Salyangoz Yolu | Oyun Oyna - OyunGoz - En Güzel Oyunu Oyna
Salyangoz Yolu

Salyangoz Yolu

Kategori : Zeka Oyunları
Oynanma : 2302
Açıklama :
SonsyGames - Öncelikle oyunun yüklenmesini bekliyoruz. Yüklendikten sonra Play'e basıyoruz ve tanıtımın geçmesini bekliyoruz. Sonra tekrar Play'e basıp Sol Üstteki 1. bölüme tıklayarak oyuna başlıyoruz. Amacımız Yoldaki engelleri Doğru yerlere Fare Sol Tuşu ile tıklayarak kaldırmak ve Salyangozumuzu Exit> Yazan boruya ulaştırmak. Bölüm bittiğinde Next Level diyerek yeni bölüme geçebiliriz. Eğer salyangoz ölürse Try Again diyerek bölüme yeniden başlayabiliriz. Salyangozu hızlandırmak için Sol Üstteki x2 'ye tıklayabiliriz. Tekrar yavaşlamak için x1'e tıklamamız yeterli. Bölümü tekrar oynamak için Sağ Alttaki Restart'a tıklamamız yeterli olacaktır. Oyunun Müziğini kapAtmak için Sağ Alttaki Nota'ya tıklayabiliriz. İyi Oyunlar.. Have a Good Time..


Etiketler:
Salyangoz Yolu Oyunu, Salyangoz Yolu Oyna, Salyangoz Yolu Online Oyna, Salyangoz Yolu Oyunu Oyna, Salyangoz Yolu Oyunları, salyangozun yolu, salyangoz yolu, salyangozun yolunu, salyangoz yolu 1, salyangoz `un yolu, salyangozun yolu oyunu, saylangoz yolu , saylangoz yolu oyunu, salyangoz çok güzel, salyangozun yolunu aç, salyangozu yoldan geçiş, salyangoz üstteki borusu, x2 nin kaldıracağı en güzel oyunları indir , X2 nin kaldıracağı en güzel oyunları bedava oyna, en güzel salyangoz oyunların en kral oyunlar, haydi oyna salyangoz, kızgın salyangoz, yolcu salyangoz, salyangoz yol yapma, salyangozu, salyangoz bob kuzeyde oyunu oyna, salyongozun yolu, bok yoluna solu ver oyunu oyna, yolcu salyan, salyangoz oyunu dedesininin yolunda, salyangoz yolu m, salyangoz, salyangoz çöl oyunu, çöl salyangozu oyunu, aydan çıkış yolu oyunu, çöl salyangozu oyunları, bok yolu oyunu, çölde salyongoz oyunları, salyangoz çöl,, çölde salyangoz oyunları, çöldesalyangözoyunları, çölde salyongoz< oyunları, salyangoz çöl, çölde salyongoa oyunları, salyangoz canavarı yaratık oyunları, salyangoz oyunlari 2, salyongoza yol yap, borudan çıkan salyangoz oyunu, çöl salyangozuoyu, m salyangoz oyunu, Salyan yol, 3de anadolu araba oyunu, salyangoz oyungoz, salyangoz yolun, saylangozun yolu, salyangoz çıkış yolu, salyangoz firlatma oyunlari kral oyun, salyangoz tanıtımı ingilizce, salyangoz yolu bu, salyangoçölde oyunu, ücretsiz güzel salyangoz oyunları, ücretsiz güzel salyangoz oyunları, salyangoz bob 3 oyununda 16. bölümden sonra, çölde salyangozu kurtar, salyongoz oyunu4, salyangoza yol, salyangoz zuma, borulardan çıkış yolu, salyangoza yol açma oyunu, salyangoz yolu yolu oyunu, salyangoz oyunu 3, salyangoz un yolu oy, salyongoz oyunu3, salyangoz oyunu, salyagoz un yolu, çöldeki salyangoz, çöldeki salyangoz, salyangoz ve sol, salyangozun yolu o, coldeki salyangoz oyunlari, salyongoz geçişi oyna, salyangozun yolu oyna, salyanoz yolu 1 oyna, salyangozün yol, salyangoz yolu 2, uzaktan kumandalısalyangoz oyunları, salyangozun çöl oyunlari, kendin yapan salyangoz oyunları, kendin yapan salyangoz, on the way to salyan, salyangoz geçişi oyna, ingilizce salyangoz oyunları, salyangozunyolu oyunu, salyangozun yalu oyna, salyangozun yalu oyna, salyongoz yolu,, salyagoz oyunlari, aşk salyangoz yolu, enson çıkan salyangoz oyunları oyna, kücük salyangoz yolunu kaybetti, sayanqoz oy,

Benzer Oyunlar

Süper Mühendis

Birbirinden yüksek binalar, inşaat iskeleleri, hayvan kafesleri, raflar ve daha birçok mühendislik gerektiren yapı mühendisini bekliyor. Bu mühendislik serüvenindeki yerini alarak bu yapıları kusursuz bir şekilde hazırlamaya ne dersin?
Kategori : Zeka Oyunları
Oyna Oynanma : 226 0 1

Renkli Böcekler

Bilim adamları virüsleri yok etmenin yepyeni bir yolunu buldu. Virüsleri artık boya tabancalarını kullanarak yok etmeyi düşünüyorlar. Farklı renklerde bulunan boya tabancalarını kullanarak, virüsleri yok edebilir misin?
Kategori : Zeka Oyunları
Oyna Oynanma : 187 0 0

Farenin Evi

Küçük farenin karnı çok aç ve uzanamayacağı noktalarda bulunan peynirleri ele geçirebilmesi için yardımına ihtiyacı var. Yuvarlak peynir parçalarının fareye ulaşabilmesi için yolu ayarlayabilir misin?
Kategori : Zeka Oyunları
Oyna Oynanma : 309 0 0

Havuçcu Tavşan

Kışa hazırlık yapan küçük tavşanın yardımına ihtiyacı var. Birbirinden lezzetli havuçları toplayabilmesi için, zorlu engelleri aşması gerekiyor ve en önemlisi, havuçları topladıktan sonra tekrar yuvasına dönebilmesi gerekiyor.
Kategori : Zeka Oyunları
Oyna Oynanma : 202 0 0

Talihsiz Balık 2

Talihsiz balığın talihsizlikleri devam ediyor. Tam yeraltından kurtulduğu ve denizde yüzmeye başladığı sırada, bir başka boru tarafından vakumlanarak yeraltına hapsedilen talihsiz balığın yardımına ihtiyacı var. Yepyeni bölümleriyle talihsiz balığın yeraltı macerası devam ediyor.
Kategori : Zeka Oyunları
Oyna Oynanma : 158 0 0

Elmas Delisi

Elmas avına çıkan küçük yeşil kahramanı tehlikeli bir macera bekliyor. Küçük kahramanın yoluna devam edebilmesini sağlayarak, elmasları toplamasında yardımcı olabilir misin?
Kategori : Zeka Oyunları
Oyna Oynanma : 270 0 0

Tommy\\&#039;i Koru 2

Tommynin düşmanları saldırılara devam ediyor. Tommynin yapabileceği hiçbir şey yok. Tommynin daha önce kurtulduğunu zannetiği düşmanlarından tekrardan kurtulmasına yardımcı olabilir misin?
Kategori : Zeka Oyunları
Oyna Oynanma : 199 1 0

Müzeden Kaçış

Müze ziyareti sırasında çok yorulan kahramanımız, dinlenme odasına geçerek biraz dinlenmeye karar verir. Fakat farkına varmadan uykuya dalar. Uyandığında müzenin kapandığını fark eden kahramanımıza müzeden çıkmasında yardımcı olabilir misin?
Kategori : Zeka Oyunları
Oyna Oynanma : 206 1 0

Üzüm Böcekleri

Dünyaya çok uzak bir gezegende deney yapan küçük uzaylılar, sadece Dünyada bulunan bir maddeye ihtiyaçlarının olduğunun farkına varırlar. Bu madde ise üzümdür. Küçük uzaylı böceklere üzümleri toplamasında yardımcı olabilir misin?
Kategori : Zeka Oyunları
Oyna Oynanma : 195 0 0

Tatil Köyü İşlet

Bir tatil beldesinde, müşterilerin konaklayacağı, spor yapacağı, eğleneceği yerleri oluşturmak için bir mimar aranıyor. Bu tatil beldesini güzelleştirerek ihtiyaç olan yapıları inşaa edebilir misin?
Kategori : Zeka Oyunları
Oyna Oynanma : 210 0 0

Küçük Şekerci

Şeker yemeyi çok seven küçük çocuğun, şekerlere erişememe gibi bir problemi var. Belirli noktalarda bulunan şekerlere, küçük çocuğa ulaşacak şekilde yol hazırlayarak, şekerleri ona ulaştırabilir misin?
Kategori : Zeka Oyunları
Oyna Oynanma : 232 0 0

Gizli Şekiller

Güzel bir resmin üzerine gizlenmiş, toplamda yüz yirmi beş parçadan oluşan altı farklı şekli, resmin üzerinde bulabilir misin? Her bir parçayı tamamladığınızda ekstradan yirmi tıklama hakkına sahip olacaksınız. Tıklama hakkınızı dikkatli kullanmanız gerekiyor.
Kategori : Zeka Oyunları
Oyna Oynanma : 235 0 0

Pentomino Bulmacası

Karelerden oluşan geniş bir alanı, elindeki yapboz parçalarını kullanarak doldurabilir misin? Muhteşem bir zeka oyunu seni bekliyor.
Kategori : Zeka Oyunları
Oyna Oynanma : 216 0 0

Kuş Basketi

Farklı renklerde cinslerde birçok kuşu, kendi renklerinde olan basket potalarına kaç atışta sokabilirsin? Sevimli kuşlarla eğlenceli anlar seni bekliyor.
Kategori : Zeka Oyunları
Oyna Oynanma : 228 0 0

Labirentten Kaçış

Uyandığında nerede olduğunu anlamak için etrafta küçük bir geziye çıkan küçük çocuk, büyük bir labirentte hapis kaldığını anlamakta gecikmez. Labirentten kaçmak için çevrede bulunan objeleri toplamaya başlayan küçük çocuğa, çevredeki saklı objeleri bulmasında ve labirentten kaçmasında yardımcı olabilir misin?
Kategori : Zeka Oyunları
Oyna Oynanma : 182 0 1

Bu Oyun Oynama Sitesini en iyi Google Chrome. ile görünteleyebilirisiniz.
Linkler: Chip Satışı
©2015 Oyungoz.com - En İyi Oyunlar
Oyungoz.com'da Oynadığınız Oyunlar ve Hakları Bu Oyunları Yapan ve Sitelere Veren Oyun Yapımcılarına Aittir. Oyungoz Bedava Oyunların Bir Arada Toplandığı ve Size Faydalı Olabilmek için Ücretsiz, En Anlaşılır Şekilde Sunulduğu Bir Ücretsiz Oyun Platformudur. Yapımcılar İsterlerse İletişim Bölümünden Bize Ulaşabilirler. İyi Eğlenceler Dileriz..