Su Aygırıyı Doyur | Oyun Oyna - OyunGoz - En Güzel Oyunu Oyna
Su Aygırıyı Doyur

Su Aygırıyı Doyur

Kategori : Zeka Oyunları
Oynanma : 1693
Açıklama :
SonsyGames - Oyun yüklendikten sonra Play'e basarak Sol Üstteki 1. bölümü seçeceğiz ve Space'e basarak oyuna başlayacağız. Amacımız Karpuzları alarak Su Aygırılara yedirmek. Bunun içinde kullanmamız gereken Tuşlar W, A, S, D ve Fare Sol Tuşu. Yapmamız gereken ise W,A,D tuşları ile hareket ederek karpuzun üstüne gelmek. Sonrasında S'ye basarak karpuzu almak ve yine hareket ederek Su Aygırıya yaklaşmak. Son olarak Fare İle Nişan alıp Fare Sol Tuşu ile karpuzu Su Aygırın ağzına Atmak. Bölümdeki büyün Su Aygırıları karpuzunu yiyince bölüm bitiyor ve Space ile yeni bölüme geçiyoruz. Aygırlara dikkat etmeliyiz çünkü çok yaklaşınca bizi yiyiyorlar ve bölüm bitiyor. Böyle bir durumda Try Again'e veya Space'e basarak tekrar başlayabiliriz. Bölümü tekrar oynamak için R'ye basabiliriz. Bunlar dışında Bölümde bulunan Kuş,Meyva vs. gibi nesneleri alırsak ekstra puan kazanırız. Sol üstteki Score yazan yerde Skorumuz yazıyor ve zaman geçtikçe skorumuz azalıyor. Bu yüzden bölümleri bitirebildiğimiz en iyi sürede bitirmeye Çalışmalıyız. Oyunun sesini kısmak için Sağ Üstteki Ses işaretlerine tıklamamız yeterli. İyi Oyunlar.. Have a Good Time..


Etiketler:
Su Aygırıyı Doyur Oyunu, Su Aygırıyı Doyur., Su Aygırıyı Doyur Oyunları, Su Aygırıyı Doyur Oyna, su aygırı doyur oyunu, AÇ SU AYGIRIYI DOYUR OYUNU , su aygırıya, su aygırı fırlatma, aç su aygırı doyur, su aygırına karpuz yedirme oyunu, karpuzla su aygırı doyur oyunu, aç su aygırı doyur oyunları, su aygırı oyunları karpuz yedirmece, su aygırı doyur, karpuz at oyna, zeka oyunları fareleri doyur, su aygırına karpuz atma oyunu, su aygırılarına karpuz atma oyunları, karpuzla su aygırı doyurma, su aygırı oyunu, karpuzu su aygırına atma oyunu, karpuz yedirme oyunu, karpuz yedirmece oyunu, su aygırına karpuz atma indir gezginler, karbuz suyun üstünde, su aygırı atları, su aygırı atları, su aygırını doyur, su ayqirina karpus atmak oyunu, su aygırı karpuz atıyor, su ayğırına karpuz atmaca, su aygırına karpuz yedirmece oyunu, alice greenfingers indir gezginler, barbie\'eye bok yedirme, su aygırı DOYURMA, karpuzu salyangozlardan koru , ben ten ateş ve su aygırı, su aygırı yedirme ou, karpuzla su aygırı doyur, su aygıri oyunları karbuz, karpuz yedirmece oyunları, ayının ağzına karpuz fırlatma oyunu, at doyurma oyunu, su aygırının pok yapması, karpuz ye oyunları, KARPUZ W, su aygırı doyurma oyunu, suaygırına karpuz atma, azına bok atma oynu, aç su aygırı oyunu, su aygırlarını doyur oyunu, karpuz atma oyunları indir, su aygırı oyunu karpuz, karpuz ye oyunu, su aygırına karpuzla doyur, at doyurma oyunlari, karpuzla su aygırını doyur oyunu, karpuzla su aygırı doyur 2, gezingen salyangoz uzay da oyna, gezingen salyangoz oyunları, su aygırının ağzına karpuz atmaca, çocuk oynuaç, aygır doyurma oyunu, atlari doyurma oyunu, su aygırına karpuz fırlatma oyunu, aygır doyur, adama karpuz yedirmece oyna, su aygırı karpuz oyunu, karpuz yedirme su aygırına, su aygırının ağzına karpuz atma oyunu, karpuz atma oyunu, su aygırı karbuz yedirme oyunu, su aygırın azına adam atmaca, karpuz ve su aygırını doyurma oyunu oyna, su aygırını karpuzla doyur,

Benzer Oyunlar

Süper Mühendis

Birbirinden yüksek binalar, inşaat iskeleleri, hayvan kafesleri, raflar ve daha birçok mühendislik gerektiren yapı mühendisini bekliyor. Bu mühendislik serüvenindeki yerini alarak bu yapıları kusursuz bir şekilde hazırlamaya ne dersin?
Kategori : Zeka Oyunları
Oyna Oynanma : 226 0 1

Renkli Böcekler

Bilim adamları virüsleri yok etmenin yepyeni bir yolunu buldu. Virüsleri artık boya tabancalarını kullanarak yok etmeyi düşünüyorlar. Farklı renklerde bulunan boya tabancalarını kullanarak, virüsleri yok edebilir misin?
Kategori : Zeka Oyunları
Oyna Oynanma : 186 0 0

Farenin Evi

Küçük farenin karnı çok aç ve uzanamayacağı noktalarda bulunan peynirleri ele geçirebilmesi için yardımına ihtiyacı var. Yuvarlak peynir parçalarının fareye ulaşabilmesi için yolu ayarlayabilir misin?
Kategori : Zeka Oyunları
Oyna Oynanma : 297 0 0

Havuçcu Tavşan

Kışa hazırlık yapan küçük tavşanın yardımına ihtiyacı var. Birbirinden lezzetli havuçları toplayabilmesi için, zorlu engelleri aşması gerekiyor ve en önemlisi, havuçları topladıktan sonra tekrar yuvasına dönebilmesi gerekiyor.
Kategori : Zeka Oyunları
Oyna Oynanma : 202 0 0

Talihsiz Balık 2

Talihsiz balığın talihsizlikleri devam ediyor. Tam yeraltından kurtulduğu ve denizde yüzmeye başladığı sırada, bir başka boru tarafından vakumlanarak yeraltına hapsedilen talihsiz balığın yardımına ihtiyacı var. Yepyeni bölümleriyle talihsiz balığın yeraltı macerası devam ediyor.
Kategori : Zeka Oyunları
Oyna Oynanma : 155 0 0

Elmas Delisi

Elmas avına çıkan küçük yeşil kahramanı tehlikeli bir macera bekliyor. Küçük kahramanın yoluna devam edebilmesini sağlayarak, elmasları toplamasında yardımcı olabilir misin?
Kategori : Zeka Oyunları
Oyna Oynanma : 262 0 0

Tommy\\'i Koru 2

Tommynin düşmanları saldırılara devam ediyor. Tommynin yapabileceği hiçbir şey yok. Tommynin daha önce kurtulduğunu zannetiği düşmanlarından tekrardan kurtulmasına yardımcı olabilir misin?
Kategori : Zeka Oyunları
Oyna Oynanma : 196 1 0

Müzeden Kaçış

Müze ziyareti sırasında çok yorulan kahramanımız, dinlenme odasına geçerek biraz dinlenmeye karar verir. Fakat farkına varmadan uykuya dalar. Uyandığında müzenin kapandığını fark eden kahramanımıza müzeden çıkmasında yardımcı olabilir misin?
Kategori : Zeka Oyunları
Oyna Oynanma : 198 1 0

Üzüm Böcekleri

Dünyaya çok uzak bir gezegende deney yapan küçük uzaylılar, sadece Dünyada bulunan bir maddeye ihtiyaçlarının olduğunun farkına varırlar. Bu madde ise üzümdür. Küçük uzaylı böceklere üzümleri toplamasında yardımcı olabilir misin?
Kategori : Zeka Oyunları
Oyna Oynanma : 195 0 0

Tatil Köyü İşlet

Bir tatil beldesinde, müşterilerin konaklayacağı, spor yapacağı, eğleneceği yerleri oluşturmak için bir mimar aranıyor. Bu tatil beldesini güzelleştirerek ihtiyaç olan yapıları inşaa edebilir misin?
Kategori : Zeka Oyunları
Oyna Oynanma : 210 0 0

Küçük Şekerci

Şeker yemeyi çok seven küçük çocuğun, şekerlere erişememe gibi bir problemi var. Belirli noktalarda bulunan şekerlere, küçük çocuğa ulaşacak şekilde yol hazırlayarak, şekerleri ona ulaştırabilir misin?
Kategori : Zeka Oyunları
Oyna Oynanma : 224 0 0

Gizli Şekiller

Güzel bir resmin üzerine gizlenmiş, toplamda yüz yirmi beş parçadan oluşan altı farklı şekli, resmin üzerinde bulabilir misin? Her bir parçayı tamamladığınızda ekstradan yirmi tıklama hakkına sahip olacaksınız. Tıklama hakkınızı dikkatli kullanmanız gerekiyor.
Kategori : Zeka Oyunları
Oyna Oynanma : 234 0 0

Pentomino Bulmacası

Karelerden oluşan geniş bir alanı, elindeki yapboz parçalarını kullanarak doldurabilir misin? Muhteşem bir zeka oyunu seni bekliyor.
Kategori : Zeka Oyunları
Oyna Oynanma : 216 0 0

Kuş Basketi

Farklı renklerde cinslerde birçok kuşu, kendi renklerinde olan basket potalarına kaç atışta sokabilirsin? Sevimli kuşlarla eğlenceli anlar seni bekliyor.
Kategori : Zeka Oyunları
Oyna Oynanma : 218 0 0

Labirentten Kaçış

Uyandığında nerede olduğunu anlamak için etrafta küçük bir geziye çıkan küçük çocuk, büyük bir labirentte hapis kaldığını anlamakta gecikmez. Labirentten kaçmak için çevrede bulunan objeleri toplamaya başlayan küçük çocuğa, çevredeki saklı objeleri bulmasında ve labirentten kaçmasında yardımcı olabilir misin?
Kategori : Zeka Oyunları
Oyna Oynanma : 180 0 1

Bu Oyun Oynama Sitesini en iyi Google Chrome. ile görünteleyebilirisiniz.
Linkler: Chip Satışı
©2015 Oyungoz.com - En İyi Oyunlar
Oyungoz.com'da Oynadığınız Oyunlar ve Hakları Bu Oyunları Yapan ve Sitelere Veren Oyun Yapımcılarına Aittir. Oyungoz Bedava Oyunların Bir Arada Toplandığı ve Size Faydalı Olabilmek için Ücretsiz, En Anlaşılır Şekilde Sunulduğu Bir Ücretsiz Oyun Platformudur. Yapımcılar İsterlerse İletişim Bölümünden Bize Ulaşabilirler. İyi Eğlenceler Dileriz..