Tom ve Jerry Peynir Savaşı | Oyun Oyna - OyunGoz - En Güzel Oyunu Oyna
Tom ve Jerry Peynir Savaşı

Tom ve Jerry Peynir Savaşı

Kategori : Çocuk Oyunları
Oynanma : 198
Açıklama :
SonsyGames - Çizgi film dünyasının sevimli ve unutulmaz karakterleri Tom ve Jerry ile macera devam ediyor. Jerry tezgahın üstünde duran peynirlere ulaşmak istiyor fakat Tom, Jerryyi yakalamak için fırsat kolluyor. Toma yakalanmadan Jerrynin peynirleri yuvasına götürmesine yardımcı olmalısın. Have a Good Time..


Etiketler:

Benzer Oyunlar

Pepee Boyama

En güzel frivoyunlarından bir tanesi Pepee boyama, Pepee’nin birbirinden güzel fotoğraflarının arasından birisini seçip onu boyayabilirsiniz. Arkadaşlarıyla birçok anısı olan Pepee’nin haliyle birçok fotoğrafı bulunmaktadır. Bunlar arasından size sunulan fotoğrafı boyamak için ilk olarak renk paletine bakmanız gerekiyor. Renk paletinde bulunan renkler arasından birisini seçip pepee boyama oyununu oynayarak başarıyla tamamlayabilirsiniz.Fotoğraflardan seçtiklerinizi boyadıktan sonra arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Böylece ne kadar dikkatli olduğunuzu herkes görebilir. Oyunu mouse ile oynamanız mümkündür. Sitesi olarak sizlere her geçen gün daha güzel oyunlar sunmaya devam edeceğiz.

Kategori : Çocuk Oyunları
Oyna Oynanma : 342 3 2

Sahnede Tembellik

Yaramazlıklarıyla ve tembellikleri ile ün salmış olan Sarah, yine iş başında. Bu defa bir tembellik yapacağı yer çok farklı. Sahnede bir gösterim sırasında yaramazlık yapmak isteyen Saraha görevleri tamamlamasında yardımcı olabilir misin?
Kategori : Çocuk Oyunları
Oyna Oynanma : 173 1 0

Dinazor Bakımı

Sarah mor renkli yavru bir dinazora sahip. Bu dinazoru büyütebilmesi için yardıma ihtiyacı olan Saraha, dinazorun haftalık bakımını yapmasında yardımcı olabilir misin?
Kategori : Çocuk Oyunları
Oyna Oynanma : 151 0 0

Ofiste Tembellik 11

Sarahın ofiste yaramazlık macerası, yepyeni görevleri ile devam ediyor. Patronuna fark ettirmeden yapması gereken birçok tembellik görevi olan Sarah ile, eğlence dolu bir bölüm daha seni bekliyor!
Kategori : Çocuk Oyunları
Oyna Oynanma : 200 2 0

Dondurma Dükkanı İşlet 2

Kendisine bir dondurmacı dükkanı kuran küçük kızın, şimdide müşterilere daha iyi bir hizmet verebilmesi için yardımına ihtiyacı var. Kazandıkça daha da gelişen dondurmacı dükkanında, kahramanımıza yardımcı olabilir misin?
Kategori : Çocuk Oyunları
Oyna Oynanma : 216 1 0

Mia Domates Çorbası Pişir

Birbirinden lezzetli yemeklerle daha önce karşınıza çıkan Mia, bu defa akşam yemeği için domates çorbası pişirmek istiyor. Çorbanın tarifini tam olarak bilmeyen Miaya yardımcı olabilir misin?
Kategori : Çocuk Oyunları
Oyna Oynanma : 177 0 0

Palyaço Tembellik

Tembel Sarah ile bitmek bilmeyen yaramazlık maceraları, bu defa çok daha farklı bir yaramazlıkla devam ediyor. Kralın soytarısı olan Sarah, kralı ve kraliçeyi eğlendirmeye çalışmaktan sıkılınca çareyi tembellik yapmakta bulur. Birbirinden eğlenceli görevler yine yaramaz Sarah ile seni bekliyor.
Kategori : Çocuk Oyunları
Oyna Oynanma : 162 1 0

Sınavda Tembellik

Sınava çok çalışan yaramaz Sarah, sınav girdikten sonra kısa bir süre içerisinde kağıdının tamamını doğru cevaplarla doldurur. Fakat öğretmen sınavını bitirenleri sınıftan çıkarmamaktadır. Sınıfta oturmaktan canı sıkılan Sarahın, aklına birçok yaramazlık gelir. Eğlenceli yaramazlıklar, Sarah ile seni bekliyor!
Kategori : Çocuk Oyunları
Oyna Oynanma : 468 1 0

Fil Bakımı

Birbirinden kirli fil yavrularının sağlıklı bir şekilde büyüyebilmeleri için, bakımlarının yapılması gerekiyor. Fil yavrularını güzelce temizleyebilir misin?
Kategori : Çocuk Oyunları
Oyna Oynanma : 224 0 0

Markette Tembellik

Daha önce birçok iş değiştiren ve hiçbirinde başarılı olamayan tembel Sarah, bu defa bir markette çalışmaya karar veriyor. Fakat markette canı çok sıkılınca da çareyi yine yaramazlık yapmakta buluyor. Yaramaz Sarah ile eğlence dolu bir oyun daha seni bekliyor.
Kategori : Çocuk Oyunları
Oyna Oynanma : 233 1 0

Düğünde Tembellik

Sarah bu defa bambaşka bir eğlenceyle tekrardan karşınıza çıkıyor. Düğünde canı çok sıkılan tembel Sarah, yapabileceği yaramazlıkları keşfedince biraz olsun neşelenmeye çalışıyor. Eğlence dolu yaramazlıklar, tembel sarah ile seni bekliyor.
Kategori : Çocuk Oyunları
Oyna Oynanma : 221 1 0

Yavru Kedi Bakımı

Bakıma ihtiyacı olan birçok yavru kedi var. Birbirinden farklı renklerde ve cinslerde olan yavru kedilerin bakımlarını yerine getirerek, onları sahiplerine teslim edebilir misin?
Kategori : Çocuk Oyunları
Oyna Oynanma : 189 0 0

Denizaltında Tembellik

Tembel Sarah yine iş başında. Bu defa denizaltında bir deniz kızı rolüne bürünen Sarah, deniz altında da yaramazlıklarına devam ediyor. Birbirinden eğlenceli yaramazlıklar, Sarah ile seni bekliyor.
Kategori : Çocuk Oyunları
Oyna Oynanma : 174 0 0

Hemstır Bakımı

Sarahın hemstırları çok kirli ve bakımsız durumdalar. Saraha hemstırların bakımını yapmasında yardımcı olabilir misin?
Kategori : Çocuk Oyunları
Oyna Oynanma : 225 0 1

Peri Tembellik

Sarahın bitmek bilmeyen tembellik maceraları, yepyeni ve çok farklı bir yaramazlıkla devam ediyor. Bu defa bir peri kılığına giren Sarah, peri kılığında olmaktan çok sıkılınca, çareyi yaramazlık yapmakta buluyor. Birbirinden eğlenceli görevler, yine seni bekliyor!
Kategori : Çocuk Oyunları
Oyna Oynanma : 157 2 0

Bu Oyun Oynama Sitesini en iyi Google Chrome. ile görünteleyebilirisiniz.
Linkler: Chip Satışı
©2015 Oyungoz.com - En İyi Oyunlar
Oyungoz.com'da Oynadığınız Oyunlar ve Hakları Bu Oyunları Yapan ve Sitelere Veren Oyun Yapımcılarına Aittir. Oyungoz Bedava Oyunların Bir Arada Toplandığı ve Size Faydalı Olabilmek için Ücretsiz, En Anlaşılır Şekilde Sunulduğu Bir Ücretsiz Oyun Platformudur. Yapımcılar İsterlerse İletişim Bölümünden Bize Ulaşabilirler. İyi Eğlenceler Dileriz..