X-Men Wolverine | Oyun Oyna - OyunGoz - En Güzel Oyunu Oyna
X-Men Wolverine

X-Men Wolverine

Kategori : Macera Oyunları
Oynanma : 1308
Açıklama :
SonsyGames - Start Game'in üstüne geliyoruz. En Üstteki 1. Bölüme tıklıyoruz ve Tanıtımı geçmek için Space'e basıyoruz. Oyun başladıktan sonra Amacımız Yön Tuşları ile ilerlemek ve Düşmanlarımızı Space ile etkisiz hale getirmek. Yukarı Yön Tuşu ile Zıplayıp Duvara tutunabiliriz. Tekrar inmek için Aşşağı Yön Tuşu'na basmalıyız. Exit yazan kapıya geldiğimizde Space ile girebiliriz. Herhangi bir şekilde Ölürsek Replay Level diyerek Tekrar başlayabiliriz. Alttaki Pause'ye basarak oyunu durdurabilir, Quit'e basarak oyundan çıkabiliriz. Eğer oyunun sesini kısmak istersek Sağ Üstteki Ses tuşlarına basmamız yeterli. İyi Oyunlar.. Have a Good Time..


Etiketler:

Benzer Oyunlar

Çarli\\'nin Çilek Çılgınlığı

Çilek toplama konusunda ısrarlarını sürdüren Çarli, labirentlerle dolu bir mağaraya girince çok zor duruma düştü. İşin iyi tarafı mağarada da çilek vardı fakat bu çilekler ulaşılamayacak yerlerdeydi. Çarliye çilek toplamasında yardımcı olabilir misin?
Kategori : Macera Oyunları
Oyna Oynanma : 104 1 2

Kafadar Pandalar 2

Daha önceki serüvenlerinde avcılardan kaçmaya çalışan üç kafadar panda, avcılardan kaçmayı başarmışlardı. Bir kayıkla denize açılan pandalar kendilerini bir adaya attılar. Fakat bu adada da onları büyük bir sıkıntı bekliyor. Yamyamlarla karşılaşan kahramanlarımıza bu maceralarında yardımcı olabilir misin?
Kategori : Macera Oyunları
Oyna Oynanma : 226 1 0

Klon Adam

Uzaylılar Dünyada buldukları klon adamı ufolarına almayı başardılar. Klon adamı kaçırarak onu kendi gezegenlerinde kullanmak istiyorlar. Klon adamsa uzaylıların elinden kaçmak için birçok yolu denedi fakat tuzaklarla dolu ufonun içinden bir türlü kurtulamadı. Müthiş bir macera seni bekliyor.
Kategori : Macera Oyunları
Oyna Oynanma : 148 1 0

Atom Karıncanın Macerası

Ormanda yiyecek toplamak için çıktığı macera, Atom karınca için çok kolay olmayacağa benziyor. Atom karıncanın çevresinde bulunan engelleri kaldırarak, bu macerasını tamamlamasında yardımcı olabilir misin?
Kategori : Macera Oyunları
Oyna Oynanma : 168 2 0

Madene Giden Demiryolu 3

Maden de macera devam ediyor. Derine indikçe tehlikesi artan maden de, bu defa sadece derin çukurlar değil aynı zamanda tehlikeli yaratıklarla da karşılaşacaksınız. Vagonunuza ekleyeceğiniz yeni özelliklerle, hiçbir şey sizi durduramayacak.
Kategori : Macera Oyunları
Oyna Oynanma : 90 1 0

Süper Bukalemun

Doğada uzun bir maceraya çıkan bukalemunun yardımına ihtiyacı var. Kamufle olma yeteneğini kaybettiği için, doğada hayatta kalabilmek için farklı yollara başvuran küçük kahraman ile heyecan dolu bir macera seni bekliyor.
Kategori : Macera Oyunları
Oyna Oynanma : 113 1 0

Yiyecek Dağıtmaca

Yiyecek bekleyen kurbağa, kedi ve birde küçük kız var. Hepsinin besleneceği gıdalar farklı farklı. Sahip olduğun topu kullanarak, yiyecekleri, yiyecek olana uygun bir şekilde fırlatabilir misin?
Kategori : Macera Oyunları
Oyna Oynanma : 126 0 0

Yerçekimsiz Dünya

Uzaylılar tarafından kaçırıldıktan sonra, tehlikelerle dolu bir istasyona kapatılan astronotun, esir tutulduğu istasyondan acilen kaçması gerekiyor.
Kategori : Macera Oyunları
Oyna Oynanma : 155 1 0

Korsan Jolly

Dünyadaki en büyük hazineyi bulmak için, daha önce korsanların çok uğrak bir yeri olan bir adada maceraya çıkan kahramanımızın bir rehbere ihtiyacı var. Adada sürpriz tehlikeler Jollyyi bekliyor.
Kategori : Macera Oyunları
Oyna Oynanma : 139 0 0

Neşeli Dondurmalar 2

Kutuplar yaşayan neşeli dondurmalar ile macera devam ediyor. Birbirinden lezzetli meyve parçacıkları ile süslenmek isteyen neşeli dondurmaları, bu bölümde de birbirinden tehlikeli engeller bekliyor.
Kategori : Macera Oyunları
Oyna Oynanma : 375 6 2

Tilki Kuyruklu Kiz

Masal Dünyasında yaşayan küçük kız, masal Dünyasından kaçmak istiyor. Mavi ve kırmızı olmak üzere, iki farklı kalemi bulunan tilki kuyruklu kıza, yolu üzerinde bulunan engelleri aşabilmesi için çizimlerinle ona yardımcı olabilir misin?
Kategori : Macera Oyunları
Oyna Oynanma : 119 1 0

Safari

Amerika, Avrupa ve Afrika kıtalarında ve Rusya, Çin ve Brezilya ülkelerinin vahşi alanlarında büyük bir safari turuna hazır mısın? Aslında senin görevin gezmekten çok, gittiğin yerlere gelen ziyaretçileri gezdirmek.
Kategori : Macera Oyunları
Oyna Oynanma : 146 0 0

Mario ve Prenses Kaçış

Prensesi kurtarmayı başaran Marionun, şimdide prensesi sarayına geri götürmesi gerekiyor. İki kişilik oynayabileceğiniz bu oyunda, Mario ve prenses ile süper bir macera seni bekliyor.
Kategori : Macera Oyunları
Oyna Oynanma : 121 0 0

Ateş ve Su 5: Kristal Tapınak

Ateş ve Su oyunun hayranlarının merakla beklediği beşinci bölüm kristal tapınak, şimdi çilek oyunda. Bu bölümde ateş oğlan ve su kız, bölüm içerisinde bulunan ışınlanma merkezlerini kullanarak bir yerden başka bir yere ışınlanabiliyor. Heyecan dolu bir serüven daha, ateş oğlan ve su kız ile seni bekliyor!
Kategori : Macera Oyunları
Oyna Oynanma : 133 1 0

Tehlikeli Labirent

Arkadaşlarının çok derin ve tehlikeli zindanlarda esir tutulduğunu öğrenen küçük maceracımızın, arkadaşlarını kurtarabilmesi için yardımına ihtiyacı var. Birbirinden tehlikeli sürprizler, bu zindan da seni bekliyor.
Kategori : Macera Oyunları
Oyna Oynanma : 116 0 0

Bu Oyun Oynama Sitesini en iyi Google Chrome. ile görünteleyebilirisiniz.
Linkler: yemek yapma oyunları giydirme oyunları futbol oyunları benten oyunları makyaj yapma oyunları pasta oyunları barbie giydirme oyunu
yemek yapma oyunları Chip Satışı barbie oyunu oyna ben bilmem eşim bilir oyna
©2015 Oyungoz.com - En İyi Oyunlar
Oyungoz.com'da Oynadığınız Oyunlar ve Hakları Bu Oyunları Yapan ve Sitelere Veren Oyun Yapımcılarına Aittir. Oyungoz Bedava Oyunların Bir Arada Toplandığı ve Size Faydalı Olabilmek için Ücretsiz, En Anlaşılır Şekilde Sunulduğu Bir Ücretsiz Oyun Platformudur. Yapımcılar İsterlerse İletişim Bölümünden Bize Ulaşabilirler. İyi Eğlenceler Dileriz..