Sandviç Faresi | Oyun Oyna - OyunGoz - En Güzel Oyunu Oyna
Sandviç Faresi

Sandviç Faresi

Kategori : Beceri Oyunları
Oynanma : 205
Açıklama :
SonsyGames - Gece vakti evdeki herkes uykuya daldıktan sonra, sandviçci fare mutfağa doğru küçük bir maceraya çıkıyor. Kendisine güzel bir sandviç hazırlamak için dolabın kapağını açıyor fakat kullanmak istediği malzemelerin boyutu büyük olunca biraz çaresiz kalıyor. Fareye sandviç hazırlamasında yardımcı olabilir misin? Have a Good Time..


Etiketler:

Benzer Oyunlar

Refleks Testi

Fare ile yarışçıyı pozisyonuna getirmen için 2 kez MOUSE ile tıklaman gerekiyor. Oyuna tıkladıkça SET uyarısı vericek. En son GO sesini ve silah sesini duyduğun an hemen ekranın herhangi bir yerine tıklaman ve çok hızlı olman gerek. Klavye ve Mouse ile oynanabilir.

Kategori : Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 221 2 0

Anahtar Topla

Tatlı kahramanımız ile birlikte <b>anahtar topla</b>yarak bitiş noktasına ulaşmaya çalışacaksınız. Her bölümde toplamanız gereken anahtarların sayısı bellidir. Bu anahtarları eksik toplarsanız hedefe gittiğinizde kapının kapalı olduğunu göreceksiniz. Sende tüm anahtarları topla ve bitiş noktasına hazır olarak git, böylece oyunun tüm bölümlerini başarıyla tamamlayabilirsin. Oyunu yön tuşları ile kontrol edebilirsiniz. Kahramanımızın tüm hareketlerini yön tuşları yardımıyla uygulamanız mümkündür. <a href="http://www.oyuntopu.com/"><b>oyuntopu</b></a> olarak her geçen gün büyüyen arşivimizle sizlere en güzel <a href="http://www.oyuntopu.com/friv.html"><b>friv </b></a>oyunlarını sunacağız. İyi eğlenceler dileriz.

Kategori : Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 282 3 0

Mahkum Otobüsü

Hapishanede mahkumların isyan çıkarması, hapishanede maddi hasara sebep oldu. Mahkumların o hapishaneden bir diğer hapishaneye taşınması gerekiyor. Mahkumları sağ salim bir şekilde ulaştırabilir misin?
Kategori : Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 202 0 0

Süper İnşaatçı

Süper mimar ile birbirinden uzun yapılar inşaa etmeye hazır mısın. Elinde birbirinden farklı inşaat malzemeleri bulunuyor ve senin yapman gereken, bu malzemelerle istenilen uzunlukta bir yapı inşaa etmek.
Kategori : Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 184 0 0

Kırmızı Pacman

Bu defa pacman karakteri yemek toplamaya değilde, değerli taşlar toplamaya çıkıyor. Kırmızı pacman ile, zorlu noktalarda bulunan değerli taşları toplamaya hazır mısın?
Kategori : Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 332 0 0

Uçan Kedi

Tek hayali aya uçmak olan kedinin yardıma ihtiyacı var. Şekerlerle, pastalarla ve içeceklerle yoluna devam etmeye başarabilen sarı kediyi bu yolculuğunda birçok tehlike beklemekte.
Kategori : Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 239 0 1

Pilot Kuş Kivi

Kivi kuşunun küçüklükten beri tek bir hayali vardı; oda diğer kuşlar gibi uçabilmek. Uçabilmek için kendisine kanatlı bir makina hazırlayan kivi kuşunun bu defa da makineyi kullanabilmesi için yardıma ihtiyacı var. Küçük kuşa yardımcı olabilir misin?
Kategori : Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 181 0 0

Kamyonet Fırlat

Dev teker ile büyük bir uçurumdan atlamaya hazır mısın? Farklı modellerde dev tekerli kamyonetler ve oyuna heyecan katacak geliştirmeler bu oyunda seni bekliyor.
Kategori : Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 212 0 1

Balık Avı

Kayıp balık Nemoyu yakalamak için birçok balıkçı çaba gösterdi. Fakat hepsinin başına birbirinden kötü talihsizlikler geldi. Nemoyu yakalamak için harekete geçen balıkçıya yardımcı olabilir misin?
Kategori : Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 343 0 1

Bike Mania 3

Adrenalin tutkunlarına müjde! Heyecan dolu bölümleriyle bilinen Bike Mania serisi devam ediyor. Kros motorunuz ile aşmanız gereken birbirinden zorlu engeller bu bölümde de seni bekliyor.
Kategori : Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 239 0 0

Tehlikeli Mağara

Büyüklüğü ile ünlü olan bir mağarada, küçük bir geziye çıkan maceraperest çocuğun, mağarada başı derde girdi. Mağarada bulduğu motor ile gezisine devam etmek isteyin kahramanın, mağara yıkılmadan önce biran önce mağaradan kaçması gerekiyor.
Kategori : Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 174 0 0

Jerry\\&#039;nin Lokantası

Jerry, Tom ile kavga etmekten sıkılır ve Tomun bulunduğu bölgeden uzaklaşır. Ne yapsam diye düşünürken aklına lokanta açmak gelir. Çevrede bulunan farelerinde onayı ile lokanta açan Jerryye, bu lokantayı yönetmesinde yardımcı olabilir misin?
Kategori : Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 240 3 3

Helikopter Desteği

Savaş alanına giden yolda bulunan bir takım engeller, askeri araçların savaş alanına ulaşmasını engelliyor. Helikopteri kullanarak, askeri araçların sıkıntı yaşamadan savaş alanına ulaşabilmesini sağlamak için yolu hazırlayabilir misin?
Kategori : Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 192 0 0

Çöplük Koşusu

Kimi zaman bir sinek, kimi zaman bir yengeç, kimi zaman bir insan kılığına girecek olan karakterini, önündeki engellere takılmadan yönlendirmelisin. Koştukça para kazanacak ve kazandığın paralar ile daha farklı şekillere bürünebileceğin geliştirmeler satın alabileceksin.
Kategori : Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 227 0 0

Howmonica

Zorlu bir beceri oyununa başlamaya ne dersin? İçi boş kutuların üstünde gezerek, onların renklerinin değişmesini sağlamalı ve bir sonraki zorlu bölüm için hazır olmalısın.
Kategori : Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 227 0 0

Bu Oyun Oynama Sitesini en iyi Google Chrome. ile görünteleyebilirisiniz.
Linkler: Chip Satışı
©2015 Oyungoz.com - En İyi Oyunlar
Oyungoz.com'da Oynadığınız Oyunlar ve Hakları Bu Oyunları Yapan ve Sitelere Veren Oyun Yapımcılarına Aittir. Oyungoz Bedava Oyunların Bir Arada Toplandığı ve Size Faydalı Olabilmek için Ücretsiz, En Anlaşılır Şekilde Sunulduğu Bir Ücretsiz Oyun Platformudur. Yapımcılar İsterlerse İletişim Bölümünden Bize Ulaşabilirler. İyi Eğlenceler Dileriz..