yatak odasını hazırlamaya ne dersiniz?
Kategori : Kız Oyunları
Oyna Oynanma : 307 1 1

Fairy Kissing

Kategori : Kız Oyunları
Oyna Oynanma : 372 5 1

Rainbow Fairy

Kategori : Kız Oyunları
Oyna Oynanma : 111 0 0

What is your Angel ?

Kategori : Kız Oyunları
Oyna Oynanma : 132 0 1

Flying Angel

Kategori : Kız Oyunları
Oyna Oynanma : 106 1 0

Inspiration Beauty

Kategori : Kız Oyunları
Oyna Oynanma : 195 1 2

Magical Magician

Kategori : Kız Oyunları
Oyna Oynanma : 186 1 2

Green Forest Fairy

Kategori : Kız Oyunları
Oyna Oynanma : 126 0 0

Princess Sofia

Kategori : Kız Oyunları
Oyna Oynanma : 578 2 0

Wishful Freedom Fairy

Kategori : Kız Oyunları
Oyna Oynanma : 103 0 0

Sihirli Tatlar

Play'e basıyoruz ve önümüze küçük bir Metin geliyor. Metnin sağ altındaki kırmızı Çarpıya tıklayarak metni kapatabiliriz. Bundan sonra yapmamız gereken Sarı Okun Bize gösterdiği nesneye Fare Sol Tuş ile tıklayarak yine Fare'yi okun gösterdiği yere götürerek tıklamak. Bu işlemin amacı oyunu bize öğretmek ve bölümü kolay bir şekilde bitirmemizi sağlamak. Kurabiyeleri fırına verip çıkarttıktan sonra onları istediğimiz gibi süsleyebiliriz. İstediğimiz kremayı sağdaki menüde tıklayarak koyduktan sonra yine aynı menünün sağ altında bulunan Ok'a tıklamalıyız ve kurabiyeye tıklayarak sağdaki tabağa bırakmalıyız. Bütün kurabiyelerimizi hazırladıktan sonra Sağ Alttaki Show'a tıklayarak hazırladıklarımızı görebiliriz. Photo'ya tıklarsak Fotoğrafını çekeriz, Replay'a tıklarsakta oyunu yeniden oynarız. İyi Oyunlar..
Kategori : Kız Oyunları
Oyna Oynanma : 602 4 0

En Güzel Dondurma

Oyunun yüklenmesini bekliyoruz. Yüklendikten sonra Soldaki menüden istediğimiz süslemeye Fare Sol Tuşu ile tıklıyoruz ve sonra altta açılan bölümde yine istediğimiz Dondurmayı yada süslemeye tıklıyoruz. Bittiği zaman sağ alttaki fotoğraf makinesine tıklayarak yaptığımız tatlının fotoğrafını çekebiliriz. Tekrar oynamak için Aynı yerde bulunan Reset'e basmamız yeterli. Arka planı değiştirmek için Sol Üstteki 3 Resimden birini seçebiliriz. İyi Eğlenceler..
Kategori : Kız Oyunları
Oyna Oynanma : 442 2 1

Pastanı Yap

Play'e ve tekrar Play'e tıklayarak oyuna başlıyoruz. Yapmamız gereken Pastamızı istediğimiz malzemelerle süslemek. Bunun içinse yukarıdaki menüden istediğimiz malzemeye Fare Sol Tuşu ile tıklamalı ve Sağ üst köşede çıkan resme tekrar tıklamalıyız. Eğer istersek seçtiğimiz malzemenin rengini yada çeşidini değiştirebiliriz. Bunun içinde Üst menüden malzemeyi seçtikten sonra Sağ üstteki oklara tıklayabiliriz. Pastamızı istediğimiz gibi yaptıktan sonra Show'a tıklayarak hazır hale getirebiliriz. Pastayı hazırlarken baştan yapmak için Reset'e, Hazır hale getirdikten sonra tekrar oynamak için Replay'a tıklamamız yeterli. Oyunun sesini kısmak için ise Sol üst köşedeki Ses işaretine tıklamamız yeterli olacaktır. İyi Oyunlar..
Kategori : Kız Oyunları
Oyna Oynanma : 596 4 1

Lazanya Yap

Oyunun dolmasını bekliyoruz. Amacımız en güzel şekilde lazanya yapmak. Sol alt tarafta lazanyayı yapmak için bazı şeçenekler var. Onlara tıklayarak güzel bir lazanya yapıyoruz. Sol üstte arkaplan için bazı seçenekler var. Sağ altta reset'e tıklayarak lanzanyayı yeniniden yapıyoruz. Yine sağ altta fotoğraf makinası şekline tıklayarak oyunu bitiriyoruz. İyi Oyunlar..
Kategori : Kız Oyunları
Oyna Oynanma : 532 4 3

En Güzel Çantam

Oyunun dolmasını bekliyoruz. Dolduk'tan sonra Play' a basıyoruz ve oyuna baslıyoruz. Amacımız en güzel çantayı yapmak. Solda çanta çeşitleri var. Çanta çeşitler'den birini şeçiyoruz. Ordan en güzel çantayı yapıyoruz. Sağda kız için bazı eşyalar var. Onlar'a birkaçkere basarak değişik eşyalar geliyor. Kızı hazırladıktan sonra sohw basarak oyunu bitiriyoruz. Replay'a basarak oyuna yine devam edebiliyoruz . İyi Oyunlar..
Kategori : Kız Oyunları
Oyna Oynanma : 916 12 5

Bu Oyun Oynama Sitesini en iyi Google Chrome. ile görünteleyebilirisiniz.
Linkler: yemek yapma oyunları pepee oyunları giydirme oyunu futbol oyunu benten oyunları friv oyun Chip Satışı
©2014 Oyungoz.com - En İyi Oyunlar
Oyungoz.com'da Oynadığınız Oyunlar ve Hakları Bu Oyunları Yapan ve Sitelere Veren Oyun Yapımcılarına Aittir. Oyungoz Bedava Oyunların Bir Arada Toplandığı ve Size Faydalı Olabilmek için Ücretsiz, En Anlaşılır Şekilde Sunulduğu Bir Ücretsiz Oyun Platformudur. Yapımcılar İsterlerse İletişim Bölümünden Bize Ulaşabilirler. İyi Eğlenceler Dileriz..